Как да си го върна?
Отдавна имах подозрения, че мъжа ми кръшка и почнах да го следя. Досега няколко пъти съм разкарвала разни мърли дето му се лепяха най-нагло и си мислех, че и този път ще се справя стига да разбера с коя мръсница го прави. Ужасът дойде, когато се добрах до служебния му телефон и почнах да ровичкам вътре. Намерих една папка с разни порнографски снимки и какви ли не други, обаче на мъж. Направо ме обля студен душ. Може да прозвучи нагло, но съм красива с привлекателна фигура, много се грижа за външния си вид, тренирам и т.н. Как може да ме пренебрегне като жена, за да спи с такова нещо. Да беше някаква жена, ако ще и най-изпадналата уличница, ама само не и мъж.

Не искам да го напускам със зъби и нокти съм се борила да съм с него, нищо не ми липсва с него, но това ме обижда като жена да ми изневерява с някакъв педал. Не мога да го разбера какво му е харесал на този толкова и не знам каква тактика да предприема, за да се отърва от него.

Много ви моля мили хора да ми помогнете със съвет. По някакъв начин трябва отново да му привлека вниманието върху себе си и да върна тръпката в отношенията ни. Да беше с жена е ясно, ама как да се състезавам с мъж. Да се пострижа по момчешки и да почна да се обличам спортно ли?

Коментари

1.   мъжа ти явно си е бисексуален, не е края на света, по-добре да се тъпче с др педали отколко да си има любовница. Явно си експериментира и си прави кефа човека, бравос

2.   Ей, чакай малко, де! Тук не става въпрос просто да му привлечеш вниманието. Ти не разбираш ли, че има вероятност мъжа ти да е с различна сексуална наклонност? Поговори с него и го попитай за това, което си видяла. Не може просто така да се опитваш да конкурираш мъж. Може пък и да си разбрала погрешно, онова което си видяла. Изясни си нещата с мъжа ти, всичко останало ще е безмислено.

3.   Ами с мъж не можеш да се състезаваш, съжалявам. А от това, което си написала изобщо не си водя добро мнение за тебе. Първо ти изневерявал колко си пъти с жени, ти си ги разкарвала, а сега с мъж. Хм, той е някой богат, а ти си неговата държанка, нали? И затова не можеш да го оставиш. Само не ми казвай, че го обичаш.

4.   Явно си се борила да докопаш парите Му и затова сега не искаш да го напуснеш
Нямаш смелост сама да си изкарваш прехраната.... браво

5.   Изневери му с жена!
Ся сериозно. Ако е бисексуален или скрит гей, нищо не можеш да направиш. Това борене със зъби и нокти за мъж никога не съм го разбирала. Ако си с него заради пари или социално положение, няма какво да се плашиш за брака си, той вероятно е с теб, за да си има жена за пред хората.

6.   Съмнявам се мъжа ти да е гей, щом си има жена. При това положение според мен има два вариянта:

1. Мъжа ти да е бисексуален. Ако наистина си такава каквато се описа значи проблема не е в теб, а просто на мъжа ти му е писнало от жени. Тук вече оправия няма, просто на него му е "преляло" от жени и си търси нещо съвсем различно.

2. Нещо във връзката/секса ви липса. Факт е, че мъжете хомосексуалисти са много грижовни и нежни в секса, колкото и гнусно или необичаино да ти звучи. Мъжа ти може да е както активен така и пасивен, ще ти се наложи да приемеш факта, че по всяка вероятност мъжа ти е чукан от друг мъж доброволно и вероятно му е харесало. Може би просто търси съвсем различна тръпка. Тук можеш да се опиташ да разнообразиш сексуалният ви живот по всяка вероятност от там е проблема.

Успех :)

9.   Напротив, бъди по-женствена от всякога, накарай го да ревнува. Всъщност кетих се нещо. Направи си секс-снимки с мъжа ти и ги изпрати на педала. Оня няма да го понесе, вярвай ми. Изневяра със собствената жена е "непростима"!!!!

10.   Дори и да си го "върнеш" обратно, никога няма да го приемеш като същия човек, камо ли същия мъж.
Препатих с виртуални травестити. Първо му беше интересно, после уж ги беше отказал. Накрая на самата мен ми писна унижението да го подпитвам или да му зяпам в компютъра, защото всеки път намирах чудеса.
Равносметката е две години без секс и нормално-развод.
Не знам ти на коя фаза си, но аз от самото начало започнах да изпитвам чисто физическа погнуса към този човек.
Това, мило момиче, не се лекува...
Успех, дано все пак се оправят нещата.

АП

11.   Aмиии благодаря на тези, дето са ми дали някакъв съвет. Пуснах темата да получа помощ, не да ме анализират или критикуват. Да отговоря все пак на въпросите. Вие ме изкарахте съвсем куку бе хора! Много добре знам какво видях, иначе нямаше да правя тема тук. Този в никакъв случай не го слага на мъжа ми, обратното е. И да кажеш, че аз не съм палава в леглото и не му дават отзад, ок, но не е така. Той мъжът ми е такъв, кръшкач, това си го знам от години. В началото правех големи скандали, разделяхме се, събирахме се, но единия ми девер ме "посъветва" да не запилвам, ако искам да съм с него. Аз си го обичам хора, не мога без него. Затова смених тактиката. Но това сега много ме стресира. Ходих да го видя този. Чиста курва, от най-долните. Ей това е златотърсачка. Да го питаш какво прави с женен мъж. Студент бил, да бе повярвах. И аз така като следвах цяла нощ съм била по баровете да бачкам... Спекох обаче много яко, той на живо е хубав кажи-речи колкото мен. Мисля да говоря тоя път с мъжа ми, ама се чудя как да подходя. Или пък да мълча и да се правя на три и половина, пък да се разбера лично с курвата? Тоя обаче трябва да го махна от мъжа ми възможно най-бързо преди да го е направил гей и него.

12.   Мила авторке,щом мъжа ти спи с него и му е харесало си е направо бисексуален,няма какво да направиш.Щом му е харесало,няма как да го откачиш,трябва сам да го поиска.

13.   Мълчи си мила, мълчи си и си кюткай. Толкова помия си изяла през годините, та сега ли няма да я преглътнеш.
Жал ми е женици като теб, които са се запили в мъжете си и се подлагат на всякакви унижения само и само да не изпадната от заветното статукво "омъжена". Пък другите били мръсници, курви и прочее, а горкичкият кръшкащ мъж - чист и неопетнен ангел. Да се смееш ли, да ревеш ли ... Ама ти явно сама си вярваш, така че дерзай.

14.   Оооо не мога да ви разбера само какво я критикувате? По начина й на писане си личи, че не е от най-учените, но и, че е мъжко момиче, което го уважавам и то много! А що се отнася до вас "жени, които не търпите унижения", заради такива като вас сме на това положение! Не, че съпругът й е цвете за мирисане, но евала й правя на жената, че иска да си спаси брака!!! Всички все развод, та развод... И к'во? НИЩО! 'Що се отнася до авторката, по-добре поговори с психолог, той не само, че няма да те криткува, но и ще ти даде истински съвети, а не като тия, дето не знаят кои са, па ше те обсъждат тебе, дето и на снимка не са те виждали! Не искай толкова отговори, на толкова сериозни въпроси от неуки форумци.

15.   Тази история е една сред най-неграмотните в сайта. Авторката такива ги говори, че направо не знам какво толкова се хабите да й давате сериозни съвети. Аз една свясна дума не прочетох до тук. Много ми е любопитно как така това момче (курвата) може да направи мъжа ти гей. Той или е гей или не е. Какво ти е виновен онзи? "Този в никакъв случай не го слага на мъжа ми, обратното е" - абсолютно малоумие.