Пренебрегната съпруга
Едва ли може нещо да се направи, просто искам да споделя. Знам, че ми изневерява - не е от вчера. Говорили сме не веднъж, че секса не ми е достатъчен, че не го правим с необходимата честота и качество и какво... просто ме изслушва, съгласява се с мен и нищо не се променя. Каква да бъде съпругата за да бъде желана - питам мъжете с дългогодишен брак?

На 34 съм, поддържана, хубава, интелигентна, добър събеседник и приятел съм му, нежна и женствена и пак слабо желана! Пламенна и страстна съм в леглото, силно го желая, но той се държи като дърво буквално.

Прибира се у дома за да яде, гледа телевизия и да спи. Не стига, че е слабо активен в леглото, но когато му кажа за това се дразни и ядосва и ми казва щом не ми стигало да мастурбирам.

Ревнува ме много и не е престорено виждам, но според мен това не е знак за обич, просто ме възприема като негова собственност и всичко свършва до тук. Много ме боли от отношението и думите му. Сигурно е добре да си намеря любовник, толкова ми липсва хубавия секс, но съм малко срамежлива и май не ме бива много във флирта. Мой бивш приятел ми казваше, че не знам как да си поискам.

Коментари

1.   вместо да се поставиш на негово място, ти си хукнала веднага да си търсиш любовник. може би има някакъв проблем, който го мъчи, но не ти е казал. и вместо да поговорите надълго и нашироко и вместо да се поставиш на неговото място, ти само мрънкаш и го изнервяш допълнително. и как очакваш да ти сподели при такова поведение? сексът е много важен в една връзка, но трябва и комуникация... нали УЖ не сме животни. но какво ли се обяснявам... ходи да си начешаш частите.

2.   Много съжалявам миличка, остави го, той е свикнал със теб, но не те желае като жена, не си му интересна вече, не си губи времето с него, аз имам подобна връзка с мъж който постъпва със съпругата си по същия начин, казва, че му било жал да я остави и затова е с нея, но нямат деца и нищо не го задържа да е с нея, а ти неспомена нищо за деца, може би заради тях той е още с теб, дано да не пишем за един и същи мъж. Успех

3.   Може да прозвучи грубо, но май просто е с теб по задължение!
Знаеш, че мъжете не могат без секс, а щом не го прави с теб значи го прави с друга :( Сори това си е само моето мнение, дано да не е така!

4.   Не, не си търси любовник, а напусни мъжа си! И замисли се и вникни дълбоко в себе си - ти обичаш ли го и защо, по дяволите, позволяваш да се отнася така с теб! Да, ще кажат по-опитните, всеки брак стига дотам, не може да се желаем и обичаме както преди, ок, така е, но да ми заями някой, за който давам душата си и на когото всеячески се мъча да угодя и дори да се унижавам, за да го накарам отново да ме желае, да вървя да маструбирам щом не ми стига... е това си е подлост и ако ще да съм луда по него ще го пратя на м... си. Да, има мъже, които имат любовници от време на време, но обичат жените си и не ги третират като готварска печка и съдомиялна, а като жена със своите нужди! Има и мъже, такива като твоя хубавец, който има нужда от един ледено студен дух и ще си го получи, когато му кажеш, че го напускаш! Ако го обичаш, след като дойде да ти се моли да се върнеш, а той ще го направи, постави си условията и дръж на тях, без да отстъпваш и крачка!

5.   Жена съм и по написаното виждам, че твоят човек наистина си го взима навън. Защо си с него, деца ли имате? Сама казваш, че ти изневерява, той просто е спрял да те желае, няма значение хубава ли си или поддържана. Ако ти изневерява с различни тип-курви за по час, една нощ, да знаеш, че това се превръща в пристрастяване и просто нямаш шанс. Той отдавна се е отвратил сам от себе си, а какво остава за теб. Колкото му говориш, че не ти стига секс, толкова ще го отблъскваш от себе си. Невероятно, но.. факт! В този случай да. Щом те ревнува, не му е чиста работата. Така замазва собствените си похождения. Залъгва те с ревност, вместо със секс. Доста мъже го практикуват това, но то дава резултата само ако си млада и зелена, глупава и пак държи само известно време.
Със сигурност бих те посъветвала не само да спиш с друг и с други, но и да прекратиш тази болна връзка с човека до себе си. Дори не знам защо го търпиш. Не се страхувай, че ще останеш сама. Когато остарееш с още няколко години и старостта започне да си личи, тогава ще ти е много по-трудно и шансовете ти ще са много по-малки или никакви. Събери смелост и скачай! Няма да си първата и не се знае, може и нещо хубаво да те очаква.

6.   Милата.. тя! :)
Еми според мен, мъжът ти оправя някоя друга по млада 100%! Щом не правите редовен секс и т. н... намери си любовник, излез и се забавлявай... но тук мисля, че секса не е толкова важен, по-скоро отношенията ви са охладняли от негова страна, поговори с него, кажи му че го желаеш и действай.. изненанадай го...!!! мъжете са първични.. просто го съблазни, , накарай го та де те желае:) Успех

7.   За съжаление това с разговори не става. И аз така - намеквах, говорех, правех сцени дори и какво - все тая. И тъй като имаме две деца и няма как да ги издържам сама, а на него приоритет са му: работата, приятелите, чашката, телевизора, компютъра и най-накрая - аз, се появи съвсем логично другият. И тогава на 42 разбрах какво е секс, какво е не само секс, а страстна любов със секс, и така вече осем-девет години! Не давам съвет, не препоръчвам подобна връзка. Просто споделям, че страстта и сексуалното желание няма как да дойдат чраз разговори. Човекът си е такъв. Аз също изглеждах, а и в момента изглеждам много добре за годините си, смятам, че съм приятен събеседник и имам добър характер. Но това е животът. бях прекалено неопитна, за да преценя, че просто не си пасваме с мъжа ми. А ти какво ще предприемеш - ще решиш сама. Колкото до мастурбацията - винаги преди съм се задоволявала сама, защото на 25-30 г. секс през две седмици за мен, която съм сексуална и страстна е ясно колко е достатъчен. За качеството - не ми се говори. Е, живея в някакъв паралелен свят, но се чувствам желана и обичана вече толкова много години.

8.   Благодаря на номер 5 и 7. Благодаря за разбирането. Не съм изневерявала, но е време да опитам защото липсата на хубав секс ми разваля изцяло настроението дни наред.

9.   Всяка жена, заслужава да бъде номер едно във връзката си. Да бъде най-желана, обичана и боготворена в нея. Да изгаря от неговия поглед и съответно нейната реакция/на жената/ да е спонтанна и изпепеляваща. Според мен във връзката между мъж и жена, на първо място е духовното начало. Ако то липсва у единия от двамата, в отношението към партньора му, тогава този съюз е обречен. Трябва да усещаш във всеки един миг, прекаран с него, какво чувства, какво иска, на какво се надява и обратно. Това е, когато казваме-това е моята половинка. Казано накратко да сте едно цяло. Ако не е така при вас, значи всичко е формално, неистинско. Трябва да намериш своята половинка! Желая ти го от сърце, мила! Бъди щастлива!

10.   Според мен всички драми в живота идват от това, че хората не се разделят още при първата разправия, а на инат остават заедно, трупат горчивина и си съсипват здравето. Затова сме нещастни. Например авторката, не те кефи мъжът ти, оставяй го и тръгвай с друг. Какво толкова? Хем и твоят ще си отиде при някоя дето няма постоянно да му опява че уж е хубава пък не му го вдига. И така до следващия цикъл. Мир, щастие и любов