Мъж, който може да има всяка
Има ли такива мъже, познавате ли някой такъв вие самите до каква степен се смятате за привлекателен?
Ясно е какъв е масовия тип за готин мъж, поддържано тяло, хубава кожа, добра височина, хубави дрехи и прилична работа.
Но съществува ли такъв който може да омае буквално всяка... от скромна лолитка до нахаканата силиконова кака в бара...?
Ясно е, че за всяка се изисква специфичен подход и бърз и красив ум със сигурност голяма доза увереност!

Коментари

1.   Познавам един такъв тип. Но в никакъв случай не е някакъв красавец. Просто има подход. Няма плочки, не е кой знае колко богат, но му връзват адски много, и то все хубавици. Луда работа. А най-смешното е, че е висок 1. 70. Обаче от нашата компания, дето все сме спортисти, фитнес маниаци и т. н., все с хубави тела, на него му пускат най-много. Незнам какво им прави...

2.   Едва ли има универсален мъж, но се случва някои да са по желани от други

3.   Не мисля че има такъв мъж.
Мисля обаче, че има мъже, които вярват че са такива

4.   Не мисля, че има такива мъже. И най-големите плейбои рано или късно си намират майстора.
xperia

5.   мда има. аз съм такъв само че аз не забивам жените. Те го правят.

6.   ... естествено, че съществува такъв мъж, дори го познавам... и бъди сигурна, че такъв мъж не иска да има всяка жена... :).. ЗАРА

7.   Някоя холивудска звезда. Това е оптималният вариант.

8.   Чичко-паричко (поне в БГ и източна Европа)

9.   Да има такъв мъж познавам го. Щом дивачка( а аз не се давам никак, ама никак лесно), като мен успя да замотае можеш да разбереш, що за мъж е! :)))
Може да има всяка, която си поиска. Няма плочки, не е красавец, но е сладкодумен и може да замотае с приказки всяка, която пожелае, ама всяка!

10.   Здравейте.. има да такива мъже.. имам приятел от 2 години.. вярвайте ми хора нито искам да се хваля, нито нищо.. просто, която иска може да я има.. отначало се притеснявах, защото му се лепяха всякакви, но с времето свикнах да не им обръщам внимание.. още се лепят постоянно, но не ми пречи.. знам, че си е мой.. , но предпочитам да не е от тоя тип мъже, който щом ги погледнеш и се разтапяш.. но какво да се прави.. няма значение.. щом те обича каквито и да му се лепят няма да ги забелязва :)

11.   Повярвайте, няма нормален мъж, който да иска "всяка", дори и да може да я "има". Това са комплексарски истории.
Една, на съответното ниво, е напълно достатъчна.

12.   Познавам един супер арогантен гадняр, който му връзват адски много красиви момичета... а той ги обижда и псува. Не знам за какъв подход говорим тука, но е много странно...

13.   А дали всички обичат да ядат риба?

14.   Ооооо има има перфектни мъже, както и жени. Но и перфектният да е - пак може да го прецакат. И Орлин Павлов може да носи рога - бъди сигурна в това. Доказателства? Собствен опит - далеч не съм перфектен, един нормален мъж на средна възраст, спортуващ, много добре изглеждащ, интелигентен, с чуство за хумор, стрхотен секс, с добра работа, дом, семейство с две малки деца, помагам в къщи -готвя, чистя, пазарувам, обичам и гледам жената и децата, няма побойща, алкохоли или някакви други глупости и не на последно мястто - ВЕРЕН и с абсолютно доверие в жена си.. абе въобще - перфектно. И какво получаваме срещу това? РОГА! И то с какъв? Невъзпитан, необразован, дебел, груб, мазен бензинждия и бракониер на риба - пълна моя противиположност. Е, на това му викам да изпуснеш питомното и да гониш дивото. Та за какво ти е перфектен мъж? !

15.   Ми не знам какво точно имаш в предвид, но да кажем че до някъде аз съм такъв. Мога да се похваля че поискал ли съм жена в голяма част от случаите, с много малки изключения съм ги имал. Не съм богат, не карам Мазерати, не нося Ролекс и не съм красавецът от списанията. Не съм грозен, не бих казал че съм кой знае колко умен и горе долу е това за мен :)
Забелязал съм обаче, че жените харесват мъже като мен, защото обикновено наричам нещата с истинските им имена, не позволявам да си играят с мен и блъфовете не минават. Не обичам да правя комплименти, не обичам да заговарям пръв или ако го правя, то гледам да улуча подходящия момент. Като си харесам някоя жена, преди да изговоря куп глупости, гледам да я опозная визуално, да следя движенията и, маниерите и, и голяма част от случаите това помага.
Сега тук някои написаха че това било голямо преимущество, че видиш ли на такива хора им е много лесно, но реално далеч не е така. Някой грозноват, на който не му върви много с жените ще се кротне при тази, която го обикне и се държи добре с него. На него това ще му е достатъчно и след това ще си живеят без проблеми, защото него нито ще го подкачат, нито нищо.
Аз за своите 33 години от дълги връзки не съм видял нищо добро. Все някоя ще ме ревнува, че някоя се загледала или искала нещо от мен, или ще ми каже че ми нямала доверие, без причина. От друга страна независимо че не съм изневерявал, признавам е много трудно да балансираш и да не се отегчиш от някой с който си дълго време, а в същото време да се стискаш да не си го подадеш на друго място, защото все някоя ще те провокира.
За това само който не е бил там, само той не знае за какво става на въпрос.

16.   Половината от коментарите са - Да има това е моя пффф...

17.   Наистина мъжете, както и жените, които се изживяват като големите свалячи, са си комплексари. Така си доказват разни неща, които са важни за тях. Подкрепям №11.

18.   Хех ами аз мога да кажа, че най-големия пропадняк в града ми излизаше с най-хубавите момичета преди да влезе в затвора. Не мога да си обясня как мъж, който е простак и необразован, целодневно пиян, с 9-10 автомобилни катастрофи, постоянни сбивания успя да спечели толкова много момичета и то все красиви. А как се държеше с тях не е за разправяне и въпреки това му се висеха по врата. Даже след като го съдиха за изнасилване пак му се лепяха като мухи на мед.

19.   Имам един такъв приятел. Какво да ви кажа? Не е красив, тяло-никакво, но в устата е уникум. Говори им и буквално с всяка която иска да спи, дали женена, дали не, дали красива, дали не - абе честен кръст слагам, която си е поискал нея си я е взел. Дори изплющя една милионерска съпруга, опита сп риказки-не стана, съчини й 2 стихотворения и онази клекна, 1 година после го търсеше и пари дори му предлагаше. Говорих с него, обясни ми туй-онуй и на мене също почнаха да ми връзват, но аз си имам приятелка и го давам само на флиртове, просто не съм такъв тип мъж и трудно играя роли. За майтапа обаче исках да флиртувам с неговите методи и приказки - с 3 момичета пробвах, и трите ми бяха готови. Всичко е в приказката и маниерите. Българите като мъже сме големи дървеняци, добре, че си отворих очите на време. Не за да свалям наред, а, за да правя по-щастлива приятелката си.

20.   Последният трябва да сподели вълшебните тактики да видим дали бачкат.

21.   Позавам тъкмо двама от този тип. Не са перфектни и съм сигурна, че не могат да имат точно всяка... Но са си вървежни.
Единият е нисък - 1.65, но има хубаво и здраво тяло, тренирано, но не прекалено. Кафяви и топли очи, хубава голяма усмивка, леко тъмен тен. Като го погледнеш в лицето - изглежда като сериозна личност, а и някак ти вдъхва доверие. Не се държи арогантно, показва уважение, спазва нормална дистанция първоначално, после полека смалява разстоянието помежду ви - не е натрапчив. Той иска почти всяка яка госпожица, която мине покрай него - и да, има комплекс относно височината си, който избива по точно този начин.
Другият също не е висок - 1.70-и нещо. Има светли очи, но едни много особени и красиви - нещо между сиво и зелено, странни са, но привличат внимание. Хубаво изписани светли вежди, светла коса, леко мургав. Има малък корем, не тренира. Има добре развит бизнес, пари - май даже и в излишък. Харчи без да се замисля, с удоволствие пръска пари по жени. Може да купи на една дама най-скъпото питие в заведението, да поръча специалитета, да я заведе на почивка или екскурзия и т.н. Това определено оказва силно влияние. Но той има много силен чар, магнетична личност е. Има много широка обща култура и задълбочени знания в няколко сфери, поради което е подходяща компания за интелигентни дами. А и той самия не обича да се занимава с простовати жени. За разлика от предния, не избива комплекси и няма желание да вкара в леглото си всичко женско що види. Флиртува с цел намиране на точната спътница в живота. Откакто го познавам не съм чула да е правил секс с някоя, която не му допада на интелектуално ниво. Преди може и да е, като по-млад. Сладкодумен е, омайва и с чар, и с приказки. Жените му се лепят.

22.   Арогантните мъже имат по-голям успех с жените... винаги има и изключения, но тези наблюдения не са от вчера.

23.   Според мен няма такъв мъж!
Жените са толкова различни... няма как да има такъв който отговаря на абсолютни всички изисквания! Със сигурност има такива на които повече им връзва от други, но всяка една-абсурд!
Първо, че има много момичета които са обвързани или женени и не биха рискували да се чувстват виновни пред себе си и преди човека до тях заради еидн флирт!
Едни искат пари и коли други забавен, умен, мил и тн и тн!
Всяка е различна и не е възможно!

25.   Тая работа не става с пари и коли, това е камуфлажа на някой жени дето искат да се уредят с готин живот и разправят глупости, че един мъж трябва да имат майка си и баща си в материален план, да дава сигурност и дрън дрън се в тоя ред неща... Истината е че тези жени после почват да спят със супер прошляци щото тоя дето има парите не е техния човек.
Сигурен съм, че с кавалерство и мило отношение поне в началото не става, после като почнете сериозно да си бъркате по дупките може да я глезиш с това отношение, но и то омръзва.
Тук автора търси някакъв стереотип на поведение дето работи при повечето жени, явно иска да се изгражда като женкар, в което няма нищо лошо. Ясно че това няма да работи при всички жени, но и кой е тоя ненормалник дето ще иска да чука всичко живо. Темата е супер интересна нека мъжете с повече опит да говорят тук, а съвети на жени относно свалки е направо опасно за живота да се слушат.... Така че пичове вие сте.

26.   Към 1-ви коментар: Ами много приказва, причтелю. И аз познавам един такъв образ, но като послъгва леко.. стават нещата. ;-)

По темата:

Чичко паричко е много привлекателен за жените, обаче не съм съгласен за източна Европа, защото има доста рускини и жени от Украйна, Беларус и Прибалтийските републики, които ми се струват доста по-големи любовчийки от българките. Като имаме предвид, че българите не са особено богати, защо има толкова бракове между българи и рускини и такива между българки и чужденци? Жените тук са много специални, ако са пред финансово нестабилен мъж. И всички казват, че има и слабо заинтересовани към парите, но аз виждам обратното, виждам, че това е често срещано явление в България. :-( Знам какво ще последва сега.. "Като не ти харесват българките си хвани рускиня"! Вместо да се обиждате, защо не се огледате колко добри и прилични момчета има в България, а някой са тръгнали с разни смешници(богаташчета), защото имат готина кола или къща. Допуснахте живота да ви направи материални. Децата ви се нуждаят от любов, не от сметки. :-)

27.   Да, познавам такова момче. Не е с перфектно тяло, не е уникален, просто има дар слово. Каквото и да ти каже знае правилния начин. Знае как да те омае само с красивите си пъстри очи, а когато започнат думите му да летят от устата му забравяш името си.
Мериам^^

28.   Мъж, който му се носи славата, че може да имат всяка - далеч не успява да омае всяка. Защо ли? Умните жени няма да му се вържат, защото е срамота, че вече са му се възали всички тъпи :))

От друга страна мъж, който стига да поиска, може да има всички умни жени, е съвършен - следователно не се възползва, а си има само една жена и й е верен :)

29.   Всички като номер 15, или поне тия дето ги знам са самички. Мазератито му е майката, а изключенията са малко в случая 15.

30.   Цаката наистина е в милите приказки, да караш жената да се чувства специална и желана цякаш тя е единствената на света. Е тогава как да не ти е в кърпа вързана. Има жени, които известно време се дърпат, за да се правят на интересни и недостъпни, но след време и те клякат. Тук визията няма никаква роля, важното е да можеш да омаяш жената, плюс това да си достатъчно горд да не търчиш след нея когато не ти върже... повечето точно тогава се замислят, защото допреди това си им гъделичкал егото и като си тръгнеш, на тях им става странно как така ще посмееш да спреш да им сваляш звезди.

31.   ... ама че елементарно мислене по въпроса у 25 и 26.... айде пак материалното... :).... защо трябва да се женим за мъжа, който може да има всяка... :)... още повече че такъв мъж не се увлича особено от свободни и самотни жени.... а иначе естествено, че трябва да е на ниво.... за мен.... а за ''всяка''не знам.... ЗАРА

32.   Мъж на 25. Жени да говорят за свалки е се едно миньор да говори за работа в офис.... По въпроса има такива пичове, познавам такива, не са богати, не са красавци, не са и най-известните, но те не искат да имат всяка, а жените с който спят се влюбват до полуда в тях въпреки, че знаят че са свалячи.. Горе долу напипвам какво правят, но не значи че ще споделям опит. Нещата който правят определено бачкат при повечето жени даже при красивите повече, но и тая работа не става от днеска за утре и трябва много време и да се движите около такъв мъж, за да хванете цаката. Поне няколко години....

33.   Има и то много. По-нагоре има един коментар, че един от компанията на този който е писал е точно такъв.... а не бил кой знае какво... ами веднага ви казвам... повечето жени като видят мъж "мечта" веднага се почва " как ли пък не тоя иска само секс " " не съм в категорията и т. н". Да обаче като видят някой не толкова красив който знае какво и как да каже и са готови... кво да ви кажа... тъпа женска логика