Една несподелена любов заради твоята "НАЙ-ДОБРА ПРИЯТЕЛКА"
Помниш ли един ден когато се видяхме за 1 път... Незнам за теб, но аз помня.. Видях светло-кафявите очи които имаш и от този дет нататак до ден днешен не съм спирала да мисля за тях! Красивите очи, красивата усмивка за пръв път съм влюбена ИСТИНСКИ... Пишехме си, говорихме си.. бях токова щастлива... Един ден моята уж най-добра приятелка незнам от завист ли го направи ти е писала неща за които аз даже и дума не съм казала... ти ми писа... скарахме се.. От този ден до ден днешен аз съм толкова наранена нямам думи да го опиша... Тази болка е заседнала в гърлото ми и не мога и не мога да я преглътна.. Защо по дяволите става така? Сяка вечер аз лягам с мисълта за тебе.. ставам с мисълта за тебе.. няма ден в който името ти да не е минало през моя ум... Когато се засичаме по улиците и се правим на непознати.. повярвай ми това ме съсипва.. Махнах те от skype, facebook, истрих ти дори и номера.. никъкъв резултат от сърцето си не мога да те истрия...
Неиздържам с мисълта, че ти си далеч вече и имаш приятелка..
немога.. аз трябваше одавна да те забравя, но немога и немога... колкото и редове да пиша повярвай ми няма да ми стигнат, защото болката ми е огромна.. сълзи вече нямам.. незнам вече изминаха почти 2 години, но сякаш беше вчера... БОЛКТА СТАВА ВСЕ ПО-ГОЛАМА И ПА-ГОЛЯМА... И въпреки, че умирах заради болките си, аз не спирах да се надявам, че ще се върнеш... Опитах се да те мразя, но не можах.. Ти ли си причината да не мога да спра да мечтая? Ти си този, който обърка системата. Знам това, но не се спирам. Постоянно преглеждам снимката ти... Все търся нищо. Ровя се в миналото, а изоставям бъдещето. Гледам все назад. Защото ти си причината. Защото нещата останаха неизяснени. Защото никога не е имало нищо. Имах само една любов в сърцето си и една излюзия в главата си. В самото начало на безсънните нощи всяка една ми се струваше адски дълга, времето минаваше адски бавно, но имах време да премисля всяко едно нещо, което ме мъчеше, след което на сутринта просто си лягах, защото бях твърде уморена и заспивах... но с течение на времето просто свикнах... нощите ставаха все по-къси, минаваха все по-бързо и като че ли и самото време беше по-малко - нямах време, просто не ми достигаше времето да обмисля всичко отново или просто всичко изглеждаше още по-трудно и безнадеждно... Всичко хубаво се стопи... Очакването... Надеждата.. стопи се така, както се стопи и времето. Сега в главата ми има само въпроси - "Аз ли сгреших? Къде? Какво се случи? Всичко беше толкова страхотно преди 2години, а как се промени... Защо? "... Боли! И с болката, надеждата и всяка една цигара си отиват и хиляди сълзи.. но няма страшно - те са си мои... тях ги вижда само салфетката...

Коментари

1.   Май си сгрешила мястото, където да напишеш това... Напиши го по-добре на този, за когото се отнася. Така може би ще се оправят нещата.

2.   Добре де, какво толкова може да каже "приятелката" че да се скарате? И ти толкова ли не можа да се видиш с това момче на живо да му обясниш. Захвърлила си всичко просто ей така, казал някой нещо и хайде хоп. Момиче, има 7 милиона хора, всеки с неговото си мнение и коментар! Отстоявай себе си!

5.   ЛоЛ.. прочетох го просто.. и останах без думи! С при да мислиш.. защо! Погледни напред, миналото е минало, не се зарвай в спомени.. търси нови, ЖИВЕЙ. Знам какво е дните и нощите да минават бързо и неусетно, това се дължи на еднообразието, на чувството на вина, постоянната мисъл за случилото се.. това те кара всичко друго да избледнява. Има едно решение на въпроса.. Погледни над всичко с усмивка, едни живот живеем, не е нужно да го прекараме в размисъл.

6.   Момиче, пропускаш ЖИВОТА ти да мине покрай теб, заради едно момче.. След 10 години ще се питаш "Къде отлетяха младините ми" и с тъга ще установиш, че две години и повече са се изпарили за един миг и в крайна сметка, ще разбереш, че си живяла две години по-малко.. Горе главата, той не е единствения представител на другия пол ;)

Princess of Persia, 18