Ужасно много е ревнив !!!
Здравейте!

Аз съм на 19 той на 23.. Имаме връзка от 1 година.. В първите 8, 9 месеца всичко между нас беше ок.. Карахме се но не беше сериозно карахме се само за дреболии.. Но един ден аз трябваше да замина за 1 месец.. и от там почнаха скандалите.. Била съм се прибирала много късно, не съм имала време за скайп за да си пиша с него излизала съм постоянно с момчета.. неща които не са така.. но дори и да са така това все пак си е моя живот не мислите ли? ! .. Обаждаше ми се и от нищото почваше да се кара с мен.. Каква ли не ме наричаше сравняваше ме със земята дори.. Не знаете колко дни подред съм плакала.. Постоянно ми казваше "Върви се гръмни", "Земи се обеси като не ти изнася", "Прай кфото си искаш" и т. н и т. н. И аз някак си станах безразлична към него.. Преди около месец се върнах и пак всичко беше ок.. но аз не съм същата след тези неща.. Станала съм по студена.. тръгва да ме целува.. аз му казвам махни се.. лягаме да спим аз постоянно мърморя че ми е тясно че ме бута до като преди не беше така.. постоянно се бутах в него за да ме гушне.. неща които не искам да са така.. искам пак да е като преди да имам същите чувства.. но..
КАК?

Коментари

1.   Какво очакваш да ти кажем? Седнете като възрастни хора и се разберете. Ако не става се разделете за известно време, дайте си почивка. Ако не стане се разделете. :-)

2.   да хората понякога не се усещат как в стремежите си да запазят любовта си я отблъскват.. не се сърди.. той просто се е изплашил да не те загуби.. в подобни случаи никой не мисли за реакции и поведение.. това е просто първосигнално.. поговори с него и му кажи как се чувстваш.. бъди откровенна и искренна.. много е важно да му кажеш че заради грубото му държане те отблъсква и изстиваш.. ако ти каже ми прави каквото искаш се отдръпни.. това може и да е много добър повод да видиш дали му пука за теб.. ако е така ще се бори ако ли не.. да се спасява