Искам да ти кажа!!!
Минало ти е през ум, че може да съм се влюбила в теб?
Усетих онази искра, която се запали и се превърна в силен огън.
Огън, който ме изгаря все повече и повече с всеки изминал ден.
Огън, от който ме гори всеки час, всяка минута и всяка секунда.

Не ме е страх да призная, че съм влюбена в теб.
Искам да се отдам на чувствата.
Искам да съм с теб и съм готова да си платя за това!
Готова съм за всичко, което може да ми се случи с теб.
Готова съм, а ти? Реши ли се вече? Прозря ли, че и ти изпитваш същото?
Ти си моето изкушение, на което ще се отдам. Ти си всичко за мен!
Много време ми отне да го разбера.
Твърде много чаках, твърде много въпроси си задавах, а сега вече съм напълно готова и сигурна, че искам точно теб!

С теб си приличаме - И двамата сме на кръстопът. И двамата тайно си задаваме едни и същи въпроси.
Мисля, че дойде времето са сме заедно.
Да спрем да говорим само с очите си, въпреки, че ми е безкрайно приятно и интересно.
Ти си първият човек, с който мога да разговарям така. Сещаш се нали?
Знаеш как само един поглед казвам толкова много неща?
Знам, че ме разбираш, ти също си ми казвал много със същия този поглед.

Дойде време да поговорим за неизказаните думи!
Време, в което не ни е страх, време да действаме, време да преборим всичките си срахове и да се хвърлим в огъня.
Време е за нашата първа среща...

Коментари

1.   Много е хубаво... Трогна ме аз съм момче. Искам някой и за мен така да пише

2.   Момче съм и мисля, че е много красиво! :)

3.   В тази любовна история /ако ми позволиш да я нарека така/ има повече фантазия, отколкото реални факти. Не се засягай, и аз имам такива истории. Но ти казвам от опит - не се филмирай прекалено много от "разговора с очи", защото не винаги го тълкуваме правилно. Ако все пак ти стиска да разбереш истина ли е или не, просто действай! Не чакай той да прави крачката, защото може и да не го дочакаш това нещо.

4.   Боже, все едно съм го писала аз за човек, който се появи в живота ми. С изключение, че имахме вече първа СРЕЩА И БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО ДА ВИЖДАШ ЧОВЕКА ЗА КОЙТО МИЛЕЕШ, МЕЧТАЕШ, ОБИЧАШ!
СТРАХОТНО Е ДА ОБИЧАШ, ДА ВИЖДАШ СОБСТВЕНОТО СИ АЗ В МЪЖКИ ВИД. МНОГО Е ТРУДНО ДА НАМЕРИШ ЧОВЕК С КОЙТО ДА СИ ПРИЛИЧАШ ПОНЕ НА 99%... ХОРА ОБИЧАЙТЕ СЕ И ЖИВЕЙТЕ С ХОРАТА. КОИТО ВИ ПРАВЯТ ЩАСТЛИВИ!
ЖИВОТЪТ Е ПРЕКРАСЕН! :)))))))))))))

5.   Ей така става като няма с кого да правиш секс и вечер си мислиш глупости.

6.   Аи то и аз имам с кого да правя секс вечер , но акъла пак ми е другаде .

7.   Имаш пълното право да говориш първа!

8.   Това, не че съм го писала аз, обаче имам чувството, че е точно това, което изпитвам или изпитвах към едно момче, моето е виртуално, предполагам и твоето. Да ти кажа какво се случи с мен и с него, трябва доста да пиша, но мога да вметна само, че той ми обеща тази наша първа среща, обеща ми, че ще ми се обади но... не, още си чакам да ми звънне и да се чуем, седмиците си минават и, ето че минаха вече 15 дни от последния ни чат, следа от него няма, не влиза, а и защо? , нали вече е с гаджето си, а мен обичаше повече от нея... Та така, аз ще си чакам, пък той ще си живее живота с другата, но има едно Но и знаеш ли какво е? , ще ти кажа, обичам го безумно въпреки че постъпи толкова егоистично спрямо мен, не знам, може би съм луда, но той бе моето второ Аз, с него усещах онази неповторима тръпка, която с друг едва ли ще почувствам, имам предвид в чата, та това е. Все пак ти желая между вас да се получат нещата, но все пак имай си едно наум, късмет!

9.   От авторката :
И аз вече не знам кое е правилно и кое не е. Ние сме нещо като колеги - работим в различни фирми, но ни се налага да се виждаме почти всеки ден.
Не искам да съм първа.
Преди година ме питаше дали може да ми се обажда и искаше да излезем. Не съм му отказвала. В един телефонен разговор ми каза, че трябва да поговорим лично, но така и още не сме го направили.
След като три месеца не си говорихме се бях отказала да си давам каквито и да било надежди.

Сега от два месеца насам не откъсва очи от мен, когато ме види идва при мен, радва ми се, прави ми най-различни намеци, хваща ме за ръката, прави ми комплименти, защитава ме, обажда ми се без повод да ме "чуел".
Забелязала съм, че внимава какво ми говори, все гледа да не ме обиди. Говори ми тихо с един нежен глас и ето до къде ме докара!!
И преди сме имали закачки, но сега го забелязвам как набляга на тях когато сме насаме, сякаш се крие.
Аз действам по същия начин, защото не искам другите да знаят.
Общо взето съм много, много объркана.

10.   И след всичко изписано до тук да действам ли или не?

11.   Дейставай смело!

12.   Отново съм аз! Не знам дали някой ще прочете това, но имам нужда от съвет.

След сигналите, които получавам от негова страна опитах онзи ден да го поканя да излезем, но не получих нито "Да", нито "Не ".
Просто изтърсих нещо за събота и той ме попита "Това покана ли е? "
-Ми нещо такова. И да е покана какво?
мълчание... и чудене дали да каже нещо.
-Кажи ми де! - пак мълчи и се чуди /много мислеше/
И така си остана, че нищо не ми отговори. И аз зададох друг въпрос, с който го оставих да се измъкне и да не ми отговори. Просто си мисля, че не е готов все още.

И ето ги и моите въпроси:
1. Защо той не е готов да излезем? (при положение, че не откъсва поглед от мен, че ми говори мило, че му е приятно с мен, че търси компанията ми, че ме защитава, че ме целуна и че се интересува как, кога и с кой прекарвам свободното си време. Освен това той ми е казвал "искам те, ама.... и общо взето все ми намеква разни неща, флиртува с мен открито, но когато стане въпрос за среща губи ума и дума )

2. Да го поканя ли пак, но директно или да чакам той да го направи?

3. Когато оставаме насаме за повече от 2 мин. си гълта езика и спира да ми говори. Според вас дали го е срам от мен или се чувства неудобно?

Благодаря, че прочетохте историята ми. Ще се радвам ако ми пишете.

13.   Или е тотален loser, или не те харесва достатъчно. Аз съм по-скоро за първото.

14.   Какво значи "тотален loser"?

15.   Преди два дни дойде в моя офис по работа. Аз бях в единия край на стаята, а той в другия.
В следващия момент, когато останахме насаме вървяхме с големи крачки един към друг. Спряхме се в ъгъла. Той ме прегърна, аз също
се притиснах още в него. Гледахме се в очите и лицата ни започнаха да се приближавах. Изтръпнах цялата знаех, че иска да ме целуне и че и аз го искам. И тъкмо да го направим и се изтропа вратата и той се дръпна и отиде в тоалетната. След като излезе отново ме прегръщаше, но го хвана страх да не ни видят. Питах го "Искаш ли нещо за пиене? ", а той ми отговори " ИСКАМ ТЕБ " и го повтори още веднъж. След това отново ме прегърна и се гледахме в очите. В този момент бях много щастлива. Лицето ми грееше с една лека усмивка, очите ми - широко отворени го изпиваха с поглед. Всичко в мен тръпнеше. Полазваха ме тръпки по цялото тяло....
След това той тръгна и аз все още се чудя дали е влюбен или просто иска да ме вкара в леглото си???

16.   Супер странно поведение!
Дали пък няма жена/приятелка или да "тъче на два стана" из офиса? Това е единственото логично обяснение да се крие чак толкова... Ма може и да е яка сценична треска :)
Ако не беше криенето, бих помислила, че играе някаква "игра на съблазняване", видяна във филм или книга :)
Иначе първоначално, т. е. началото - наобикаля те, ти не си го рязала, но той може да е супер несигурен - най-вероятно не си пратила правилните знаци и той е решил да не се излага.
После - след месеци! (това е стрейндж, ама да кажем е видял да го зазяпваш в него, започнал е да се надява пак)... Така - гълта си езика - ок - сдухва се, лузър е, срамежлив е, свикнал е да го режат и не смее да действа, само гледа и точи лиги - дотук добре (е не е супер, но има явни знаци на интерес).
След това - предлагаш среща, той се подмотава - може да го е страх какво за Бога ще стане на въпросната среща - как да се държи и дали няма да се изложи...
Обаче може да има и втори вариант - чуди се как и кога ще може да оправдае отсъствие пред евентуална "половинка" - много лошо.
Това последното описано събитие наистина звучи като да го е видял или прочел някъде. Има разни сайтове и книги със съвети за съблазняване - вътре пише баш такива неща :) - явно е проработило при теб :)
Винаги има опасност просто да преспите и след това да те зареже, дори да не му е точно това първоначалната идея - мъжете са непостоянни същества, дори повече от жените :). От друга страна, за да търчи подире ти и те гледа жадно с месеци едва ли е само за леглото ( може и да е де, просто ми се струва сравнително малко вероятно с оглед на цялата история). Не го мисли толкова - ако си влюбена - действай! Дето се казва, човек накрая съжалява най-много не за това, което е направил през живота си, а за онези неща, които не е направил...
Сега какво да правиш - предлагам, но може и да не е добра идея, ти сама прецени.
Пробвай след ден-два на весело и не-съм-разбрала-щото-съм-разсеяна поведение да врътнеш и ти някой подобен номер - като неговия. Отиваш при него, искаш някаква дребна услуга. След това - насаме, близост, пламен дълъг поглед в очите на сантиметри от него, прошепната фраза дето да го остави без думи (ама не чак "искам те" - примерно "понякога си мисля, че си невероятен" или нещо от сорта), след това изчезваш с усмивка... След което чакаш ответна реакция...
Имай пред вид, че все пак той е направил първата крачка, пък може и да си седяла като пън и той да се е уплашил как ще реагираш ако те целуне примерно - не знам. Влюбеният човек винаги, винаги е супер несигурен в ответната страна.
А и още нещо - ако ще го каниш на среща - пробвай с кино. Но на определен филм, а не "айде някой път да идем на кино". Така поне на теория - ще предотвратиш евентуално негово притеснение "ма какво да говоря, ма как да се държа". След филма ще пиете по нещо, първоначалният стрес ще е отминал и двамата ще сте по-спокойни, ако изберете комедия още по-добре - смехът много сближава и отпуска...
Ако излезете внимавай за жестовете му, отложи секса известно време, така ще го опознаеш по-добре и ще се предпазиш от "забивка за една нощ с колежка"...
Успех и пиши как се развиват нещата :)

17.   Благодаря за коментара.
В първия работен ден за новата година дойде при мен и ми каза: "Дай да те цункам".
Гушнахме се и ме целуна по бузата. Тогава се бях вдървила. Беше много неочаквано за мен.
След тази случка си казах, че ако има друг път ще съм по смела.
По- нататък във времето си говорихме нещо и той завърши с "Много сложно ще стане нали...? "
Аз - То и сега е сложно.. но ще дойде един момент, в.. (тук той ме прекъсна)
Т - Така ли мислиш?
Аз- Да, мисля, че ще стане! А ти как мислиш?
Т- Аз също мисля така.
(Исках да му кажа, че и сега е сложно, но ще дойде един момент в който ще сме заедно, защото и двамата го искаме, но така ли или иначе той ме разбра )
След тоя разговор, колкото и кратък да е той стана по смел и уверен. Аз си мисля, че просто и той иска да играе на сигурно.

Това с целувката беше сигурно, че го искаме и двамата. Гледахме се на мен ми се искаше тази целувка и започнах да се приближавам към него, той също към мен и точно, като по филмите в последната секунда преди да се целунем един колега влезе при нас.

Проблема са колегите. Ако някой разбере ще ни изгонят от работа и двамата. Получава се конфликт на интереси. И двамата си харесваме работата и не искаме да я губим.

На мен ми се струва, че има нещо към мен, но дали е влюбване или не няма как да разбера, докато не опитам.

18.   Ами и той иска да се цункате! Щом не е правил нищо досега, значи не иска само секс! Време е да го поискаш и да му кажеш това което изпитваш!!! Излезте и свалете картите на масата! След това ще е по-лесно всичко, най-накрая ще разбереш що за човек е! Форумите са до тук, за другото трябва двамата доста да поговорите на четири очи.

19.   И аз искам да ти кажа!!! ... , че си невероятна!!! ... , че мисля за теб, всеки божи ден и всяка една секунда!!!
Нищо, че опъваш рачешките ми нерви, нищо че не мога да хвана спатиите ти! Тогава ще играем без козове на равни начала с онази романтична усмивка!!! Не зная какво ти се върти в главата, но никога не съм се съмнявал, че ме харесваш! Нали знаеш, няма случаини неща в природата, а тя никога не лъже!
Искам да те видя, където и да е да си поговорим и всичко да ти обясня и да стане ясно! Друга не ме интересува, дори и да си имаш своето птиче аз ще продължа да съм влюбен в теб и дори друга да вземе моето сърце то ще принадлежи само на огъня в очите ти!
"Излязох" от тоалетната, защото не бях сигурен в теб, но не за друго, а просто защото съм влюбен! Не исках да е толкова лесно пък и нямах точно тогава предпазни средства! От където и да го погледнем беше все кофти момент!!!

Сега обаче съм сигурен!!! Искам да е романтично, да сме двамата сгушени и да те гледам до насита с тази великолепна коса и лека хлътнала усмивка!!!
В парка ще е добре, далеч от хорските маси и нашите колеги, далеч от всичко друго, но не и от теб... , чакам те скоро през уийкенда!!! Ти си огън, който ще гори, но моят океан не може никога да го огаси!!! Ти си просто моето огнено момиче!!!

20.   Нищо не е лесно когато става въпрос за любов, иначе ще е само секс! Това е много трудно, затова във всичко тук има много, много любов! Ако нямаше такава, нямаше и да се стига до там...
Никакви странични фактори няма да ми попречат да се виждам с теб, освен ако ти самата не го искаш! Аз, обаче зная, че си лудо влюбена и не искам да страдаш и да плачеш, защото аз искам същото каквото и ти- да сме заедно, нали!???
Снощи пак те сънувах и отминах, но когато се усмихна се върнах при теб и се хванахме за ръце!!!
Ти искаш да си в хармония със себе си и околния свят, еми тогава намери твоето слънце- то не е далеч и грее за теб! Грее от много дълго време.
Влез в "скайп" тази и/или утре вечер и тя ще се превърне в ден! Ще те потърся, защото си заслужава! През какво ли не преминах и пак ще се вържа, но бъди истински честна! Аз нищо не крия и искам всичко да знаеш!!!
Дай и тук един глас за да зная, че не играеш игри, а имаш истински чувства и мечти! Аз ще бъда луд по теб завинаги... , защото моето сърце принадлежи... , единствено на огъня в очите ти!!!

21.   Аз съм от предходния коментар! Забравих да се представя, че съм Радо! Може да се е получило объркване, но много се съмнявам!!!

22.   От авторката.
Съжалявам да го кажа, но наистина има объркване.
Харесаха ми коментарите и си ги препрочитах отново и отново. Чувствам се малко по-спокойна, че това не ми се случва само на мен, че има и други в моето положение.
"Рачешките" - това да не означава, че си зодия Рак?
Моят човек е друга зодия, името му не е Радо и няма скайп.
И всъщност 19, 20 и 21 един и същ човек ли са?

М/у другото нещата с моя колега лека - полека потръгват. Миналата седмица пихме кафе в офиса и беше в много добро настроение. Седяхме един до друг и на тръгване се държахме за ръцете. Сега и двамата сме в отпуска така, че тази седмица няма да се виждаме.

Пожелавам ви успех с вашето момиче и ще ми е приятно да разкажете как са нещата при вас и как започна всичко.