Ужасяваща ревност
Имам връзка с момче от няколко месеца.Много го обичам обаче с бившата му са страшно близки.
В началото това не ме дразнеше но сега много ме безпокои. Тя постоянно го търси да излизат. Звъни му по телефона и просто се чуствам тъпо. Тя ми каза че са само приятели но ми е трудно да повярвам мисля си ,че може да има нещо между тях. Той също ме убеждава че няма нищо обаче ми е чудно какви добри отношения имат. Днес се изпусна че са били в тях но не ми е казал за да не си помисля нещо.Не са били сами но мисля че това не пречи.Обзема ме параноя. Когато си помисля че е с нея и направо умирам немога да издържам просто....Той ми каза че не би ми изневерил но все пак е момче.Никак не ми е приятно когато сме заедно тя да му звъни по 2-3 пъти и да го кара да излизат. Постоянно чувам името й от неговата уста и се чуствам ужасно а той не ме разбира...
Моля ви кажете ми какво да правя ;( Благодаря на всички предварително.

Коментари

1.   ЕЕЕЕ глупости... Не се притеснявай за това ,че той се вижда с бившото му гадже. Пък и времето само ще покаже дали той е за тебе или не.

2.   Явно бившата приятелка на гаджето ти си няма гадже.Всичко ще се оправи като се появи такова.Надявай се това да се случи по скоро,а дотогава се старай да не ревнуваш защото в противен случай ще се скарате с приятеля си.Няма да е лошо да се опиташ даже да се сприятелиш с нея...

3.   Ми много е просто като не ти харесва му кажи и ако той продължи му бий шута! Заради някакъв пикльо няма смисъл да се тормозиш!

4.   Не бъди наивна, вероятно още не са скъсали. Не постъпват честно с тебе. ти си прекалено толерантна и доверчива. Остави ги да си трошат главите. на "твоето" момче не му прави чест да се държи така спрямо тебе. Ако искаш моя съвет - остави го и си намери друго момче. не си губи времето и енергията за такъв- не те заслужава. Искрено ти желая да намериш човек, който да те дари в истинска любов ! Успех и всичко най-добро !

5.   Поговори с него и му обясни как се чувстваш. Кажи му, че ако продължава така може да те загуби, защото не можеш да търпиш подобно нещо. Ако найстина те обича (както твърди), ще прекрати отношенията си с бившата.
В противен случай му предложи да се постави на твое място, и го попитай как би се почувстал той ако ти говориш за друго момче и някой друг ти звъни по 2-3 пъти на ден.

А и не можеш да бъдеш сигурна, че между него и бившата му приятелка не става нищо, просто думи не са достатъчни (в случая).
Поговорете и виж какъв ще бъде резултата.
SFA

6.   Момиче ти добре ли си зарежи го аз никога не бих се унижила по този начин а вярвай ми че те двамата го правят унижават те и ти се смеят отстрани сигурна съм че правят секс че връзката им е пълноценна не се заблуждавай и си намери някой по достоен за теб това е унижение ти не си парцал за да позволяваш да падаш толкова ниско недей осъзнай се

7.   Приятелят ти е тъпак и не знае как да се държи с жените,другото е ти да не знаеш достатъчно за отношенията м/у хората и да си правят каквото искат с теб,реши сама.

8.   Момиче,не бъди глупаво,а си отвори очите и погледни истината.Той непрекъснато е с нея по всяко време,явно връзката им не е приключила.Ако бях на твое място не бих търпяла такова нещо.Бий му шута и намери нова истинска любов.Хората са казали не случайно:СТАРАТА ЛЮБОВ РЪЖДА НЕ ХВАЩА!И са прави.И ти знаеш,че са прави!Острани по-добре се вижда.Отърси се от всичко,ти не го заслужаваш.Направи нещо добро за себе си...

9.   Ами нищо, какво да правиш. Ако не ви е писано да сте заедно просто няма да бъдете. Това е. По - добре е това да се разбере сега, отколкото след време когато връзката ви се задълбочи.

10.   От автора:
Благодаря на всички. Искам да споделя още нещо. Бившата му изглежда супер и това ме комплексира има супер коса и тяло и като цяло е страхотна. Мечтата на всяко момче и просто някак си не мога да се справя с този проблем.

11.   Обнадеждаващото - има причина той да не е с нея ;) НО, от дуга страна, защо той въпреки факта, че е с теб... пак се вижда с нея?! Колкото и "добра приятелка" да му е тя, той, ако беше достатъчно умен и ако държеше на теб хич нямаше и да се сеща за нея. За мен е непристойна пък нейната постъпка. При положение, че тя знае за теб, би трябвало да се позамисли и да спре да търси гаджето ти постоянно. Извинявай, че ще го напиша, но в тази връзка май ти си излишния човек. От извода, който аз си направих изглежда, че между тях има още недоизказани неща ...влечението си го има колкото и да отричат.

А по отношение на външния вид, никак не се тормози :) Красотата не е достойнство. Просто съвсем спокойно попитай приятеля си коя е по-достойната за него. Успех!

12.   Моя приятел също има една т.нар.приятелка, която му досаждаше. Изразявам се в мин. вр. тъй като гаджето ми се усети, че ми е неприятно да му звъни през нощта, когато спим заедно, да го търси за щяло и нещяло. Засега уж не му досажда... Аз ще те посъветвам да поговориш с него, да му кажеш какво чувстваш. Аз така в началото си мълчах и ако още малко бях потърпяла сигурно щях да полудея. Т

ой все ме обвиняваше, че това е женска ревност, но след време разбра, че не е бил прав и че това, което прави много ме измъчва. Просто поговори с него, той трябва сам да се усети. Ако не те разбере, значи държи повече на нея, отколкото на теб.