Имаме ли шанс?
Здравейте, с приятелят ми сме заедно от 10 месеца, той е по голям от мен и за това още от началото на връзката ни имахме много проблеми, допуснах много грешки спрямо него, след като родителите ми се разведоха. Изгубих доверието си в хората, и го пренесох върху него. Един ден той реши че трябва да се разделим. Много тежко го изживях, знаех че повечето вина е моя но ме побъркваше как след раздялата ни то йсе опита всячески да покаже пред света как не му пука. Един ден случайно се видяхме, и дойде да се видим за кратко, още чувствах негативни емоции към него вследствие на това как се държа с мен след раздялата ни, каза ми, че ако имам нужда от нещо винаги мога да се обърна към него. Когато се прибрах се чувствах разстроена, припонних си времето в което ме изслушваше и в което бяхме отбор. На другият ден го потърсих и поисках да се видим. Каза ми че това не би го направил за почти никой друг освен за мен. Излезнахме, говорихме си общи неща, но в един момент той започна да се заяжда, да ми задава въпроси за миналото и да ми напада, в един момент не издържах и му казах много тежки думи- така е по добре, ние нямаме съвместно бъдеще, и тн и тн. Само се втренчи в мен и поиска сметката, пролича си колко го ядосах и просто поиска да си тръгнем. Знаех че направих грешка, сякаш с иизлях всичкият гняв насъбран към него, но той не го заслужаваше. Опитах се да говоря с него на другият ден, звънях му. Разбрах че съм го наранила страшно много. След няколко дни ме потърси като ме попита какво искам наистина, и му казах чер искам него. Видяхме се и след дълъг разговор решихме да останем заедно, но той не е същият. Минаха около 2 3 месеца, казах му че съжалявам много пъти още след случката. На скоро се скарахаме за дреболия, той спря да ме тъси няколко дни, поисках обяснение и той каза че колкото и да се старае да го забрави, не може, че съм постъпила много нечестно и глупаво спрямо не готогава и това му влияе на държанието към мен сега и незнае дали трябва да останем заедно. Той е адски разсъдлив човек, познава ме, и знае какъв човек съм и че понякога просто изключвам и кзвам и правя неща за които съжалявам. ПОИСКАХ МУ прошка за последен път и му обещах че с времето нещата ще се подобрят и ще се ревашнирам за всяка лоша дума към него. Кажете ми какво да направя, виждах че нещо го мъчи и че е различчен, сега когато разбирам че е това съм отчаяна. НЕ ИСКАМ ДА Е СМЕН И ДА СЕ СЕЩА ВСЕКИ ДЕН, КАКТО ТОЙ САМ КАЗА ЧЕ ПРАВИ. Ще се старая във връзката ни, но кажете ми, има ли шанс това нещо да бъде изтрито и да повярва че аз съм неговото момиче. Той казваше че никог не е обичал по силно- преди даго нараня така- сега дори не ми го казва. Моля ви дайте ми съвет, и мнение. Има ли шанс според вас да върна това което имахме?

Коментари

1.   Минала съм по този път, ако си неговото момиче, той ще се върне при теб, бъди сигурна, Недей да насилваш нещата Успех

2.   според мен имаш още един шанс!
Но колко много пропиля?
мисли повече!