Мислят, че е педофил заради мен
Аз съм жена на 22 години съм и цялото ми семейство е младолико. Винаги съм вървяла по-дребна и слаба, сега доста хора ме оприличават на 15-16 годишна тинейджърка.
Проблема е, че приятеля ми е на 25 години, типичен мъжкар. Висок, едър, с брада, познаваме се от малки деца и се разбираме чудесно. По между си нямаме проблеми, когато се скараме и стане по-сериозно винаги единия спира другия да си тръгне, никога не сме вдигали квартала на главата си и не сме в една компания, нямаме проблеми с ревност от приятели или подобни.

Той е страхотен човек и никога няма да ме остави заради хорските приказки, но не искам да казват, че е педофил и извратеняк. А точно това се чува зад гърба ни. Вървим хванати за ръце, прегърнати или просто сме спрели някъде за да ме целуне, дори да е само по бузата, и веднага от някъде се чува шушукане от поредната група приятели. Как можело да излиза с тинейджърка, той бил голям човек, не било законно, трябвало да го съдят, как са ме възпитавали, какъв срам и позор сме били за света.

Какво можем да направим? Той не е от типа, който ще тръгне да вдига скандали и да се обяснява. Въобще не е агресивен. Аз съм тази, която се е сопвала на хората, но не мисля всеки път, щом изляза с приятеля си, да се ядосвам за глупости.

Коментари

1.   Ами обличай се и се гримирай като жена.

2.   номер 1 имаш супер тъп съветАми освен да вдигнеш "скандал" друго не виждам :(

3.   Я стига си слугувала на хорските думи, помисли ако беше лилипут или инвалид. Нищо си ти няма вярвам. Сега се оплакваш ами ако беше по зле.

4.   Снимай си личната карта, но копието да е уголемено така, че да се вижда добре датата на раждане и го носи като бадж на врата си! ;)))

5.   Какво ти пука, от кого на улицата си зависима? Я си гледайте кефа и майната му на всичко останало :)

6.   Да ви имам проблемите! Аз също съм бейби фейс, ексгаджето ми беше на 40 по онова време и си му личаха, ама последна грижа ни е било какво мислят Сульо и Пульо за връзката ни.

7.   И какво значение имат хорските приказки? Хората могат да си говорят каквото пожелаят и ти няма как да им затвориш устите. Просто трябва да спреш да им обръщаш внимание и да им се впрягаш толкова. Научи се да ги игнорираш и си живей живота, както намериш за добре.

8.   Спри да се бръснеш и ще ти личи, че си голяма.

9.   Ще дам друга идея, подобна на Номер 4:
Направи си фланелка (може и няколко), на която да си отпечаташ рождената дата. По желание - отпред, отзад или и на двете места. Обличаш я и приключваш въпроса.
Успех!

10.   Явно се движите сред идиоти. Жалко, че ги наричате свои приятели... То и вие едва ли сте стока, щом се връзвате на подобни глупости, та чак да тръгвате да се разправяте с идиотите.
Много повърхностни станахте младите! Само опаковката ви интересува и никога съдържанието. Метросексуалност, консуматорщина, комплексарщина, глупости... Жалко, жлако за вас - изгубено поколение.

11.   ами и аз харесвам един и той мен ама не сикам да ходя с него, защото е по-голям и не искам другите да казават че е педофил заради мен. а вече някои даже си го мислят това

12.   ха ха ха ха ха, Авторке, искрено ме развесели! ха ха ха ха ха Какво ви интересуват някакви си хора от улицата? Вие най- добре си знаете. Какво значи приличам на тинейджър- ами това е страхотно! По добре така- отколкото да си кранта и да изглеждаш на 30 и по зле. Вие си се разбирате! А за приятелите- отсейте ги, едно време ние казвахме- "Приятел лесно се казва, но трудно се доказва" Просто бъдете стойностни Хора! Това е най- важно, а хората са и казали- "по приятелите ще ги познаете" Важен е човека, средата, семейството! А визията се мени, а Човека остава!

13.   Не обръщай внимание на хорската глупост, гледай си живота и връзката.

14.   Ако мъжът ти е няква грозна и неприятна мутра, в което съм убеден. Дано да има голям джоб!