Харесвам бившата на най-добрия си приятел
Ами значи здравеите имам следния проблем. До преди около 4 месеца най-добрия ми приятел ходеше с едно момиче. След като те скъсаха след около месец с нея започнахме да си пишем. И така до преди 1 месец... тогава моят приятел разбра че си пиша с бившата му и много се изнерви и му обещах да не си пиша повече с нея. Обаче ние продължихме да си пише и взехме да излизаме много често. Проблема е там че аз я харесвам а съм и 99% сигурен че и тя ме харесва. Та искам съвет какво да правя какво да кажа на нея какво да кажа на него общо взето съм много объркан...

Коментари

1.   като мъж ще ти кажа че е по-добре приятелството... но незнам дали ти е истински приятел... Аз например нямам такъв. "Приятели" и познати много -интересчии. Много зависи и какво е момичето. В крайна сметка ти си уреждаш живота с нея. Той не може да се меси навсякъде. За мен е по-важно например момичето.

2.   След като е БИВШАТА на приятеля ти, същият няма абсолютно никакво право и основание да си тика носа във вашите отношения! Да е мислил когато му е било времето. Ако сега почне да се прави на п*тка, прати го по дяволите.

bile

3.   Виждам колко си му "приятел"Постави се на негово място и вземи се стегни ;) малко ли момичета има.. приятелството е завинги, но ти явно си падаш лайненце

4.   Кофти ситуация... Не е трябвало да го лъжеш сега ще ти е по-трудно да му кажеш. Не мисля че ще му е приятно да те вижда с бившата си. според мен спри на време и не разваляй приятелстово ви.

5.   Хаха много сте ми интересни мъжете с това "по- важно е приятелството". А бе жената да не ви е някакъв предмет, над който имате права. Оставете приятелството настрана в такива случаи, така изпускате най- удачните си шансове може би. И аз съм делила мъж с приятелка и какво ми стана, да не умрях че тя беше с него. Даже на нея й казах, че тя ми е хиляди пъти по- важна и няма да допусна да си развалим отношенията, а щом той е избрал нея, аз нямам никакви права да се сърдя на никого. Разбирам да делите предмет, пари имоти... тогава се карайте и сърдете, ама да "делите" човешко същество, което също има чувства...това вече е тъпо меко казано!

Doriana

6.   №3, а ти какво си падаш? Значи всички, които са минали през чепа ти са си завинаги твои и имаш право да им държиш сметка какво ще правят и как ще протече живота им за в бъдеще? Или не четеш какво пише автора...