Изневерих
Пиша с молба, , не да ме ругаете, а да ми помогнете...
На 25г съм. Изглеждам добре. Имам си приятел, с който се разбираме идеално. Привързани сме един към друг и в същото време си имаме свободата на живота. Той си излиза с негови приятели, а аз с моите по 2 пъти седмично. За мен той беше първият ми мъж сексуално. Имала съм доста връзки, които изобщо не са стигали до секс. За него аз обаче не съм единствена и никога няма да бъда може би....
И преди 3 дни, на поредното женско парти с приятелки се случи необратимото. Не бях пила и капка алкохол, защото съм винаги шофьор в компанията. Появи се един мъж, доста по-голям от мен, който ми е познат. Дойде да поздрави и отиде в неговия си ъгъл. Няколко пъти се засичахме като излизахме да пушим пред заведението. Последния път толкова хубаво се разговорихме, че изобщо не съм усетила времето. Дадох му телефона си и се разбрахме да се чуем. на другият ден още сутринта ми звънна и си говорихме около час за всичко - живота, секса, проблемите и всичко, за което мога да се сетя. Предложи след 2-3 дни да се видим на по кафе. Без да се колебая приех. Бях най-щастливата и това ми личеше. Приятелят ми забеляза, което се случва рядко. Отидох на уговореното място. Пихме кафе, смяхме се, говорихме си и от дума на дума той ми каза, че имал желание да спи с мен, но се притеснявал.. Аз изобщо не се поколебах и му казах, той да избере мястото и да си уредим секс-среща. Първото усещане ми беше, все едно за първи път ще правя секс( да, за първи път щях да видя друг пенис, освен на приятеля ми).. Правихме го с часове. Сексът беше уникален, а насладата божествена. Бях на седмото небе.... Всичко беше до тук и всичко приключи. Не искам да казвам на приятеля си. Не искам да разбира, но знам, че съм грешна. С този мъж това беше всичко. повече не се обади и изобщо не даде повод за нещо, че се е случило между нас. От този понеделник насам съм в идеална форма и най-важното усмивката ми не слиза от лицето. Имала ли съм нужда от това или просто "скъсах синджира"??? Ще го направя ли пак???

Коментари

1.   Измислена история.

2.   Абе това са жените, все недоволни от питомното, дето им е под ръка, но винаги готови да се наденат на чужд к. р, щом може!!!

3.   И какво? Всяко чудо за 3 дни.... На 4-тия пак ще се чувстваш по същия начин отпреди тая секс среща...
Приятелят ти вероятно ще разбере, никога не забравяй колко усложливи хора има на тоя свят. Наясно си с това нали?
И очевидно не си щастлива във връзката си, само едно никога не съм разбирала, защото предпочитате да лъжите и мамите някого, вместо да си признаете стореното или пък да му кажете-не искам да съм с теб повече. После може да си правиш каквото искаш...

4.   Да сигурен съм. Надявам се да те срешна някаде.
Мъж 29

5.   Сори, мацка, кристалната ми топка се счупи.
Какъв съвет искаш от нас? Ние няма откъде да знаем дали си имала нужда от това, това можеш, да знаеш само ти.
Маги

6.   тя спомена че приятелят и е неверен и на нея най-вероятно и е писнало от тази рутинна връзка, от изневерите на приятеля си, които търпи и затова просто е решила да се отдаде на удоволствие с друг мъж, аз не я съдя само наистина не разбирам защо не скъсаш с онзи твой приятел след като те прави нещастна или просто си свикнала на тази дългогодишна връзка и неможеш да си представиш нова такава? !
ж на 22

7.   На 25 си. Вземи се в ръце и намери някой, който няма да те кара да си мислиш за трети.

8.   КАкто винаги: когато жена изневери - "ох, мила", "ма той мъжа и е виновен" (той сигурно насила ти е набутал чужд к.. ). АКо мъж изневери: простак, как може да нараняваш приятелката си, всички мъже са еднакви.... Повдига ми се от вас!

9.   Не си направила нищо лошо, само гледай приятелят ти да не разбере.

10.   ако ние жените го правим сме к... ви, а ако мъжете ходя по чуждо, ние да прощаваме, нормално било... Да бе. Нищо не си направила. Щом сърцето ти е подсказало какво да правиш. Този свят и без това се обърка изцяло. И аз като теб веднъж изневерих и до там беше всичко. Не се повтори, а напротив заздравих връзката си. Убедена съм, че всичко ще мине. Не се натоварвай излишно. Каквото било-си остава в миналото.

11.   и куде по-точно се намират такива жени, че искат секс на 2рата минута? Аз като кажа на едно момиче колкото и добре да сме си говорили, че искам секс с нея, тя ще ми каже "е защо разваляш всичко сега" и че си тръгне... Аз лично нещо не вярвам на тази история!

12.   Мисля че на 25 да си имала само 1 е прекрасно, но подсъзнанието ти иска да разбере какво е и с друг. Не се обвинявай... всички минават от там, лошото при теб е че ще нараниш трети човек ако разбере, но тъй като няма да разбира само ти ще си знаеш. Става зле ако си се влюбила в новия но ти май не си така че давай напред без да се чувстваш гузна. Хората правят много по-гадни неща всеки ден. Ако те пита защо си толкова щастлива му кажи че пиеш нови витамини който ти действат много-добре :)

13.   Ти пък просто не знаеш какво е любов. Браво момиче! Така е по-добре! Карай си така и не се плаши! Дядо Манол

14.   "Аз изобщо не се поколебах и му казах, той да избере мястото и да си уредим секс-среща. "Секса е заложен в теб, наслаждавай се поне на това, защото такива като теб нямат успех в семейни и честни отношения

15.   Моят коментар е ясен! Ти си лъжкиня. Не, защото си изневерила, а защото вечер си лягаш при приятеля си, и го лъжеш! Аз не бих мо9гла да го погледна в очите и да премълча!

16.   По някога така се получава това е живота - явно не си щастлива със сегашният си приятел но не смееш да признаеш пред себе си. Намери човек който те заслужава. Няма нищо по хубаво от истинската любов. Обичам много приятелят ми и той много ме обича. Никога няма да го предам, нараня, той е всичко за мен. Немога да му го причиня нито той на мен. Показва ми и ми доказва че не му трябва друга и че аз съм единствена за него. По някога сме се карали но той ми се извинява и всичко е наред. Трябва ти стабилен мъж а не мъж за 1 ден. Той ме кара да се чуствам обичана.... и всеки път се влюбвам в него все повече и повече. Той е прекрасен мъж, чесно казано бих прекарала живота си с него до край.

17.   Абе стигне ли се до изневяра значи нещата не отиват на добре за връзката ви, а и съм сигурна, че ако той ти се беше обадил щеше да го направиш пак и така докато не се влюбиш накрая! Но според мен не трябва да се чувстваш виновна или пък да казваш на гаджето ти сама каза, че и той ти изневерява.

18.   Здравей,
Да - имала си нужда - всеки човек в ежедневието си се развива и променя. В обкръжението ти се изплуват нови ситуации и представи. За съжеление вече "синджира" наистина се е скъсал и човек когато един път е опитал нещо което е смятал че не е вкусно, но се оказва че е пикантно - го запомня и привиква към предизвикателството. Страх ме е, че някога/ според обстоятелствата в които ще се намираш, ще се повтори.
НО - виж какви последици предизвика това - за теб и човека до теб!! Опитай се да обсъдиш гледната ти точка с твоята половинка и ако сте на една вълна, решавайте ВСИЧКО заедно.
М. 44

19.   Съгласна съм с М. 44.
Преди години днешният ми съпруг почна да изневерява на жена си и се разведе и се ожени за мен. Не съм го карала, сам си реши така. На мен не ми изневерява, но е с чепат характер и покрай развода си имаше много стрес и започна да се държи много зле с мен - сигурно ме е обвинявал скрито за проблемите си (подялба на имущество, настройване на децата против него), но нищо не искаше да говори с мен, отношението беше ужасно - сексът също. Запознах се с много симпатични мъже, а един следовател много ме впечатли. С часове сме си писали и много мислех да зарежа моя човек и да тръгна с новия, но предпочетох да изчакам и да работя за връзката си. И за изневяра съм мислила, но съм убедена, че веднъж като изневери човек, няма край.
Мина към година и проблемите ни се решиха от само себе си. Разводът мина, в последствие сключихме брак. Ето, 5 г. от тогава, а сме си добре и не ми идва на акъла да му изневеря. Наскоро пак ми писа следователят, но никакво чувство нямаше към него. Ако бях изневерила, щях да загубя любовтта на живота си и за какво?
Днес и сексът е чудесен, и животът ни, мислим за деца, обща къща, бизнес.... всичко това нямаше да го има, ако бях изневерила.

20.   евалла номер 19, малко са хората които умееят да разбират оконите, и да са сериозни в отношенията си, обикновенно се изневерява....

21.   Историята е измислена, вижте само колко простовато е написа...