Влюбих се, като хлапачка
Ще се опитам да съм кратка. На 39г съм, омъжена с малко дете. Преди близо две години започнах невинен флирт с колега, който е с 20г по-възрастен от мен. Тогава още нямах дете, бях по-свободна, мъжа ми често пътуваше. Имала съм доста гаджета, но такова невероятно привличане към мъж, досега не бях изпитвала.

Още, като го видях и усетих, че нещо се случва между нас. Сигурна съм, че той също го почувства. И така от дума на дума започнахме да се чуваме често по телефона, вечер водихме дълги разговори, сутрин пиехме кафе и т.н, но само толкова, да секс не стигнахме.

След това за известно време прекратихме разговорите, той беше зает, чувахме се все по-рядко. Минаха няколко месеца и разбрах, че съм бременна /от съпруга си, естествено/. Опитвах се да забравя за него, наложих си и почти успях, но по същото време той се обади и ме покани у тях, нещо което толкова много исках. Отказах, защото бях бременна в 4м и тогава всъщност реших да приключа с това веднъж завинаги, все пак имам семейство, чакам дете.

Мина време, родих чудесно дете, което ми запълваше времето изцяло.Той ми се обади веднъж и му казах, че имам бебе и от тогава не съм го чувала, нито виждала. И така докато не се върнах на работа и отново го видях. Разтреперих се, като лист, сърцето ми щеше да изскочи. Никой мъж никога не ме е карал да се чувствам така. Пак започнах да мисля за него непрекъснато, да търся поводи да го видя и така до ден днешен. От негова страна, обаче нищо. Но аз съм убедена, че не е безразличен към мен и ако съм по-настойчива ще стигнем до леглото, а това е което искам много. От друга страна имам семейство и държа на него, не знам дали няма да оплета конците съвсем. Не знам какво да правя? Той е разведен и живее сам.

Коментари

1.   И ние трябва да те подкрепим предполагам?

2.   Здравей, мила...!!! Аз съм една жена на 26 год. , която също е смейна и имам две пракрасни деца. Преди 6 месеца се запознах с мн. интересен мъж и така хлътнах.. имаше такова превличане, че чак хвърчаха искри... Толкова се искахме, а й моя си имаше любовница тогава... и имахме мн проблеми в къщи, но уви след като дълго размислях и премислях нещата реших да си запазя семейсвото... това те съветвам сега. Бъди силна.. семисвото е най важното... Успех!!!!

3.   Очевидно е мъж на място. Преди те е харесвал много, за това е бил толкова настоятелен. Но повярвай ми няма мъж, който да държи на себе си, да се уважава и да хване да ти тича по задника така, както е правил преди.
Ти си егоист, искаш си семейството цяло, искаш и него и изобщо всичко се изчерпва до искането.

Него не го мисли той ще намери друга, а ти го забрави, защото няма да ти върже повече стс сигурност.

5.   Хей, животът не дава много шансове и ако ти падне пак такъв - взимай! Само направи ВСИЧКО ВЪЗМОЖНО мъжът ти да не разбере!! Трябва от началото да си наясно със себе си и да си наложиш емоционални граници, за да се върнеш в семейството си един ден, без да си го напускала. А вероятно и на отношенията вкъщи ще се отрази освежаващо.

6.   Номер 5 е имал предвид отчуждаващо, а не освежаващо.

7.   Не изневерявай. Бли много.

8.   Абе, я си начеши крастата и толкова.

9.   Поредната... , която се е прецакала, защото я е страх да рискува. Ти добре ли си да си влюбена в един и да забременееш от друг? Защото си се подписала някъде?
Я сега ни обясни по -подробно как си се чувствала докато си била бременна от един и влюбена в друг? Щастлива ли си, като си предала себе си и чувствата си?
Много ми е интересно той как изобщо още разговаря с теб и как ти обръща внимание. Ти знаеш ли, че си му разбила сърцето?

Знаеш ли какъв съвет ще ти дам, а?
Живей в заблуда и лъжа, докато не се побъркаш от болка! Дръж на фалшивото си семейство докато не откачиш и не разбереш какво си направила.

10.   Да съгласна съм с 9, влюбена в един, забременяваш от друг. Малко объркана работа.
Слушай сърцето си, разума не винаги дава правилни сигнали. Не живей в заблуда със себе си.
В любовта трябва да си малко луд/а. Успех и не се отказвай от поредния шанс, ако съдбата ти го предостави. Наслаждавай се на живота си...
мама Тани

11.   Наложи си малко воля и се отдръпни малко по малко! Ти вече си решила да имаш семейство. Подобни връзки действат освежаващо, но и често пъти водят до драми. Аз съм жена имам любовник и така се раздвоявам, че не искам и другите да го преживяват. Съжалявам но кой казва че извънбрачните връзки са без чувства много бърка.

12.   Авторке, как се разви историята с колегата ти?