Липса на адреналин?
От известно време имам чувството, че живота ми минава покрай мен толкова бързо... Всичко ми се струва ''скучно''-уча в университет задочно 2 курс, ама никак не усещам студентски живот.. защото ми се и наляга да работя, съобразявам се с приятеля ми, които пак почти винаги иска да са прибираме рано, в много малки случай излизаме до по късно след 12. Не ходя на дискотеки като повечето, защото съм уморена или гаджето ми е скучен. Той е на 25, а аз на 23. Заедно сме от 2 години и малко, но връзката ни е някак като на 15 годишни изпращаме в къщи. Почти не спим заедно вечер. Гледаме филм, правим секс, но след това си се прибираме. А аз за това имам чувството, че имам нужда от повече, искам да живеем вече заедно искам повече, а нищо не се случва. Понякога дори имам чувството, че дори се държи не толкова зряло за години си., но това е друг въпрос. Не ми липсва толкова излизания, защото не мога да кажа, че не ме води тук там, но... все пак може би мъничко. Проблеми в сексуално отношение нямаме, даже и е повече от добре. Но искам брак искам да съм по специална за него... кога ли ще живеем заедно. Бих казала, че когато бях в 11 и 12 клас повече живях от сега, ходих повече с бивши гаджета и сякаш вече искам друга крачка, бих казала, че съм готова да бъда жена за един мъж и си мисля, че искам да имам детенце в близките 2 до 3 години, за да съм по млада майка. Какво не ми е наред, че не иска да се по близки от сега...

Коментари

1.   Може би не е готов за това... изчакай го. А ако не ти се чака и няма изгледи скоро да узрее за такава крачка, остави го да си търси щастието с друга, а ти същевременно се хвани с мъж над 30, та да е узрял за брак и деца и ще си доволна.

2.   Aми съмнявам се някога да е готов за таза крачка. Авторката

3.   Ти не знаеш какво искаш - липсата на адреналин въобще не се връзва с желанието за деца. Явно приятелят ти не ти е интересен и най-вероятно ще е по-добре да го разкараш.

4.   Ами понякога така се получава... Авторката

5.   ако това да си семейна с дете да готвиш, истиш, переш, гладиш, той да се прибира от работа изморен и да засяда пред телевизора не помръдвайки е адреналин то тогава всички семейни сме щастливки и адреналин не ни липсва
А ти си най нещастната жена както и всяка която още не са и направили бебе
Ние жените наистина не знаем какво искаме