Чувствам се самотен
Чувствам се самотен, защото не мога да намеря свестно и естествено момиче(такива почти май не останаха... ). Търся си такова момиче, защото аз самият, смея да твърдя съм доста свестен и добър човек. Не съм някой супер красив, но не съм и грозен. Имам добро телосложение, ходя на фитнес, поддържам се и много обичам да спортувам. Но може би съм твърде старомоден, държа на семейнните ценности и моралните качества у човека, а днешните хора с малки изключения са изцяло материални робове на шибания материален и побъркан свят. Имам двама-трима истински приятели, за което съм много щастлив и благодарен, но все пак съм самотен защото нямам момиче до себе си, което да обичам и в замяна да бъда обичан. А животът си минава малко по малко, вече съм на 21 и все още съм в търсене на наистина истинското момиче. Просто исках да споделя мъката си с вас, защото досега не съм имал истинска любов, такава, от която човек изгаря само при мисълта за половинката си, и това наистина ме побърква. Самотата е много страшно нещо и никому не я пожелавам.

Коментари

1-50 от 59

1.   Ти си твърде млад, не се отчайвай! Ще има много любови пред теб, ще видиш.. Успех!

2.   Мило момче, има много свестни момичета, но вероятно не знаеш къде да ги търсиш. Във всеки случай не по дискотеките или заведенията. Аз съм много задълбочен човек, не че се хваля, но напр. съм само с кола по цял ден, не ходя по заведения, предпочитам разходките в планината, така че няма как да ме срешнеш. Сега, сериозно. Ти си на 21 г., т. е. предполагам, че търсиш момиче на около 17-18 г. - последните два класа на гимназията. Отиди и се завърти около СМГ и НПМГ - може да намериш нещо свястно. Не си ли студент? Нямаш ли среда? Мисля, че може би липсата на среда ти дава това чувство, че има само кифли вече. Не, има и други. Не се отчайвай. От цялото си сърце ти пожелавам успех. На 20 г. аз бях много самотна. Самотата по някакъв начин е присъща за човека. Можеш да си самотен и с една сюрия хора около теб. Но това ще го установиш по-късно.
Успех в търсенето на стойностен човек!

3.   И аз съм така и вече да ти кажа се отчаях малко. Имала съм 2 връзки, но... абе честно казано ако някой непознат ме пита бих предпочела да казвам, че не съм имала нито една... Иначе по описанието ти би следвало аз да съм точно за теб. Пък и съм на 21 :) Но надали има някакво значение това, едва ли съдбата би ни срещнала някога за съжаление.... :( Хора като нас (като мен по скоро) си остават завинаги сами. Теб не те познавам, пожелавам ти да намериш някоя естествена и свястна.

4.   Н 3, от къде си слънце :))))

5.   Ами пич, аз също не съм срещал истинската любов, нито дори съм я виждал на живо. Приятелки съм имал, но всички са били материални и интересчийки, даже и по-лошо. Вече взе да не ми пука, дори нямам желание да се срещам с момичета освен за секс. А преди търсех единствено любов.

6.   5, заради такива като теб свестните момичета се превръщат в боклуци.

Doriana

7.   Нее Doriana, тук сбърка. Аз правя секс само с изпечени курви, които отдавна са си избрали тоя начин на живот. Първо защото са по-лесни и второ, защото знам какво е да си наранен и не искам да го причинявам на нормално момиче. Парцалите нямат чувства, те гледат само себе си. Нито на тях им пука за мен, нито на мен за тях. Имам ли сериозна връзка, не изневерявам. Ако ме излъжат просто приключвам.

8.   Номер 3 съм - от София, има ли значение? :D

9.   Н 4 съм, еее..доста далеч си от мен... :D

10.   Проблемът е, че съм доста срамежлив и притеснителен, което също знам е огромен минус. Ще помоля някой, който е бил в подобна на моята ситуация и успешно е излязъл от нея, да сподели как го е направил.

11.   Ако предложиш на някои от тези дами които коментират тук, а предполагам, че сред тях също има свестни и самотни, но не признават, дали биха излезли с теб да се запознаете, да видим какво ще отговорят. :) Повечето с охота говорят за другите, но ако става въпрос за тях самите, ги хваща колебанието и страха. Но си заслужава да опиташ. Гледай реакцията им. Тази, която може да те почувства, ще те последва.

12.   Ето ме насреща съм, но тук не може да се обменят имейли.

13.   10, и аз бях много притеснителна с непознати, мисля, че трябва просто да действаш. Просто го приеми като предизвикателство, като игра. Днес ще заговоря продавачката в магазина, питай я за нещо, но не за цена, а за някакъв продукт, завържи разговор от няколко изречения, утре влез в книжарницата, и така. След време ще свикнеш и няма да се усещаш как говориш свободно с хората.

Аз все още се уча, де, но пък и за къде да бързам, имам цял живот. И на мен ми липсва любим, не просто някой, а сродната душа. Все си мисля дали ще се намерим в този живот. ;(

Marilyn

14.   Споко бе пич жените ще дойдат ще се чудиш дори къде да скриеш. Според мен си още много млад за сериозна връзка. Живей си на макс поне още 5- 6 години пък после му мисли, то от само себе си ще стане не се тревожи! Ех аз да съм сега на 21 с този акъл щях да съм най щастливият мъж на земяата.

Филип 31

15.   Филип, много ми е интересно, какво значи " то от само себе си ще стане", след като точно жената е тази, която избира, докато повечето мъже само се заблуждават, че те избират?

16.   Към номер 15Виж какво, жената може и да си решава с кого може да се изчука, но само толкова, за по сериозни неща не зависи само от нея. Това момче е просто заблудено и не оценява момичетата, които го харесват, един ден ще му светни лампичката и ще се влюби в женатa, с която ще си паснат, както никога преди това, звучи, като в приказките, но е точно така и в реалноста, казвам това само защото съм го виждал и най-важното, е че и аз го преживях! Филип 31

17.   Филип, това е чудесно което си преживял и те поздравявам за това, но това, че ти си го преживял, не значи, че и други може да преживеят същото. Едно лекарство не действа еднакво на двама човека, нали? За едни то може да е лек, но за друг същото да е отрова. Има два вида жени. Едните са тези, които търсят сигурност. С тях е най-трудно, дори е невъзможно, защото са егоистични и страшно капризни. Другите са тези, които приемат нещата такива, каквито са. Те са по-лесни, естествени и отзивчиви. Препоръчвам на това момче да търси именно от втория тип.

18.   15, тя жената първа избира, ама ако след това и нея не я изберат... сещаш се, нали? Не става работата... Попрочети наоколо - пълно е с теми от "неразбрани" пишман-избирачки!
Доколкото до заблужденията на мъжете - нито жената може да избере къде да си хвърлят семето, нито да подсигури че ще си гледат хвърленото семе след това. Но затова пък напълно във властта и възможностите на жените е ДА СКАПЯТ всичко, дори и мъжът да се е ориентирал правилно преди това. А после да леят хиподилски сълзи съответно...

19.   Номер 18 много си прав...

Преди да срещна моето момиче не ми обръщаха внимание, а аз какво ли не дадох от себе си само за да бъда с едно момиче. Сега непрекъснато ме търсят и опитват да контактуват с мен чрез ФБ понякога и ми званят през ноща, ужасни са както ти ги наречи пишман избирачки. Сега вече разбирам и се радвам, че не съм с нито една от тези жени! Дано и те намерят любовта и да бъдат щастливи и дано този път оценят мъжа, който иска да сподели с тях живота си!

Филип 31

20.   Спри да търсиш любовта и тя сама ще те намери :)) Всеки човек я среща рано или късно. и аз съм като теб и постоянно се отчайвам че съм все сама а покрай мен само влюбени хора но знам и аз ще намеря онзи които ще ме направи щастлива :)) Успех и на теб :))

21.   Знам как се чувстваш, защото изпитвам същото.
Б.

22.   Към номер 18. Може ли да ти цитирам една мисъл на Лев Толстой, която е актуална и в наши дни? Той пише: "При мъжа мисълта определя действието, при жената - действието определя мисълта". Т. е. жената първо действа и после мисли и знаеш ли какво си мисли? Защо сбърках с него? Или "Къде сбърках аз? ". Именно, затова ти писах, че жената е тази, която избира, защото не мисли кого избира, тя се води или от нагона или от чувството за сигурност, поради което често не си дава достатъчно време да изяде една торба сол с партньора си. Ако жената търси сигурност, което в повечето случаи е така, тя пренебрегва много други качества на мъжа. Да не говорим, че има властни жени, които не подбират много бъдещия си мъж, тя просто търси човек когото да подчини и да задоволява егото й. Затова най-красивата жена е тази, която има чувства. Само тя може да проявява разбиране и приемане на мъжа такъв, какъвто е. Когато една жена търси сигурност, тя живее с надежда и очакване от партньора си, а както знаем, очакването води до разочарования и болка, ако не се оправдае. Затова дори един мъж да избира с коя да живее, жената преценява по свой си начин, пренебрегвайки духовните му качества за сметка на материалните придобивки. Както казва една моя бивша приятелка: "няма любов, има само секс и интереси".

23.   Здравей! Радвам се, че все още има хора като теб, които да вярват и търсят любовта. Аз също имам моменти в които се чувствам самотно, защото момчетата които харесвам не разбират колко е важно за мен да ме подкрепят без да ме упрекват за тревогите ми. Искам мъжа до мен да ми вдъхва сигурност, вяра и спокойствие (естествен).

24.   Аз също съм на 21 и съм в същото положение като теб и бих дала всичко само за да намеря човек които да ме обича истински. **************@abv. bg

/Модератор7 - Съжалявам, но не публикуваме лична информация. Има начини без да се нарушават правилата на сайта.

25.   Номер 22... какво изобщо говориш?

Жената щом търси сигурност, автоматично е капризна и егоистична к*чка, жената щом очаква от партнъора си, значи, че ще се излъже и ще трябва да яде сол след това... Какво за бога?

Авторе... любовта не е като облаците. Любовта е истинска и сакрална, а облаците са водни пари, които се разпръскват в небето, а след това падат на земята. Ти търсиш любовта. Няма да повярваш колко хора търсят именно това. Има ги, просто толкова сме се затворили в самотния си свят, че не виждаме малката пролука надежда в тунела. Наистина е трудно, но вярвай, защото колкото повече се отчайваш толкова по - пагубно е за теб. А боли, когато те наранят, повярвай. Жалко е когато единият е любовта, другият облакът. Двама души трябва да са едно цяло, ако искат да продължат напред и само напред. И ако ти кажа, че съм точно такава каквато ти търсиш... , но... живот ли е да го опишеш...

Номер 22, ако една жена не търси сигурност и закрила от мъжа, то тогава какво. С любов ли ще се храндутим? Нали именно сигурността ти дава покоя, доверието и спокойствието? Ако не я имаше сигурността, то всички бракове щяха да се разпадат отведнъж. И нали тръгваме с един човек с очаквания, иначе какво, само ще се гледаме в очите ли? Нали очакваме да получим както и да дадем любов? Или ти искаш да кажеш, че колкото по - малко очакваш, толкова по - безболезнена ще е болката от раздялата, но това е невъзможно?

Авторе... аз съм на 19, но... имам чувството, че съм най - самотният човек на планетата и просто... В моя живот са ме разочоровали двама мъже - баща ми и първият ми приятел. От тогава... не е същото с доверието. Нито сигурност, нито обещания ми дадоха. Само празни думи без смисъл. Не търси такива хора. Търси такива, които искат и дават любов, а не такива, които си я завират в г*за. Успех.

Ел:)

26.   Ел, тук мнението ни се различава.
"Нали очакваме да получим"- Ако наистина обичаш, ти не очакваш и не може по никакъв начин да подхождаш с тази мисъл. Ако обичаш ти даваш, без да очакваш нещо в замяна. Самият факт, че правиш друия щастлив е достатъчна награда за теб. Това е то да даваш без да очакваш и изискваш, безкористно. Трудно е, но уверявам те, това е единственият правилен път. Останалото са разбити мечти и нереални очаквания. Разбира се, ако не си избрала правилния човек, то грешката си е изцяло твоя.
"ако една жена не търси сигурност и закрила от мъжа, то тогава какво. С любов ли ще се храндутим? Нали именно сигурността ти дава покоя, доверието и спокойствието? . " - Не разбрах за каква сигурност говориш? За материална или за сигурност в чувствата на другия? Материална сигурност няма, както и няма сигурност в чувствата на другия. Един ден той е много богат, след година бизнеса му е пред фалит. Има достатъчно подобни случаи. Няма как да бъдеш сигурна в нищо. Аз лично не мога да бъда сигурен, че след 6 месеца ще съм жив. Не мога да бъда сигурен дали няма да остана без работа и доход, не мога да бъда сигурен в нищо, но просто не си го слагам присърце. Каквото сабя покаже. Вече не правя планове, защото през моят живот винаги, когато правя планове за каквото и да е, то някой или нещо се случва и проваля всичко. Мога да изброявам хиляди неща и хиляди мои планове, които поради външни фактори и намесата на хора са се проваляли. Сигурността е една илюзия, която хората сами си градим и търсим тази илюзия. Поне повече жените търсят тази илюзия. Подписа също не е гаранция, че ще те обичат и уважават и че може да разчиташ на другия. А твоите думи "Нали именно сигурността ти дава покоя, доверието и спокойствието? " - ако имаше предвид материалната, то жалко за разбиранията ти. Само с пари работата уверявам те не става. Щастието не е в тази сигурност за която говориш. Има достатъчно жени живеещи в златни клетки. Аз познавам една такава, и до ден днешен вече 7 години реве на рамото на сестра ми, колко е нещастна в личен план и как сгрешила да изостави мъжа, който е обичала заради мистър "пачка". Да те свържа с нея да си поговорите, поне да не повториш нейните грешки. Ето ти жена, която има "сигурност" като пари /поне за момента/. Но не е щастлива, както и не смее да се разведе, защото няма да има нищо. Заслужава си на 100% съдбата. Сама си е избрала това и да си сърба попарата. Ум царува, ум робува, ум патки пасе.

K-Man

28.   Номер 26 е много прав и подвърждава и горепосочените ми думи (аз съм номер 22). Да, и при мен много жени които са омъжени или са имали връзки са ми плакали, че са били нещастни, въпреки, че мъжете им не са ги лишавали от нищо. Така е, няма сигурност, сигурна е само смъртта. А ако трябва да бъда по-точен, хората са подвластни на егоистичните си желания. Именно егото много пречи, защото то не може да обича, то иска само да притежава. Докато функцията на душата е да намира именнно безусловна любов, хармония, радост, покой. Нещо, което е напълно чуждо за егото. Затова във всеки човек се води тази вътрешна борба, затова на моменти се чувства объркан и нещастен. А нещата са далеч много по-прости. Ще го кажа само с една мисъл на иранския поет Халил Джубран: "Нека в близостта ви има простор! ". Ако трябва да го формулирам това, бъдете като колоните на храма. Поддържайте общия свод (семейството), но между вас също като колоните да има и лично пространство. И приемете нещата такива, каквито са, вместо да храните илюзии за неща, които няма да се случат точно по вашия начин. Както казва един американски психолог : "Най-красивите връзки са тези, в които двамата се приемат такива, каквито са, без да анализират всичко което правят".

29.   От Номер 25

K-Man, точно това имах в предвид.

Не търся материалната сигурност - реално такава няма. Семейството на бившия ми приятел, смея да кажа разполагаше с доста пари. Не бяха бедни, но не и милионери... просто си ги имаха в наличност парите. Единственото, което пожелах да си купя от многото им пари беше 1 пакет чорапи с по 5 броя, за 1. 80лв. Друго не съм си позволявала. Заради това, сега той търси от 9 кладенеца вода, за да ме засипи с нереална вина, за действия, които знам, че са правилни. Един от измислените фактори за раздялата беше, именно летните жеги и непоносимостта ми към тях. На студ мога да издържа, но на топло не вирея. Думите му бяха, цитирам - не мога да живея със страх, че нещо ще ти се случи. Преглътнах всичко що беше (Няма да се задълбочавам, че... ще стане дълго.), защото ако обичаш някого, ще правиш жертви и компромиси, до преди 4 дена, където аз исках да му кажа как се чувствам, по телефона, а той излезе с изреченията - Какво очакваш, нали сме разделени? Падна ми от очите. Може да е*а хиляди, но накрая ще намеря човека за себе си. Може милиони да ме минат отдолу, но ще запазя индивидуалността си. Но...

Сигурността за мен не е в парите и бизнеса. Живяла съм и на хляб и сол, случвало се е с 24 часа да не се храня, заради това знам къде ми мярката и как да разполагам, както с чужди, така и с мои пари. Говоря за сигурност в чувствата. Ти тръгваш с един човек не само да направиш другия щастлив, но да дадеш и на себе си от това богатство, наречено любов. Не може само да даваш, както аз давах на бившият ми партнъор, трябва и да получаваш, защото изведнъж ще се окаже, че си най - самотният човек на света, а нали се предполага, че трябва повече да даваш, от колкото да получаваш. Може да имаш около себе си 20 души и пак да се чувстваш самотен, пък дори и да е човекът, който обичаш. Готова съм да простя всичко това на бившият ми, само ако ми даде едно обещание (А жалкото е, че никога не ми е обещавал нищо.), да ме обича истински, а не като ходи да се оплаква при мама и тати и да им иска съвети. Знам, знам, че това не е мъж, след като реве и тича при мама, но сърцето ми е избрало, не аз.

Темата е доста комерсиална и повтаряща се... Ако можеха всички хора да дават както описва Номер 22, то тогава наистина нямаше да очакваме да получим. Но в този живот хората са егоисти и стиснати от всеки край. Аз, ти продавачът в близкото магазинче... всеки е егоист, заради това хората тръгват с очаквания и накрая бършат сълзи на нечие рамо. Но ето заради нискоинтелигентността на хора като бившия ми, хората страдат и се гърчат в собствената си болка. Но... 21 век сме. Еволюция...

Странно как една толкова малка тема придобива съвсем различни характер и посока. Но... аз искам да чуя мнението на автора, защото до сега не прочетох неговата гледна точка по въпроса. Да видим как мисли един (Вече автора ще каже дали е така) любовно пропаднал човек, който се лута между две пространства. Интересно ми е , да разбера.

K-Man, много съжалявам за приятелката ти, но аз не съм такъв човек. Може да ми е трудно, да нямам един грош в джоба, но не бих търпяла. Това е психически тормоз за мен, след като съпругът й не й е помогнал и не се е опитал да поправи положението. Аз съм мечтател K-Man. И докато още имам мечти и желания, няма да се откажа да търся щастието. Може 50 да ме изч*кат, но аз ще го намеря. Никога не се предавам. Може да правя грешка след грешка, но трудно се отказвам. Мечтая и вярвам в чудеса, също както вярвам в Дядо Коледа. Да, може да ти изглежда детинско и дори незряло, но това съм аз... цял живот. Казват, че съм взела характера на дядо ми. И как иначе една и съща зодия сме. Имам още толкова много да постигна... никога няма да се предам. Винаги се боря, докато мога.

Ел:)

30.   Ел, нещо май не се разбрахме. Какво съжаляваш за приятелката ми? Аз не съм писал нищо и не съм казал нищо относно такива неща. Онази която плаче на рамото на сестра ми е нейна приятелка, не е моя. Аз я познавам бегло на здравей - здрасти. Сестра ми разказва за нея.
Радвам се за теб, че не си загубила вярата. Но въпреки всичко не очаквай твърде много от другия човек до теб. Надявам се да успяваш да балансираш между мечти и реалност за разлика от много жени.
Ел, няма как някой да ти обещае да те обича истински. Има един голям проблем и той се изразява в това, че дори под "любов" всеки разбира нещо различно и има различна представа за това какво значи да обичаш. Любовта е и преходна, няма гаранция, че дори и сега много да те обича, то след 5 години може да те възприема като част от обстановката или както казват, като даденост. Това се случва често. Дори и да ти обещае с най искрени намерения, след време нищо не се знае. Все пак успех ти желая в търсенето. Трудно ще е, но ти си го знаеш предполагам.

P. S. Искрено се надявам да не те минат милион преди да намериш човека, нито 50. :)

K-Man

31.   Ел, може и да него намериш. :)

32.   31... страшно разбиране... Но... не бъди толкова сигурен. Има мъже, които ме обичат въпреки моите явни пренебрежения. То... не е точно пренебрежение, ами... Абе, те си знаят. И тези мъже... ме обичат толкова, че биха дали живота си за мен, а има хора като бившият ми, които не заслужават и една добра дума от мен. Но ще го намеря и когато го сторя ще направя специална тема за това. Не, за да се хваля, а вдъхна повече сили в опитите на хора като автора. Но аз съм истински оптимист що се отнася до живота ми. :)

К-Man... интересна личност си. Ще ми се да те познавах, но... уви. Аз въпреки всичко живея в реалността и... Сигурно изглеждам като едно малко и глуповато момиченце с мечти, които в 21 век изглеждат неосъществими, но... Ясно ми е, че живота не е приказка и идеализъм, но вярвам, че ще намеря човек, който ще ме обича по същия начин дори и след 5 години. Но за едно си прав К-Man. Обещанието не е като завещанието. Винаги можеш да се отметнеш от думите си.

Ел:)

33.   31, , Отговаря на търсещата - Вие търсете, но като се появи му казвате, че не е як пич и си оставате приятели или тръгвате с него и го зарязвате. Хващате си тъпаци, идиоти, келеши, боклуци които ви използват за едното... После ми ревете в сайтовете и търсете..
Нали си имаш трима които са влюбени в теб, защо не пробваш с някой от тях? Може би те е страх? Може би ще те зарежат?
Момчета като мен знаят какво е любов от мен да го знаеш, а да срещнеш такъв като мен е изключително трудно в този материален свят!

34.   Аххх...

31 не търся в интернет. И не си предлагам услугите. О боже... И как така съм казвала, че не стават за мен? Господине, мога да ви кажа, че предишният ми приятел нито беше висок, нито беше мускулест. 1. 60, тежащ 47 кг. Как ви се струва? Не избирам по красота и по размери. Предимно гледам очите на човека. Първото нещо, което грабна вниманието ми, бяха очите му, а не колко е готин. О, боже. Вие не търсите ли? Като всички необвързани, със сигурност търсите, но се съмнявам, че с този песимизъм ще стигнете далеч. И скъпи, до сега съм била с двама (единият от които дори не бях целувала) и двамата ме зарязаха. Никога никого не съм заразвала, защото винаги търся изход от ситуацията, но точно този не ми е вариант, но изглежда вие мъжете така правите. Като Вас. Заради такива като вас, има жени които страдат. Че са ме използвали, изпозлваха ме. Единият само, за да накара съученичката ми да ревнува, а другият, за да си вдигне самочувствието. Моята полза беше нулева. За реването... Рева си веднъж на 2-3 седмици, сама през нощта, Господине, без никой да разбира. На сутринта се събуждам с нови надежди и нови очаквания за предстоящото. Но сигурно вие знаете какво е да плачете в сайтовете, сигурно сте го правили, но аз предпочитам леглото и нощта. Друго не ми трябва.

Забавно ви е, това го виждам. Да, всички те са влюбени. Искате ли да ви кажа кои са? Ок, проблеми нямате. Единият е на 35 години, който приемам за баща, вторият е един от най - добрите ми приятели, който ми е като брат, а третият е един който даже не познавам лично. Сега като сте по - опитен от мен, кого да си избера, Господине - първият, вторият или третият? Ще ми кажете ли? От нищо не ме е страх. Страх ме е единствено от самотата. Страхувам се да съм сама. Ето от какво се боя, Господине. От това.

Вие не знаете какво е любов, вие мислите, че знаете, а да Ви срещна... Имам чувството, че ще ме изядете с парцалките ми, ако съм пред Вас. По - добре си стойте там където сте, не дейте да плашите хората с безчувствеността си.

Ел:)

35.   Хахахаха.. Аз съм на 22 и какво да ти кажа.. Ти си от тези, които гледат - очите, косичката.. Хаха! Ама реве за Любов и да я обичат..
Еми няма как да стане.. Промени се! Промени вижданията си!
Защо си зарязана? Защо? Айде да не казвам...

36.   Ел, къде го търсиш, къде ходиш и какво правиш за да го впечатлиш твоя търсещ човек или само говориш...

37.   Охххх... да. Направо. За мен очите са преход към душата, заради това гледам очите, а не като повече жени и мъже все надолу. Е, Вие господине, нали не плачете, радвайте се? Сигурно сте някакъв самотен човек и искате и другите да бъдат като вас. Аз да се променя... Няма какво да променя, освен тъпото си милосърдие към хората. А вие за какво ревете, за... Айде да не казвам...

Ел:)

38.   Абе, хора, никъде не ходя, не правя и не впечатлявам, просто се оглеждам в живота. 36... Оххх. Просто съм обикновен човек, с обикновени мечти, обикновен живот и обикновени преживявания. Вие къде се хвърляте като морски риби не знам? Оххх.

Ел:)

40.   Ще позволите ли на Ел да си остави пощата за да се свържа с нея.Направете изключение скъпи модератори.Свястна и добро момиче е и не заслужава да е сама.
Благодаря Ви. :)))

Модератор: Не правим изключения.

41.   След като стигнах и до запознанства в такъв сайт... Лоша работа. :) Успех, авторе. Темата все пак е твоя.

Ел:)

42.   Ел, обаче избягва въпроса, защо е зарязана? Защо?

43.   Охооо, май вече ме познавате по - добре и от мен самата. Зарязана съм, защото бившият ми слушаше много тати и най - вече мама и, защото не можеше да вземе самостоятелно решение без родителите си. Той сам си го призна. Етооо, готово. Сега... чудя се какво ли следва в тази тема?

Ел:)

44.   Жени като Ел, винаги ще бъдат сами, самотни и зарязвани и мачкани, защото нямат това ниво да срещнат силно напреднало в духовното си развитие момче в този гаден свят. Особено в България.. Всеки гледа себе си и егото си.. :) Между другото от кой град си скъпа ми Ел? ! :)

45.   Аз дори не знам как да те наричам, номер 44, а очакваш да ти кажа градът си...? След като така ревностно защитаваш собствената си позиция ще ми отговориш ли, как жени с два пъти по - високо его от моето и с два пъти по - нисък интелект от моя, имат всичко, което пожелаят, дори и любов. Ще ми отговориш ли? Говориш за духовно развитие, но само човек, който мечтае има душа, защото означава, че душата му е свободна. Твоята къде е номер 44? Къде си ти? Аз може да съм мечтател, но съм свободна и независима, а такива със силно напреднало в духовното си развитие хора, като теб само се гърчат в болката причинена от този до тях и всичко това, защото ги е страх да напуснат обстановката. Мен не ме е страх да кажа, че съм мечтателка, не ме страх да призная недостатъците си, но ти, ти не описваш своят живот и своите пропуски, ти гледаш останалите и техните минуси. Мислиш, че вината за раздялата ми се крие в мен. Да, прав си. Защото допускам в животът си мъже със силно духовно развитие, като теб, например. Баща ми беше същия. Заради това сега остана без двете си дъщери, защото беше егоист във всяко едно отношение. И за това ли съм виновна, Номер 44? Нищо не знаеш за мен. Не ме познаваш, тогава не дей да ме описваш, сякаш знаеш какво изпитвам. Нищо не знаеш. Не знаеш. Сега отново очаквам ''положителният'' ти коментар.

Ел:)

О, и моля модераторите да публикуват коментарът ми. Можехте да публикувате темата за женските задни части, но не можахте да публикувате коментарът ми...

50.   Авторе, развивай се, учи, тренирай. Развий се духовно и не ги мисли тези мисли. Използвай самотата за развитие на съзнанието.
Има свестни момичета, но са си в тях и учат и т. н. :) И те като теб
мечтаят за момче като теб.. Нали, Ел? :) Свестните и добри хора никога не оставят сами от мен да го знаеш. Успех и почни да се развиваш духовно.. Ще осъзнаеш изключителни неща за живота..

51.   Ел, къде си, Ел? Празници наближават и сама ли ще бъдеш? :)

52.   Ей майтапчии големи... Даааа, само със семейството си. Без мъжкото внимание, без никакви величествени егота... Само аз и моето прекрасно семейство. А вие 50, 51... сами ли ще бъдете, че така питате? Хахаха. Еххх, забавно е.

Ел:)

53.   Ел, сам ще бъда... Какво да направя такъв е живота.. Да, хората са егоисти и то много големи. От кой град си, че ми е интересно? :)

54.   От североизточна България, номер 53. А това изречение - ''Да, хората са егоисти и то много големи. ''...

Ел:)

55.   Мой, аз също търся свястно момиче. И аз като теб държа на семейните ценности както казваш и май също съм старомоден и аз не знам вече. Но до сега не съм срещнал такова момиче. Надявам се да имаме успех и вярвах, че все някога ще се случи нещо. 20г.

59.   Ел, може да сме съседи.. Искам да се запознаем, но няма как да стане... Голяма скука ми е.. :)

1-50 от 59