Отчаяна съм
Здравйте,

Аз съм на 40 г., разведена отскоро, с две малки деца. Не съм правила секс много отдавна, още преди да се разделим със съпруга ми. Той бързо ме замени с друга, сега гледа нейното дете, но това е отделен въпрос.

Чувствам се самотна и същевременно нямам идея как да се промени това. Чета, говоря с приятели и някои казват - гледай положително, нещата ще се оправят... да де но и те в голямата си част са самотници като мен.. времето минава, нищо не се променя.

На работа - вкъщи при децата, това е моят живот. Прекалено изморена съм вечер за танци, курсове и каквото там знам ще ми предложат всички, а и децата ме чакат.

Тоест след работа почва друга работа - готвене, чинии, къпане, подготовка за другия ден. В 10, 00 очите ми се затварят и заспивам като пребита.

Понякога когато баща им ги взима - през събота и неделя, излизам, разхождам се в мола, пия кафе сама или с приятелка... и сякаш не съществувам. А казват, че изглеждам добре. Но не съм подавала правилните сигнали... и от това се уморих.

От всичко ми писна - от положителната настройка, от чакането... В интернет не искам да търся, имам печален опит от преди. Пък и там механизма е сбъркан - общуваш с някой и уж всичко е ок, ама като се видите - пълно разочарование. Не търся връзка, нито нов мъж - още са ми пресни раните от предателството... а искам нещо неангажиращо, малко секс, малко топлина... Самотата просто ме убива. Животът си минава, а не усещам никаква радост от него. Освен децата, не виждам никакъв смисъл. Дните ми са копи-пейст. И с приятелите си не искам да се виждам вече - потиска ме тяхната самота. Семейните пък са все заети и това е разбираемо, и на мен преди с-вото ми беше достатъчно и бях щастлива...

Коментари

1.   Много хора са в твоето положение, но както се казва сама си си виновна. Ами не можеш да чакаш някой да ти звънне на вратата и да ти предложи, сама трябва да направиш нещо по въпроса. Казваш, че децата понякога не са с теб през уикенда, ами то тогава е точния момент да направиш нещо за себе си. Децата и работата не са оправдание, според мен просто те е страх от някакъв вид обвързване(било и то само за секс). Бъди по открита и показвай това, че си необвързана жена. Успех

2.   Много тежък случай, но не губи надежда. Вероятно някъде има човек, който търси това, което и ти. При положение, че си толкова ангажирана, може би варианта е интернета, но никак не е препорачително. И все пак, по-добре е да си намериш сериозен партньор, а не човек с който само да задоволиш нуждите си. Все пак трябва да имаш мъж до себе си, който да ти помага и да те подкрепя. Надявам се скоро, да получиш това, което искаш. Успех!

3.   Това, което искаш за момента съвпада перфектно с желанията на много голяма част от мъжете. Просто трябва да вземеш нещата в свои ръце :)

*Syndrome

4.   Със сигурност вината е ваша. Характера Ви е такъв - страх Ви е. И аз съм такъв тип жена. Само че мойто положение е по -друго. Но все пак Ви пожелавам да намерите нещо добро, а не само за секс и малко топлинка от време на време.

5.   Интернет, мила, най-лесно е :)
Седиш си на компа и си гукаш с някого. И АКО ти допадне, тогава, нещо неангажиращо.
Обаче, никакви такива разочарования на първата среща.
Да си пусне камерката в Скайпа, да го видиш още в началото, да му чуеш гласа.
И си казвай веднага какво искаш, какво очакваш. Каквото и да е, казвай го, да се знае.
И ако някой не ти допада, по каквато и да е причина, на момента го разкарвай, не си губи времето.
Това е проверена технология, върши работа.

Успех :)

Y D

6.   Толкова изтъркано е това с интернет, играла съм го преди, така срещнах и бившя си мъж... може би наистина прблемът е, че ме е страх, но истинската причина е, че аз още обича този човек. Това е лудост, защото той ни изостави и предпочете да е с друга жена и детето й, но аз - безумно и безкрайно го обичам. Копнея за него... Всъщност, най-голямото ми желание е да се върне. Дали е възможно това.