Изнявара, а после?
Здравейте,
Темата за любовта и изневярата е много голяма и обемна. Любовта казват, че е най-хубавото чувство, а изневярата какво е? До едно време бях на мнение, че изневяра не бих простила никога и за нищо на света? Но сега, към днешни време, стоя пред решението дали бих простила вече случила се изневяра, на едни очи който обичах повече от себе си? Няма да разказвам историята си, искам да попитам вас дали бихте простили, бихте ли поставили условия, въобще с какви чувства бихте се върнали при този човек? Ще се радвам и на тези който са минали през нещо подобно да споделят!

Коментари

51-93 от 93

52.   48.

Най-малкото претендирам да съм светица. Всички сме хора с нашите малки или големи недостатъци. Както казах живея в малък град и всичко се знае. Предполагам, че и съпругът ми знае - не сме говорили открио за това. Единственото което исках да кажа е, че когато в едно семейство нещата са се получили добре, съпрузите се разбират и децата израстват щастливи, всеки от партньорите може да си позволи и малко лично щастие. Всички знаем, че сексът със законният няма нищо общо със сексът с любовника /извинявам се за грубата дума/ чула съм, че за мъжете важи в още по-голяма степен- по бързо губят влечение към постояният си партньор. Единствено и само мое мнение е, и не искам да го натрапвам на никого, че атмосферата в един дом от щастливи и задоволени индивиди е съвсем различа от такъв с отегчени, раздразнителни и незадоволени. Ако цената е една изневяра /глупаво определение/ защо да не се примирим с нея. А що се отнася до съпругът ми - дали също ми изневерява, то това въобще не ме интересува. За мен е важно, че е един любящ баща и съпруг който осигурява сигурността на нашият дом, за уюта на който аз се грижа. Аз съм намерила вярната формула за себе си и благодаря на хората които ми позволиха това- моят съпруг и неговата съпруга. Вярвайте ми аз съм една щастлива жена, майка и любима- пожелавам го на всички вас.

53.   Номер 48, прекалено ти е розов живота за да ти повярва някой тук на тази история! Ти не обичаш съпруга си, поне не по начина по който би трябвало да бъде или по начина по който се обичат някой хора. Но това си е твое решение, всеки живее както намери за добре, но не ти завиждам ако един ден съпруга си реши че иска друга жена и да има семейство с нея или пък така идеалния любовник реши, че иска стойностно семейство, ти оставаш сама! В Библията пише - Не пожелавай жената на ближния си! Теб има кой да те съди и това не сме ние тук! Успех и дано още много дълго си така щастлива!

54.   Номер 50, много тъжна история, но единственото което можеш да направиш е да останеш до съпруга си, но това само при условие, че го обичаш. В противен случай -просто няма смисъл. Ти няма да му простиш това е ясно, винаги ще те измъчва въпроса - "дали той не мисли за нея, до като гледа мен в очите? ", а това много боли!!!

55.   Съгласно десетата божа заповед, която гласи "Не пожелавай дома на ближния си; не пожелавай жената на ближния си; нито нивата му; нито роба му, ни робинята му, ни вола му, ни осела му, нито някакъв негов добитък - нищо, което е на ближния. ", в качеството си на адвокат мога да кажа, че в заповедта се визира единствено и само жената, на ближният, в никакъв случай мъжът, относно робите въпроса е друг, там са изброени и в женски и в мъжки род - "нито роба му, ни робинята му". Освен това изрично е упоменато да не пожелаваш собственост на ближен, без да има изрична забрана за желания към притежания на неближен. Следователно можеш да желаеш както мъжът така и жената на неближен на теб човек. Може би това е една компенсация за либералният режим на други религии в които мъжете имат право на повече от една жена. Много мъдро в десетте божи заповеди няма забрана отправена към жените относно пожелаване на чужд мъж. Предполага се, че това е свързано с възпроизводствените функции на жената, на която е оставена "вратичка" да се възползва от услугите на друг мъж за зачеване на рожба. Това е намерило отражение и в някои народни обичаи - например на Спасовден булка която не е заченала през първата година отива и преспива на поляната с девер или кум, който я къпе в росата и т. н. и тутъкси се сдобива с рожба. От тук е и познатият ни израз "Те ти булка Спасовден". Извода: съгласно религиите, на мюсолманските мъже е позволено да имат по няколки жени, а на християнските жени да пожелават от време на време и чужди мъже. Извън горните съждения смятам, въпросната заповед, която е сферата на вещното право, в по-голямата си част е неприложима тъй като, както робите така и жените отдавна не са ничия собственост.

56.   55, много хубав анализ, личи си че си юрист. Аз пък имам по -просто обяснение - просто в това време жената не се е считала за човек, защо да се обръщаме към нея? Тя е била ОБЕКТ, не СУБЕКТ на вещното право.
Иначе, да напомня още, че християните се различаваме от евреите, защото за разлика от тях вярваме в Новия завет и Христос, чиито думи са насочени към всички - жени, мъже, грешни и праведни, без деление и по произход, по общ. положение.
За Спасов ден не знах, но при германските народи имаме например Майски празници, където мъже и жени танцуват и при края на танца всеки прекарва нощта с жената, която го е избрала - правилно - жените си дърпат мъжете в храстите, не обратното!
Има също Карнавал, непосредствено преди Великденските пости. По време на Карнавала хората казват, че Господ си затваря очите и лудуват без задръжки, после се посипват с пепел и започват да постят до Великден, когато им се опрощават греховете.

И въпреки това... аз не изневерявам, защото не мога просто с друг мъж, но мога да простя изневярата, не я намирам за нещо особено грешно. Имало я е и ще я има.

57.   55, адвокате, изби рибата! :)))
Ако тръгна да се развеждам с жената, смятай се за нает!

58.   Въобще не виждам смисъл от този коментар на така наречената адвокатка. То и аз мога да извадя вода от 10 кладенеца, не става въпрос нито за рилигия, нито за обичай. Става дума за това какво имаш в главата, това как можеш да лъжеш някой в очите, това как си даваш гъза след като си обещал на друго същество, че ще си в добро и лошо с него! Поне като ще лъжеш го направи с високо вдигната глава и право в очите!!!!

59.   Здравейте, отговарям директно на зададения въпрос. Но ще направя едно уточнение. За мен изневярата не е просто един случаен секс. Много по-страшно е когато става дума за връзка, която не е просто секс. Аз лично съм прощавала такава забежка, когато ставаше дума само за еднократен секс.

60.   58, какво е рилигия и как се лъже с високо вдигната глава и право в очите, хаха

61.   Това което явно ти нямаш и не разбираш! Няма да се обеснявам на хора без ценности и малко себеуважение! Успех в живота и в изневерите!

62.   Ако се е случило веднъж, значи ще се случи пак! Казвам го от личен опит!!!

63.   Стига бе жени, няма да ви се изтъркат съпрузите от някоя и друга извънбрачна връзчица. Що за егоизъм от ваша страна. Имам чувството, че на тези злобни душици дето пишат тук никой не им обръща внимание затова така са се вторачили в мъжете си.

64.   Номер 62 много правилно.
Нещо повторили се два пъти, ще има и трети 100%. Това важи за всичко, не само за изневерите. Тръгнеш ли по един път, с много усилия можеш да се върнеш и да тръгнеш по нов.
А ти номер 63, мъж който изневерява ли си?

65.   n. 63 - по същата логика и вагината на жена ти няма да се изтърка като мине през няколко десетки, защо не стотици мъже?
Лошо няма, но забравяш, че за една жена физическа граница няма - може и с 20-тима да се из... на ден, докато ти ще клекнеш след 3-тата мадама. Да не говорим, че дори да прилича на търкалящ се варел, за едното ч... не всяка жена ще си намери всеки ден нов мъж, докато ти никога няма да можеш да ? насмогнеш. Моли се жена ти да не чете това, защото може да ? хрумне да ти подари огромни рога за Коледа

66.   Всяка жена, ако си сложи ръка върху сърцето би признала, че предпочита да е любовница а не съпруга.
Та кой би предпочел да пере чорапи и глади ризи и панталони, да готви, чисти, гледа децата, а погледа на мъжът и да минава през нея като неодушевен предмет. В леглото да не я забелязват, а когато това се случи да е просто задоволяване на потребност, рутинно, еднообразно и някак по задължение.
От друга страна да си любовница, значи да си обичана, желана, очаквана с нетърпение. По какъв съвсем различен начин те гледа този мъж- жадно, ненаситно. Всяка мисъл за теб е свързана само и единствено с приятни усещания. Няма търпение да те види, с нежелание се разделя с теб.
Когато си любовница и ти си различна - обръщаш внимание на бельото, дрехите, прическата, погледа ти свети, устните ти тръпнат. Нямаш нищо общо с отегчената и изнервена домакиня с овчи, отдавна угаснал поглед.
Всеки един от нас, независимо мъж или жена е и в двете роли - сумтящият отегчен съпруг/страстен любовник или мърлява вечно дуднеща съпруга/жена изпепелена и изпепеляваща от страст.
Да не се ограничаваме само с една роля в живота, да си дарим и малко лично щастие. Да живее изневярата.

67.   Грешиш, номер 66. Нищо не пречи на една жена да притежава всички качества на една любовница, бидейки съпруга и майка. И лично аз, и до утре да си слагам ръката на сърцето, няма начин да пожелая да бъда любовница!

68.   66, и за мен грешиш - изцяло подкрепям н. 67.
Аз бях дълго време любовница, преди мъжът да ме направи своя съпруга и мога да кажа, че дори съм му готвила и обгрижвала като домакиня по това време. Сега съм негова съпруга, той настояваше да вдигнем голяма сватба и да покаже на обществото, коя е истинската негова жена. Днес като му кажа, че продължавам да съм негова любовница и нищо не се е променило, той не иска да знае - „не, ти си моята Любима съпруга, никога повече няма да те унижавам така. Прости ми“. Вече имаме детенце и съм у дома по майчинство - готвя му, пера му, чистя му и го обгръжвам от всякъде, гледам си детенцето, което е нахранено, изкъпано, когато той се прибере от работа. Не само, че не ме подминава като предмет, но и не може да ми се насити, да се насити на щастието ни. Знам е какво е да си любовница и какво е да си съпруга на един и същи мъж и никога, ама никога не мога да заменя съпружеския ни живот със старото криене, треперене и раздяла всяка вечер, откраднати телефонни разговори, любовни стихове и мъчения! С гордост носим халките си, немерихме се като любовници, но ще умрем като съпрузи!

69.   Номер 68 не се заричай-има една приказка-никога не казвай никога-ежедневието не ви е погълнало-почакай детето ви да порасне и да се отдели от вас и тогава ще видиш дали пак със същите очи ще се гледате. Животът преминава и човек се променя-и това, което най-много си мразил може да ти дойде до главата.

70.   Аз лично, ако съм любовница на един мъж никога не бих поискала да стана негова съпруга, като знам как е лъгал жена си. Винаги ще го подозирам, че прави същото- измъква се тайно, купува подаръци, пише стихове. Мъжете не се променят- омръзнеш ли му ще тръгне по познатите пътечки. Дано греша.

71.   Не му простих и не се върнах при него!
Мисля, че е за добре, защото скоро след това си хвана ново гадже, което "уж" обича, а не спира да търси мен! Не знам какво значи това, но май и не искам да знам.

Авторката.

72.   Всяка жена, ако си сложи ръка върху сърцето би признала, че предпочита да е любовница а не съпруга.
Та кой би предпочел да пере чорапи и глади ризи и панталони, да готви, чисти, гледа децата, а погледа на мъжът и да минава през нея като неодушевен предмет. В леглото да не я забелязват, а когато това се случи да е просто задоволяване на потребност, рутинно, еднообразно и някак по задължение.
От друга страна да си любовница, значи да си обичана, желана, очаквана с нетърпение. По какъв съвсем различен начин те гледа този мъж- жадно, ненаситно. Всяка мисъл за теб е свързана само и единствено с приятни усещания. Няма търпение да те види, с нежелание се разделя с теб.
Когато си любовница и ти си различна - обръщаш внимание на бельото, дрехите, прическата, погледа ти свети, устните ти тръпнат. Нямаш нищо общо с отегчената и изнервена домакиня с овчи, отдавна угаснал поглед.
Всеки един от нас, независимо мъж или жена е и в двете роли - сумтящият отегчен съпруг/страстен любовник или мърлява вечно дуднеща съпруга/жена изпепелена и изпепеляваща от страст.
Да не се ограничаваме само с една роля в живота, да си дарим и малко лично щастие. Да живее изневярата.

73.   интересно, този който е копирал и публикувал мнението ми - споделя ли го и защо не каза нещо по въпроса

74.   Абе незнам но съм на мнението на 73 да живее изневярата. Но съм на мнението нека има но другият/другата да не разбират чуждото винаги е сладко и интересно. Радвам се за хората който не изневеряват, но явно живота не е стигнал до еднообразието на ежедневието.
Смятам, че дори изневярата е полезна за една връзка поне при мен връщам се при мъжа ми много по заредена с енергия и емоция. Същото важи и за любовника ми забавно е разнообразно е. Но всеки сам преценява за себе си, който не може да прости нека прави нищо, но аз съм доста либерална и не ме бърка, но нека не се разбира и не разбирам. Успех на всички дерзаещи.

75.   Опа, заформихме се единомисленици - за изневярата, напук на злобните съпруги които хем не консумират мъжете си както трябва, хем на други не ги дават - не че някой ги пита де.
ДА ЖИВЕЕ ИЗНЕВЯРАТА!!!

76.   До @50 - вече знаеш, че решението да сте заедно е правилното, нали?

77.   До М44 - винаги съм го знаела, но и аз съм като теб, защото направих трудния избор. Нали помниш ония стари часовници, от които изскача куквичката на всеки кръгъл час и те стряска с появяването си. Аз опитах да "демонтирам" моята куквичка на лошите спомени.
Виж, това ми прати той, докато бяхме разделени за известно време /заради работа/. Аз отдавна бях изчела тези мъдрости, но факта, че той се е обърнал в тази посока ме възроди.

"ГОЛЯМО СЕМЕЙСТВО!

Живяло на света семейство. Не просто семейство. Голямо семейство – 100 души се събирали в него. Има ли такива семейства? Да, има! Но, това семейство било специално. Няма караници, няма кавги, няма спорове, няма псувни и ругатни, няма обиди и бой, няма раздори и разправии. Стигнал слух за това семейство и до самия владетел. И той решил да провери, истината ли говорят хората. Пристигнал в селото, а душата му се зарадвала: чистота и ред, тишина и спокойствие. Добри деца, спокойни възрастни. Удивен владетелят поискал да разбере, как се е сдобило с тази хармония и чисти отношения това семейството. Отишъл при най-възрастния член и му казал: „Разкажи ми вашата история? ”

Написал нещо на хартия възрастният мъж и подал листа на владетеля. На хартията били написани три думи:

ЛЮБОВ, ПРОШКА, ТЪРПЕНИЕ!

А в края на листа пишело:

СТО ПЪТИ ЛЮБОВ, СТО ПЪТИ ПРОШКА, СТО ПЪТИ ТЪРПЕНИЕ!

- Това ли е всичко? – попитал владетелят.

- Да – отвърнал старецът – това е основата в живота на всяко добро семейство. Помислил малко и добавил:

- И на целия свят!

Притчи За Семейството! - www. setbol. com

Много бих искала да разбера какво става с авторката на тази тема, защото мина много време оттогава

Поздрави

78.   Редно е да разкажеш историята, за да получиш обективно мнение. Защото, ако примерно мъжа ти не е задоволен в леглото, отчаяно иска неща, които ти най-безцеремонно му отказваш и след дълго време търпене и лишение е решил да го потърси другаде - тогава нямаш много много право да се сърди. Или пък редовно му отказваш секс... Ти верно би казала "ако ме обича, ще мине и без тия екстри в секса", но пък ако ти го обичаш, защо го лишаваш... и това го казвам ПРИМЕРНО. Не знам, просто гадая.
Затова на такъв въпрос е малко труден отговор без да се знаят подробности.

79.   Здравейте всички във фарума! Иаз след зз годишен брак преживях ада на изневярата. Грозното в моята история е че ги заварих както се казва "на калъп". Любовницата беше назначена по програма да гледа болната ми майка в къщи-моят съпруг има бизнес и не ходи на работа, което е било идеално прикритие за двамата. Така стана, че ги хванах-тя с 20 години по-малка от него имаше наглостта да ми каже, че " я сърби и си търси и ако трябва щели да го правят на полеви условия"-което както виждате говори за нейния морал. В крайна сметка всичко е било до пари. Ние сме от малък град, уважавано семейство. Всичко се разчува в малкия град, затова съпруга ми много съжаляваше за това, че се е подвел под настойчивите ласки на въпросната дама. Е.... мисля че простих. Вече минаха пет години но болката остана-страшна и незарастваща рана. Но ако се бяхме разделили от там нататък накъде? . Затова останахме заедно защото 35 години сме строили дом и сме отгледали две деца. Не може с лека ръка да се загърби всичко. Затова простих и заради съпруга си, когото познавам много добре. Защото ако не беше дошла тази "-к-ва" в дома ми и да му се предложи-това нямаше да се случи. И как не като му е предлагала нестандартен секс.

80.   ха, на мен пък ми е интересно какво става с номер 48, която до обяд разтребва в кухнята, следобяд отива да обслужи комшията и живеят в някакъв прекрасен малък български Уудсток или може би в родовообщинния строй. И децата растат в това хубаво многочленно семейство/или многоглава хидра зависи кое вероизпведание изповядвате/
поздрави,

81.   ... Аха, тя му предлагала нестандартен секс казваш и за това той изневерил. Ето къде е "ключа за бараката".

Тогава даде ли си сметка, че ако ти беше задоволявала съпруга си по начин по който той желае, беше му създавала удоволствие и разнообразие и се беше раздавала за него на макс нямаше да се стигне до тук?
Надявам си да си си взела поука.

82.   48

Не мога да повярвам, че темата още се дискутира, дори бях забравила, че сам писала.
Както казах редвам се, че съм намерила своето щастие и благодаря на тези който ми позволяват да му се отдам. Щастието за всеки е различно и всеки по различен начин го разбира. Едни са щастливи в своето неведение, други в материалното благополучие, трети в рутинният и спокоен секс. Ето тук е ключа на бараката :) Хората са различни и какво лошо има в това, че един е подходящ за едно, а друг за друго. Какво лошо има да си паснеш с някой в леглото и да намерите един в друг това което не намирате в къщи. Давам елементарният пример ако жена ти/мъжът ти не прави френска или гръцка любов или е правил в началота и сега не си дава труда - трябва ли да се лишаваш от това. Не давам препоръки всеки да си изживява щастието по своите разбирания. Само исках да кажа, че се радвам на двойно, дори тройно щастие -любящ и грижовен съпруг, великолепен любовник и не на последно място неговата възпитана и интелигентна съпруга.
Що се отнася до № 80- отговарям му - Вече 16 години ежедневно правя секс, който значително се отличава от "обслужване на комшията", пожелавам му и той да намери толкова интензивен и разнообразен секс и да разбере, че думата е ОТДАВАНЕ а не ОБСЛУЖВАНЕ- отдаване един на друг /в тази област/.

83.   48, 48 :)
Усмихна ме, чак ме замисли. Мисля, че си преборила доста стериотипи и се чувстваш щастлива.
Мисля си, че си най-невероятно хитрата и умна жена на света, която си е подредила уникално добре картите :)
Мисля, че си открила ключа за бараката - истината и светлината, мисля че си един нов Дънов или Ганди.
Направо си велика :))))))
Щастлива си и не много умна:)
Извинявай, че ще го кажа, но и овцете са щастливи :)
Да, ама всъщност знаеш каква си... дълбоко в себе си... :)
Нито на единия, нито на другия - но и с двамата :)
Лошото в случая е, че нито мъжа ти получава това което ти дава и очаква, нито жената на любовника ти, защото го взимаш ти :)Ти поне си щастлива и горда... Много ме усмихна - трябва да има такива примери на егоизъм, себизъм, непукизъм, недалновидност и объркано светоусещане.
Най-често в подобни ситуации, човек остава - сам, разбил 2 семейства заради ежедневен сърбеж малко под пъпа.... :) Лошото е, че на този свят всичко се връща, дали на теб дали на децата ти :)
Щом не си говорила с мъжа си и от 15 години го правиш с любовника, съм повече от убедена колко го уважаваш -а в една връзка каквото посееш, това жънеш :)
Пожелавам ти щастие в твоя измислен свят без ценности, с лъжливи усмивки и лъжливи емоции - само дано не остарееш сама, което е най-тъжното нещо на света...
Всеки ден при любовника, че и по 2-3 пъти на ден - ти да не живееш в тях.... Кога се грижиш за семейството си?
Кога готвиш, чистиш, работиш, учиш с децата си, излизаш в парка на разходка с тях, кога си добра майка, кога си съпруга, кога помогаш за къщата, кога ходиш на почивки и екскурзии, кога взимаш децата от спорт и хобита???? ...
Май секса е по важен от тях - за това състояние си има и медицински термин - може да го провериш и интернет :)
Кой е този мъж, който ще търпи това...
Казвам ти го като останала сама жена, заради същата грешка, но при мен беше 10 годишна връзката с периодични уж нищо не значещи срещи. Накрая се оказа, че мъжа ми е знаел, преструвал се е и ме наказа за "грешката" ми по страхотно неприятен начин...
Няма да забравя думите му -" това за мен е обида, към децата и семейството ми - ти си адски егоистична и не уважаваш нито мен, нито децата, нито себе си - не ти дължа нищо вече! "
Другото семейство също се разведе... Той съсипа и техния живот, използва какви ли не лостове, в момента нямат работа и двамата, а от жената знам че имат много кредити... Децата им сега ме мразят, моите също не ми звънят - защото разбраха всичко, прочетоха всичко, показа им снимки - беше се подготвил много...
Боли, но аз си го направих.... Като се обърне каруцата пътища много.... Сега искам просто да върна времето, а не да се чувствам така - сама и изоставена.... Остана ми работата и 1-2 приятелки - колегите също се смеят зад гърба ми - той се погрижи и за това...
Бъди щастлива

Ж 45

84.   Убедена съм, че трябва да простиш? Замисли се, ти не би ли съгрешила, ако ти е хубаво, ако се чувстваш полъскана? Прости и забрави, така ще ти е ОК. Не го мисли, колкото повече връщаш лентата, толкова по-зле. Всеки може да сбърка- но ако иска да те нарани-това е друга работа?

85.   до 83

Съжалявам, че така се е получило, явно мъжът ти е бил дребна душица, явно не е бил щастлив и това силно го е наранило.
Егоизъм - това е проблема при брака, по-добре да се мъчим взаимно отколкото всеки от нас да намери малко щастие и с някой друг.
Относно връзката ми - 16 години са много нали, явно всички засегнати са доволни по свой си начин.
45г. - чудесна възраст за любов и авантюри- светът е пълен със самотни мъже. Децата са отгледани - наслаждавай се на живота. Смей се ти на другите- представи си скуката вечер в домовете им.
Не ме плаши със самота- тя не ми е присъща, аз не бих се самосъжалявала и кахъряла за това кой ме мрази. За мен е важно единствено кой ме обича.

86.   До 48.
Вярвай в твоята действителност и не характеризирай 83 номер и нейният свят! Поради разликата в подхода към живота, просто няма смисъл да се обсъжда точно с теб какво е ценното в отношенията мужду хората.

87.   Простих изневяра... не веднъж, а няколко пъти. Първо целуна друга , след това - звъня на друга, виждаше се с трета и накрая разбирам, че е спал с четвърта. Търпях, търпях и не издържах. Нямам нужда от такива боклуци в живота си ! И ти нямаш нужда.

88.   Наскоро разбрах, че приятелят ми е изневерявал. С него сме заедно от 1 година. Имаше едно момиче от близко село до неговият град, което учеше там и имаше лоша репутация на разюздено момиче. Те бяха в една компания и когато ме запозна с нея забелязах, че го харесва. Подразних се и му споделих. Той каза, че са просто приятели и че се познават отдавна. Смисъл ако е щяло да има нещо между тях, вече да се е случило. Успокоих се, пък и аз имам много добри приятели момчета, с който дума да не става за връзка или секс. Септември месец ми призна, че на една абитуриентска са се целували, но защото са били пияни. Простих му, след това исках да скъсаме, защото постъпи много тъпо спрямо мен и си казах, че по-добре 1-2 месеца да съм тъжна и да го преодолея, отколкото цял живот. Той ми се моли, падаше ми на колене, обещаваше, че ще се промени. Преди 1 седмица скъсах с него пак, защото пробвахме да живеем заедно, но започнахме да се караме, ежедневието ни убиваше и нямаше смисъл. Скъсах пак с него, той 3-4 дена ми звъня да ми се моли да се съберем, да ми се кълне, че ме обича... Тогава разбрах, че е спал с онова момиче, точно преди да скъсам с него първия път. Това беше края, колко пъти съм му казвала ако не ме обича, да не ме наранява, ако му е скучен секса, да ми каже(правим по 2-3 пъти на ден, когато сме заедно и то не съм дърво, постоянно го провокирам с нещо, било то нова поза, бельо или игра на роли). И колко пъти съм му казвала да не се занимава с нея, да беше всяка друга, щях да разбера. Сега продължава да ми се моли, дори ми каза, че ще ми даде време да си помисля, през което ще се установи да живее в моя град и че ще се промени. Каза, че е спал с нея, защото са се напили цялата компания и тя много е искала да е с него, което мисля, че го казва, за да ми е по-леко да простя. Какво да правя? Много го обичам, но дали си заслужава?

89.   До № 81. Много лесно се правят изводи от страни и се "открива ключа за бараката". Ние сме станали хора на 62-63 години. Много ясно е, че една лека жена на 40 години може да подведе един мъж на 62 год то... за пари всичко може. Мога още да допълня, че въпросната жена присвои доста пари и бижута от дома ми, което установих после. Е.. кажете ми и ако бях предлагала на съпруга си "нестандартен секс"-той щеше ли да устои на постоянните ласки на въпросната дама? -защото тя се носи със доста съмнителна слава. Аз просто вярвах на съпруга си и не очаквах той да се подведе., защото по принцип имат голяма разлика. Той спокойно може да и е баща.. Не забравяйте, че аз всеки ден бях на работа, а той сам в къщи с нея...

91.   89, предвид възрастта му, шансът да се подведе втори път е да не кажа никакъв, но дори и да си простила, според мен, такива неща не се забравят. А предвид, че сте от малък град, ти просто не си имала смелостта да му покажеш вратата, защото все още сте зависими от хорското мнение.

92.   До 91 Да вярно е че сме от малък град и всичко което стане се знае от всеки. Аз така преживях първо-изневярата, второ унижението. Да, не му показах вратата заради това, че сме вече заедно 37 години, и смея да твърдя че се разбирахме прекрасно... до момента на изневярата. Аз мисля, че съм дала всичко на съпруга си-приятелство, любов, и секс, затова не можех да му покажа вратата.. Питам Ви-какъв живот щяхме да градиме двамата от тук нататък? Да затова простих, но болката в душата ми е голяма. И... като обичам един мъж аз не се влияя от хорските мнения.

93.   До 91 Да вярно е че сме от малък град и всичко което стане се знае от всеки. Аз така преживях първо-изневярата,второ унижението.Да ,не му показах вратата заради това,че сме вече заедно 37 години, и смея да твърдя че се разбирахме прекрасно.......до момента на изневярата.Аз мисля,че съм дала всичко на съпруга си-приятелство,любов,и секс, затова не можех да му покажа вратата..Питам Ви-какъв живот щяхме да градиме двамата от тук нататък? Да затова простих,но болката в душата ми е голяма. И...като обичам един мъж аз не се влияя от хорските мнения.

95.   до 89
сега тази тема ти е в главата, но ще видиш как ще избледнее малко по малко, колкото и невъзможно да ти се струва.
Само не натяквай и не прави драми - от тук нататък нищо не можеш да промениш - или прости и остави времето да мине или го напусни. Недей стой по средата... От драми няма смисъл, нито от отмъщения - ти си познаваш човека и ще си решиш най-добре. Той сега е слаб, не е добре да се унижава слаб човек. Ако му подадеш ръка и той наистина съжалява, не мисля, че ще остане незабелязано това...
Преживях доста тежко изневярата на жена ми, после си дадох сметка за много неща и реших да продължа с нея. Различни са отношенията после, не е същото но не смятам, че е по-лошо, дори напротив. Относно обидата - това си е твой проблем - справи се с егото си и ще полетиш :) Все пак сте от толкова време заедно. Пък ако токова му харесва " нестандартен секс ", който извинявай, но за младите е повече от стандартен - ми прави му от време на време по една свирка, не боли - така съм чувал :)
Относно аналния - ами да ти кажа познавам много жени които го обожават и при добра подготовка би ви донесъл само удоволствие и на двамата.
Бъди здрав, дявола не е толкова черен!
М31

96.   До 95 Е... нестандартен секс... или свирка това при нас е в реда на нещата. Но анален секс.... той е пробвал но не му харесва-така казва. Просто се е оставил да му покажат нещата... Лошото е, че като беше с тая жета просто беше друг човек, за което сега съжалява, но аз няма как да забравя думите които ми каза: "че с нея е разбрал какво значи да си мъж", че "тя го е разработила", че "с нея е друго", че " с тебе спя -с нея не спя", че "докато я пипна и тя е готова", че "докато ме пипне и аз съм готов", че "да минава през нас за 15 минути да правят секс и после да си отива"... и т. н. Ей от тия думи ми тежат много повече от изневярата, и не мога да ги забравя. Сега след толкова време, съпругът ми не дава даже да споменавам за въпросната му любовница-не иска и да си спомня за нея, но аз постоянно му напомням. Може би това е отмъщение-незнам, но въпросната дама макар и по-млада от съпруга ми се носи с не-добра слава и по отношение на морала и и по отношение на интелекта и. Защото всеки от града ми казва: "С нея хамавата ли".. Затова казвам: Мъжете като видят някоя по-лека жена направо откачат-без да мислят за последствията. Мен не толкова изневярата, ме притеснява отколкото думите му ми тежат-които никога не мога да забравя. Вярно продължаваме живота си но както казва един от форума "По други коловози". Защото една кръпка на една дреха-винаги се вижда и напомня, че нещо не е наред. Така е и с живота. Скъсаш ли го-не става като нов... Този който е сгрешил или се е подвел не може да се върне в коловозите на живота. Така, че винаги в живота има потърпевши. Аз просто исках да кажа, че има такива жени, които "омагьосват" по-възрастните мъже от тях естествено за пари и.... те съответно откачат. А моят съпруг действително си е заплащал услугите, както ми призна той.

51-93 от 93