За секса ли го прави?
Отскоро излизам с едно момче.
Още от първата среща започна да ме прегръща и да ме целува, на мен не ми беше неприятно, но не исках да го прави.. беше рано.
Разбрах, че просто му действам така. Около мен наистина не издържа. Само като го погледна и започва да пърха с очи, а като го докосна... ;х Получава се невероятна експлозия.
Не съм малка вече, готова съм за сериозни взаимоотношения както на душевно така и на интимно ниво. Но мисля, че е рано за интимности.
Той иска поне орално да го задоволявам, защото го виждам, че наистина всеки път когато е с мен се възбужда адски много. Казва, че просто погледа ми е такъв.
Не е егоист, иска и аз да бъда задоволена, но имам проблеми в момента и няма как да правим каквото и да било друго.
Болна съм и се грижи за мен, постоянно ме пита как съм, дали съм си изпила хапчетата и т. н.
Каквото го помоля всичко изпълнява. Обажда ми се и ми пише по няколко пъти на ден. Виждам, че наистина е заинтересован, но започвам да се замислям, дали не е само заради секса?
Кажете как мога да разбера?
Мога ли да го подложа на нещо като тест за това дали държи наистина на мен?
Не се смейте, наистина съм отчаяна, защото той е човека който събуди в мен чувства които не съм изпитвала мнооого отдавна и искам да им се насладя, но не съм достатъчно спокойна. Моля дайте ми някакъв съвет.
Благодаря!
Ж22

Коментари

1.   На 22 години вече си млада жена, която би следвало само с поглед да усеща ситуацията. В твоя случай от написаното от теб мога да кажа само че момчето може би отдавна не е имало гадже и сега хормоните бушуват в него и иска да си навакса за самотните нощи. Повечето мъже първо са водени от мисълта за сексуални преживявания и тогава на заден план са другите неща. радвай се че ти обръща внимание което липсва на доста жени. Той мисли че така се чувстваш желана и секси.

2.   Бре, бре, бре, каква ли тая неземна красавица дето само от погледа и на мъжете им омекват краката и им се втвърдяват други неща! Малко да посмалиш самочувствието хич няма да е зле. Ти сама се възприемаш само като сексуален обект, личи ти от всяка дума. Направо се задавяш да се хвалиш, пък после питаш дали си само обект за секс. Според мен, въпросът е напълно, ама напълно излишен. Не е много за радост да бъдеш такъв обект, ама.... И по-внимателно с погледа! Оня, дето ги сваля по трима-четирима наведнъж, хахаха!

3.   Недоверчива си, ще ти го вземе някоя друга под носа, ако имаш чувства към него, открий ги, птичката каца веднъж на рамото

4.   Ако е само заради секса едва ли ще издържи да те чака дълго за да се наканиш. Няколко месеца докато се почувстваш готова ще са достатъчно изпитания за него, щом мислиш, че е рано за интимности.... Ако наистина има химия и силно превличане между вас това ще държи жива връзката ви. Ако ли не, той бързо бързо ще си намери някоя друга само за секс, а ти няма да се чувстваш излъгана.

5.   И какво като е заради секса само? Ти не искаш ли секс??? Очевидно и в останалото време седържи нормално. Ако му хареса секса с теб, може и да продължите, това, което бабите ни едно време разправяха "иска само да те използва" е отдавна смехотворно като смисъл. Може да спите заедно и да продэължите, да се зародят чувства. Едва ли очакваш някой мъж да ти предложи брак, че да с сигурна и чак тогава да си легнете. искам да кажа, няма нищо лошо в това той да иска секс и какво означава "само заради секса". Аз лично не разбирам.

6.   Да го подложиш на тест? ! Извинявай, ама ти нормална ли си?? такава връзка е обречена от самото начало, ти ще скапеш този човек от подозрения и ревност -ако въобще нещо между вас се получи. Какво против секса имаш и за какво момче говориш, като ти самата си на 22? Та ти си жена, а той мъж. Естествено е да има сексуални желания към теб и понеже те харесва, полага грижи, за да покаже, че има отношение, което не означава, че не очаква връзка, респективно -секс.
Не разбрах, ти всъщност му правиш свирки ли? ти да не си девствена? Ако е така, проблемът ти е голям, но това е твоят човек да го решиш. Ако ли не, явно имаш някакъв сериозен проблем със секса въобще. Ако му правиш свирки, не ели логично да правите секс както си трябва? нещо има объркано тук.

7.   Да ти кажа с бившата си половинка правихме секс на първата среща... но това не ме прави лесна или нещо подобно, просто и двамата го искахме и впоследствие всичко прерастна във връзка. Действай според конкретния момент и конкретния мъж. Ти самата си наясно със ситуацията и сама трябва да си отговориш как да действаш и кога е редно да бъдете по- интимни. Най- важното е, че не трябва да те е страх че нещата могат да се прецакат, защото те винаги могат. И да изградиш връзка с него, каква ти е гаранцията че по- нататък ще съумеете да я запазите- никаква!

8.   Човекът е влюбен в теб, а ти мислиш песимистично. Наслади се на момента поживей си малко.