Не иска да отидем на море
Мъжът, за когото се омъжих наскоро, не иска да отиде на море. Аз работя, той също. Доходите ни са добри, няма проблем да идем.
Но той не иска, било излишен разход това, не намирал смисъл.
А на мен толкова ми се ходи :(.
Толкова ли не можем да идем? ! Хем не отивам заради него с приятелки, защото съм максимално коректна на 100%, хем обаче той не иска да отидем с него :(.
Аз правя компромис, моля му се едва ли не, той не иска :(.
Кажете как да го убедя?
Само на 24 г съм, отсега ли да се лишавам от море...
Така да ми се ходи :(

Коментари

1.   Еееее какъв е тоя тип бе момиче? Тъкмо женени и имате възможност, а да не иска да ходи. Пффф аз от кеф ще умра да отида на море с приятелка ако имам той съпруга им а и не иска. Да не е някакъв супер стиснат? Аз имам един познат 15лв за нощувка му се виждат много. ДА не е и твоя такъв?

2.   Ами просто отиди с приятелките си да видим дали няма да му се приходи и на него като знае, че ти си на морето и си сама

3.   Не му мисли -отивай с приятелките си. Сега като той не му се ходи, ти да няма още от сега да се лишаваш заради него. Ми тия "излишни" разходи ще станат още по излишни когато имате и едно дете-тогава какво ще правите, ще стоите пред блока по пейките като пенсионерите ли.? Щом той не иска - ти не се лишавай, отивай и си направи кефа. Чуваш ли? !? Не се оставяй живота ти да вехне заради един особняк.

4.   Aвторката:
много е стиснат, да но не съм такъв тип човек да го зарежа и да отида с приятелки. просто се надявам да размисли.
номер 1, нещо такова за каквото споменаваш... всичко му се вижда скъпо.
а аз си получавам заплата и не го ощетявам, или пък изцяло да разчитам на неговите доходи.

5.   Не е добре, че е стиснат! Имах такова гадже. Искаше по цял ден да си стоим в къщи, за да не сме харчели пари! не уточних, че съм мъж и бях свикнал да излизам с компании по заведения и спортни състезания! С голям зор ме пускаше да ходя на футболен мач, но и тя идваше с мене и ставаше досадно! А аз печелех много добре и като не харчехме почти за нищо, по едно време се бяха спестили бая пари, но тя не искаше и дума да чуе да купим кола или нещо скъпо! Изолирахме се и ми стана адски тъпо и накрая я зарязах! После нещата се обърнаха наопаки - зажаднял за удоволствия се впуснах във безразборно харчене, за да наваксам! Надушиха ме и подходящи жени ( със широки пръсти )! И отидох на другата крайност - свърших парите и дори затънах в заеми! Сега пак съм се изолирал заради безпаричието! Така че и двете крайности не са за препоръчване! Трябва да се балансира! Много е важно човек добре да се оглежда с кой се събира, било за брак или връзка!

6.   Кажи му, че комшията Иван ще ходи и мислиш да отидеш с него... Киро Кирката

7.   авторката е:колко ли подаръци съм му правила, колко ли жестове, само аз си знам. и накрая да не иска да отидем на едно тъпо море, не го разбирам. и кой знае още колко неща ще му се свидят. ами утре ако се разболея? дали сгреших в преценката си с него? дали не избързах много

8.   бахти измисления мъж!!!

9.   Тая тема не е истинска написана е в отговор на "няма такава минавка" сами си правете изводи, каква разлика има в коментарите ви. На мъжа казват, че е прав да не ходи на море, а на този който се представя за жената сега, ще кажете отиди сама и т. н. В онази тема зададох въпроса "Кое е правилно" и в тази ще го задам. Въпросите задавани в тази и другата тема са всъщност, как се гради семейство и как да постъпим за да стане на нашата в семейното съжителство? Отговорът е с разговор. Да се разберете кое и какво за кого е по ценно. Пари се печелят и спечелените така или иначе се харчат, важно е само едно, двамата заедно да изпитате удоволствие от харченето, а не всеки да дърпа към себе си.

10.   Авторката на темата съм:
Номер 11, наистина нямам нищо общо с гореспоменатата тема ''няма такава минавка''. Серга, след като прочетох коментара ти, и хвърлих един бърз поглед.
Но наистина нямам нищо общо с тази тема.

11.   Последно се нави да отидем, но с не особено желание. Каза, че не съм го разбирала, и че вместо да си ремонтирал дома, трябвало да ходим на море :(
Малко тъпо се почувствах.
Каза, че не съм била за него (е, после му мина де), и как да ви кажа...чувствам се тъпо.. То пари винаги се дават някъде, а там където отиваме, не е скъпо.