Между виртуалното пространство и реалността
Запознахме се по интернет. Не очаквах нищо сериозно. Но постепенно започнах да се привързвам към този човек и дори да се влюбвам. Проблемът беше, че ни делят много километри. Аз планирах екскурзия до неговия град. Но така и не я осъществявах поради редица причини. Тогава той започна да планира да ходим заедно на море. Но и това нямаше как да стане... И така, измина цяла една година, преди най-накрая да се видим.
Наживо се оказа дори още по-симпатичен, отколкото на снимките. Прекарахме един уикенд заедно. Разхождахме се, забавлявахме се, той стана първият мъж в живота ми... Сексът не се получи много добре, защото ми беше за първи път и в началото ме болеше. Но той беше внимателен и не ме насилваше да го правим, ако не искам. Когато вървяхме по улицата, ме хващаше за ръката или ме прегръщаше. Ходехме, където поискам. Все гледаше да не ми липсва нещо. Навсякъде той плащаше, макар аз да настоявах, че имам пари да си поема разходите... Забавлявахме се заедно и ако започна да описвам всяко нещо, което сме правили, историята ще стане още по-дълга и банална.
Попита ме дали не мисля да се преместя в неговия град (той е доста по-голям от родния ми и предлага много възможности). Но аз отвърнах, че не знам...
След като се разделихме, той ми писа, че два дни били много малко, че с мен му било хубаво и неща в този дух.
Проблемът е, че аз се влюбих в него, а не знам той какво изпитва към мен. Знам, че не сте в главата му и не можете да му прочетете мислите, но ще съм благодарна поне за мнения...
Мислех си да говоря с него какво правим оттук нататък, но може пък да си каже, че го пришпорвам, може да е твърде рано за този разговор...

Коментари

1.   Момчето ти е показано ясно, че те харесва!

2.   Не момиче, той плаща само защото е богат, правил е секс с теб само за да се задоволи, държал се е мило с теб, за да може да те зареже после, като се влюбиш в него, иска да се види с теб пак само защото иска да прави секс с теб пак. Предложил ти е да живееш в неговия град само ей така.. Много ясно, че те харесва и ясно го е показал. Не мисли, а действай! :)

3.   100% сигурност никъде няма, опитай аз лично не виждам причина да не опиташ.

Dr. House

4.   Той ти е предложил да живееш в неговия град, а ти се притесняваш да говориш с него за това накъде отиват нещата?! Замисли се малко.. поговори с него, друг начин не виждам. Никой не може да ти даде съвет или мнение.. 2 дни наистина са малко, не прибързвай с това да се местиш в неговия град, въпреки всичко трябва да имаш едно на ум :) Но преди всичко поговори с него. Прекарай повече време заедно с него, опознай го. Пожелавам ти успех, няма нищо по хубаво от това да обичаш и да бъдеш обичан

5.   Благодаря за вашите съвети и мнения и за времето, което сте отделили за моята история! Просто проблемът е, че много се притеснявах дали наживо ще се харесаме, а и сега ме притеснява това, че сексът не се получи... В смисъл направихме го, но със сигурност е правил доста по-хубав секс с някоя друга, понеже съм доста неопитна...

Авторката

6.   Авторке, не се излагай. Аз ако харесвам истински някое момиче и ми е приятно самото й присъствие, това изобщо не би ме притеснило. Ще се получи следващите пъти : ) предполагам и той мисли така. Тия неща са поправими. А и това може да ти е голям плюс. Ние много си падаме по по-неопитните жени. Това показва, че не си кварталната разпоретина, която се е минала с 50 човека, за да "има опит". Имаш стойност като човек и не си лягаш с всеки, в днешно време това е рядко срещано. Бори се и недей да мислиш, а остави нещата да се случват. ; ))

Успех ти желая : )

7.   Да бе, голям морал няма що, лягаш си с човек когото виждаш за първи път на живо - много необмислено и глупаво според мен.
Проучи ли го, знаеш ли със сигурност кой е и какъв е, може да има и друга жена до себе си.
Още по глупаво да отидеш в непознат град без никаква опора и подкрепа зад гърба си, може да ти е подготвил всякакъв сценарий, е не изключвам и цветя и рози разбира се.
Моят съвет е изчакай, покажи му, че е ценен за теб и ако той наистина има чувства към теб ще намери начин да сте заедно, истинският мъж намира начин. Що се отнася до секса, не се притеснявай първият път винаги е така, натам все по-хубаво става.

8.   Авторката:

Имала съм възможност и преди да го срещна да си изгубя девствеността с други момчета. Но с никой (дори с бившия ми) не съм имала онова вътрешно чувство, което изпитах, когато срещнах момчето, за което пиша. Просто с него почувствах, че наистина го искам. Не сме си уреждали секс срещи. Искахме да се видим наживо, но се случи спонтанно. Той не ме е насилвал. Попита дали съм сигурна, че го искам. Дадох девствеността си на човека, в когото се влюбих, и не мисля, че това е неморално.
Иначе в града, в който съм в момента, дойдох съвсем сама и нямах нито един познат, та какво остава до приятел. Нямах и много пари. Нашите при нужда винаги биха ми услужили, но на мен ми беше неудобно да искам от тях. в началото ми беше много трудно, но се справих. Освен това имам възможност и за работа в неговия град. Обяснявам всичко това, защото няма проблем да сме заедно, само трябва да има желание и от двете страни...
Много ви благодаря за съветите! Ще му покажа, че е ценен за мен и че държа на него, че искам нещо по-сериозно и ако той има желание, ще намерим начин.