Изневяра ли е, ако ползваш проститутки?
Преди 20 години се знаехме които си имаме любовници. Сега много ме е яд, че всеки мъж ама много започна да разбира от жени и от голо женско тяло.

Сигурен съм, че вече няма мъж който да не е ползвал проститутка. От една година чета историите тук, с цел да си открия моите си грешки, но нека една жена тука след 25 годишен брак да пусне някъде мъжа си 2 дена без надзор и да каже, аз съм сигорна в моя.

На тия които са отскоро женени не им искам коментара. Те би трябвало да се обичат докато смърта ги раздели, ама не е така.

Коментари

1.   Зависи...
Тук има хора, които ще ти кажат/напишат, че да преспиш с проститутка, не е изневяра. Защото според тях, изневярата не е в самия секс, а когато влагаш чувства.

Аз пък съм на друго мнение. Да преспиш с друга жена (независимо дали е "лека" или не), си е чиста изневяра. На нито една жена няма да й е пирятно да зане, че мъжа/приятеля й спи с други...

А всъщност, защо ти е да го правиш? Това, че няма мъж, които да не е ползвал проститутка, означава ли, че и ти трябва да се възползваш от нея?
SFA

2.   Ами моя го пущам и не да си мисля ами съм сигурна ,че никога ама никога не ми е изневерявал.А ти ако си коцкар недей слага всички мъже под общ знаменател.А дали да ползваш услугите на проститутка е изневяра-естественно че е.С поздрав ж на 32г.

3.   Много бъркаш, ако си мислиш,че няма мъж, който да не е ''ползвал'' проститутка. Не съм мъж, но за двамата най-важни мъже, които са били част от живота ми, съм сигурна 100 %.
Някои мъже се отвращават от мисълта да опрат до тялото на жена, която не се знае днес с колко мъже е била, а ти ми развиваш теории,че всички ''ползвали''проститутка. Я се осъзнай...
Ползват всички боклуци, но не и един нормален, себеуважаващ се и чистоплътен (и физически, и духовно) мъж.
Пък ти, за твое ''успокоение'', вярвай си колкото си искаш какви били ''всички'' мъже.
Господ ли си нещо, та всичко да виждаш и знаеш и си правиш такива генерални заключения?
Направо се погнусявам като си помисля за вас и тия, които ви обслужват. СПИН-ът не дойде случайно, и няма да изчезне, докато има такива като теб и твоите проститутки.

4.   "Преди 20 години се знаехме които си имаме любовници", тая глупост като я измисли сигурно си пъхнал глава си между краката и си се цунал къф си гений, език да си беше ударил, бе! да нямате форум - тия с любовниците и късите аргументи! И кво стана сега, що не се знаете в момента? Любовниците ви ли се свършиха?
"Сигурен съм, че вече няма мъж който да не е ползвал проститутка" - нещастник, само проститутка ще пусне на такъв като тебе, и то такава която е в бранша от 20 и повече години, минал си покрай любовници с експреса!

5.   Да, изневяра е!

6.   Има и друго, младо момче съм, но си мисля, че един ден след дълъг брачен живот, когато жена ми се е отпуснала и не ме възбужда, може да опитам с нещо младо за пари. А иначе 100% има много мъже които не са ходили по проститутки, включително и аз ,даже мисля, че са повечето.

7.   Естествено, че е изневяра, а ако той те обича със сигурност няма да ти изневери.
Смятам, че изневяра дори самото пожелаване на друг/а.

А колкото до това, че няма мъж, който не ползва проституки не мога да се съглася. Аз съм мъж и с чиста съвест мога да кажа, че никога не съм ползвал подобни услуги, и не възнамерявам да използвам такива услуги.

8.   Преди 20 години беше ЮНИ 1989 година. Тодор Живков
още беше на власт. Нямаше проститутки, мутреси и разни
педерастчета като номер 4. Номер 4 е типичен пример за
дървен философ. То дори и професор Вучков и Татяна
Дончева са пример за уважение пред такива дървета
като номер 4. Какво ше кажете за елитните проститутки
и за скритата проституция. Какво ще кажете за тези жени които ходят само със женени мъже само за пари. Защо
си затваряте очите в каква държава живеем.

Ама аз какво искам мнение по темата от 14 годишни лапита.
МНОГО ДОБРЕ ЗНАМ ЧЕ Е ИЗНЕВЯРА, когато се ползват
проститутки. Обаче е много по добре един мъж да си
хареса една засукана проститутка, добре е и да е умна,
за да може да си приказва с нея, отколкото да му
увисне на врата някаква изпечена двайстина годишна
изпечена курва, където единственото и можене е да
си сабува гащите и да ръси простотии във форуми като
този тука. Темата е любов и изневяра, а не как се създава
гради и поддържа едно идеално семейство.

По последното изречение мога да пиша много, за разлика
от вас, където всички сте разведени, разни самотни
майки и млади мъже рогоносци. Знаете ли, от 4 години
познавам една жена, която не е проститутка, но не е и
цвете за мирисане. Какво ли не направихме за да се
разделим, но нищо не става, защото вашите савети
колкото и да са правилни са ялови. Навили сме се вече,
при първа възможност да заминем за чужбина и да се
почувстваме щастливи. Хайде на вас мога и да не обърна
внимамие, но комшиите използвайки вашите методи,
директно ми подливат вода.

И накрая най доброто вазпитание един млад човек
получава от своите родители а не от улицата. Чудя се
какво правят 14 годишни лапита тука, че чак и започват
да ръсят мозък.

А и за тези които не са пробвали проститутки. Това е
стока като вид маслина. Пробвайте може и да ви хареса.
На мене определено не ми харесва, защото съм влюбен и
то много влюбен и изживявам една споделена любов, дай
боже да е вечна.

ТЪРСЕТЕ ЛЮБОВТА, може да изкочи от някой ъгъл.

9.   До №8
Кой имаш в предвид под 14 годишно лапи?

10.   От повече от една година чета историите. Има няколко
момиченца които са назубрили разни цитати и си
позволчват да дават акъл. Тука не е децка градина
или училищния двор. Лошото е, че те които нямат никакъв
житейски опит и тези които са с по 10, 15 години по
големи са на един кантар. Живота в България не е само
пред компютъра, в офиса или София. Преди 20 години
аз бях на 30 години и ми е ясно как се живееше през
комунизма и сега. Мога да ви кажа, че тези които бяха
курви и сега са си такива.

Аз исках да стане някакъв
дебат, защото ми омръзна да живея според това:
"Какво ще кажат хората" Направо искам да изляза с
една жена зад граница. То няма смисъл и да се развеждам
То поне времето показа,че ние се обичаме. Чувал съм и
знам че такива като нас могат да бъдат добре само навън.

Абе хора, писна ми този 20 годишен преход.
Пък за сведение на номер 4, най ранните проститутки на
демокрецията, сега са по на около 35 години и са женени
за чужденци и имат деца. Те са добре, тях да не ги мислим
Аз почвам да мисля за себе си, а младите дами, които
са се хванали по канапа да вземат и да си сверят часовника.

11.   Да, да ясно ми е това, което казваш, но... Защо написа "чудя се какво правят 14 годишни лапита тук" - от къде знаеш, че тук са коментирали 14 годишни? Никъде нищо не е споменато, нали?

12.   Е добре! Специално в тая история няма 14 годишни.
Но малко черен хумор. Когато господ раздавал миризмите
му останала само една за пора и за женския полов орган.
И сега не се знае пора ли мирише на п........ка. или
п......ката мирише на пор. В повечето случаи аз немога да
направя разлика. Специално коментара на номер 4
толкова мирише,че аз си позволих да пиша общо за
всички, защото покрай сухото гори и мокрото.
Трябва такива коментари като моя да се уважават,а не
да ме плюят разни утрепки. Аз ако съм съгрешавал,
незначи,че давам и грешни савети на децата си. Децата ми
са студенти, не са изкарали и една стотинка, ама по
големи умници от тях няма. Така,че ви знам вие младите
колко пари ви струват шапките. Като се хванете с 1000
лева заплата и няма кой като вас. Пък те--- двайсетина
годишните много разбират от ЛЮБОВ, ИЗНЕВЯРА, СЕКС,
ИНТИМНОСТ.
Не съм толкова тъп,щом от 4 години нито жена ми ме
оставя, нито другата. Е нека ме зарежат и двете пък да
видим дали ще пропадна.
И не съм чичко паричко, но с каквото се захвана и става
и затова оцелявам. По добре ми пишете как се оцелява
в Гърция или Италия. Ще ви бъда много благодарен.

13.   Подхлъзнах те... Никъде не е споменато, че тук има 14 годишни, но е факт, че точно в този пост такива коментари са пускати от хора на тази възраст...
Не е №4 (ако това си мислиш)

Но... защо ги подценяваш? Ако едно 14 годишно дете е умно, дава винаги съвети, които в много от случаите помагат, защо да е лапи, което ръси безмислици? Глупаво е да поставяш всички деца на тази възраст под общ знаменател...

14.   Излагация е , моят съпруг и да го видя с очите си не бих повярвала .

15.   Моят съпруг пък е тираджия от 15 години. До ден днешен ми се кълне че не е бил с проститутка.Казва че са нечистоплътни циганки по пътя и паркингите и че не би легнал с тях след като знае че перди него ги е мрачкавил друг и още не са се измили и отиват при следващия.Незнам да вярвам ли на думите му, знам че е много гнуслив и няма да се жертва за някой миндил по пътя, но за една свирка сигурно ще се прижали.Да прави каквото ще, вече отдавна не ми пука дали ми изневерява или не.Имам си младо гадже 5 години по-малък от мен, така че не ми пука за мъжа ми.Нека си ме баламосва че той не е от тези дето ходели, не, не, той не ходи, той лази.Сигурно си успокоява гузната си съвест по този начин.

16.   Hе е изневяра. приятеля ми редовнои ходи по проститутки и казва че не изневерява нзначи е така :))

17.   Аз съм момиче на 21г. Излизам повечето в мъжка компания. Веднъж се бяхме събрали на домашно и едно от момчетата сподели че е бил с проститутка.

Не можете да си представите колко бъзици отнесе, до ден днешен постоянно се шегуват с него. Момчето не е привлекателно, найвно дори леко глуповато и до сега не може да си намери сериозна приятелка.

Той е на 29, а другите момчета са на по 22 23. Познавам доста който не биха отишли при такива парцали, защото ги е гнус и не им е толква трудно да свалят едно момиче дори и за една вечер. Преди може да е било гордост сред мъжете да се хвалят че са спали с проститутка, а сега повярвайте ми си е за подигравка. Някои ще си кажат , че е заради изживяването.

ОК да приемем че мъжът ще отсъства от дома за няколко дена, задължително ли трябва да е на проститутка и да си дава парите за тъпотий , като все пак има жена с която да прави секс, а вече ако толкова не може да издържи да си хване някое обикновено момиче за една нощт.

Вече не е модерно да си с проститутка, пък и повечето са циганки, травестити, а скъпоплатените не са за всеки. Имам приятел на 23 от 5 сме заедно, винаги е говорил с отвръщение за тези .....Така че в днешни времена, да отидеш на проститутка не се приема добре, колко ли трябва да си изпаднал че да го направиш..

Разбирам ако един мъж е грозен,тъп и срамежлив тогава ДА,но по добре излезте с приятели и се напийте като говеда и използваите дясната си ръка , която може да ви бъде от голяма полза в такива моменти.Пич не съм женена от 120 г или на 30 г с опит ,просто ти казвам сега как се приема. Същото се отнася и за по-големите мъже над 35,напийте се,забийте някоя мацка за вечерта само,ако не ударете си една чи**я,но не си харчете парите за глупости...

18.   Милата ТЯ..........ХЕХЕ, личи си че си на 21 години, има още мнооого да "учиш" и видиш-повярвай..........

19.   номер 17 към номер 18:Ох,горката аз нали...хахаха това че ти чиче или лелче си на друго мнение дори и не си го написал/а си е твой проблем.Повярвай не съм само аз на мнението което изразих по-горе.Hякой пиленце се научават по-рано от другите.Сега не е като преди.Не знам дали си автора или не, но кво според теб трябва да видя как мъжа ми ходи на курви и преди това сме сключили брак от не знам си колко време ли хах забрави....Като ви гледам по-големите колко много опит имате и колко знаете,ми става лошо цъвнали и завързали от толкова учене....хе хе .По повод дали е изневяра да си с проститутка ДА ест.да не си с проститутка ДА само че разликата е ,че първата е доста по-брутална.Горката ти жена,ако и изневериш с проститутка ще се чувства като парцал.А това е много жалко.Жените се ,писвате си от 190 г съжителство и накрая в повечето случай се разделяте .Добре сте помъдрели инече...айде номер 18 здрав/а да си всичко най-хубаво

20.   Ето още веднъж "доказваш", че си с мнооооооого малко опит, да не кажем никакъв милата ТЯ....

21.   Да прав си, точно в кавички да го напишеш,няма какво да доказвам на комерсиални хора ,милия ТОЙ..жалко за теб.А ти доказваш че си на ниско ''ниво'' ОТНОВО.В по горните коментари някой беше написал ,че трябва да си хванеш умна проститутка а то такава няма пиленца вървете на гейша най -добре...горките не ви е лесно...Като те гледам ти колко опит имаш личи си ....едно и също дъвчеш ....горкия.Това е последния ми коментар за твоя радост пак грешно си ме разбрал то на тоя тип мъже като теб няма кво да им се доказва.С удоволствие ще науча това което трябва за напред и то ще ми е от полза..повярвай ми

22.   Не четох всички коментари, но относно N:3 мога да кажа, че най мразя изразът "сигурна съм", няма в какво да си сигурна!
Брат ми беше ходил дори докато жена му беше бременна!
Защото не можел да кара на ръчна... аз лично много му се карах, да беше ходил при някоя що годе нормална, а той с такава, която не се знае с кой сульо и пульо е била...
Още по-лошото е обаче, че собственият ми мъж смята, че на цитирам "околовръстното имало много хубави девойки, някои от които били много свестни", беше пиян и каза, че си е говорил с някаква... за съжаление мисля, че са стигали и по-далеч... толкова подробно я описваше...
И честно, ако са спали, айде майната му, но това да ми обясняваш колко са свестни... не сме се разделили, но и до ден днешен като се сетя и ми ида да го убия!

23.   Аз съм компаньонка. Ха-ха. Парцали, нечистоплътни и тинтири-минтири... Няма да ви убеждавам, колко добре изглеждам, само, ще ви кажа, че сте много, много заблудени дребни, душици. Злобата ви, ми идва малко в повече....

24.   Не са ви виновни проститутките. Те са по- добрия вариант от любовници. Проститутката иска да си вземе тарифата и не я интересува любовта на мъжа ти. Любовниците обаче разбиват семейства.

25.   Защо да ползвам проститутки, когато може и без пари? !

26.   Прав/а си 24.
За съжаление все повече разбити семейства, чак да се замисли човек дали пък не е вярна теорията, че времето на "семейството" като... каквото се сетиш там... институция, ценност, доверие, уют... хаха... любов... е безвъзвратно изпратено в кръглата папка.
Хайде със здраве. Ама, 24, защо изрови от праха тая стара тема.

27.   24 наистина е прав/а. По принцип и сексът с проститутка е изневяра, обаче тя е по за преглъщане, отколкото връзката с някаква мръсница, на глед уж нормална като другите жени, а в действителност по-курва от всички проститутки взети заедно, която целта й да ви направи живота черен и в крайна сметка да ви раздели с мъжа ви.

28.   Изневяра е!!!!

29.   да

30.   Влюбен, мнооого влюбен, но спал с проститутка хах ! Ако си толкова влюбен няма да спиш с други!