Трябва да го чакам, а не мога
Здравейте, сладури! Напоследък ми се насъбра много и ми се ще да го изкарам от себе си, да получа подкрепа и да ми олекне... Преди 2 години скъсах с момче, което остави траен белег в живота ми, и въпреки всичко, което преживяхме-преминахме и през нови връзки с други хора и в край на сметка, нещо ни събира заедно отново-в една компания сме, отскоро разговаряме и просто чувствам, че отново се влюбвам в него, но той е обвързан.. най-добрата ми приятелка общува с него и го провокира задавайки въпроси за приятелката му и той се ядосва и не иска да говори за нея! Какво трябва да значи това? И защо отново изпитвам чувства към него? Що за изкривено мислене? Не искам да изпитвам тези чувства към него! -връзката ни е невъзможна за реализиране, а и ми е неудобно.. срамувам се и се страхувам от собствените си чувства... не искам да го обичам, но уви.. Гадно е и искам да го забравя, но как?

Коментари

1.   Защото е невъзможна, защото е зает, защото не е ТВОЙ. Затова!

2.   Прекрати срещите с него и ще го забравиш.

3.   Това значи че дявола те дърпа. Не очаквай той да бъде сериозен с теб или да му се занимава с теб. Не търси под вола теле, остави човека да си живее живота, нали преди си го разкарала, остави да бъде щастлив :)

4.   Не се опитвай да го забравяш, безполезно е и не става така лесно. Остави се на течението. Съдбата ще покаже как ще се развият нещата. Ако се съберете отново е няпълно логично. Често става така и на друг етап от живота ви може да продължите любовта си.

5.   А кому е нужно да разпитваш- разпитвате човека за сегашната му връзка. Аз не искам да знам кой и какво е правил преди да ме срещне, както и не бих казала Защото: Всяка дума споделена от мен може да се обърне срещу мен и да бъда наранена, ако нещо се провали във връзкат 2-ро. Защ отрябва да ми разказва, така после отново мен щ еме боли и ще се питам дали ме сравнява с нея или не. Просто се остави на течението и ще видиш как ще се развият нещата и цапомни: Каквото било- било, каквото ще бъде- ще бъде!
Не се терзай за минали неща, защото няма как да ги промениш, не се тревожи за бъдещето- защото хабиш нерви. Радвай се на живота сега, защото усмивката ти ще те направи щастлива. Никой не обича намръщени лица, всеки бяга от проблеми, а тези които ти слушат- може да се забавляват на твой гръб. Забавлявай, усмихвай, образовай и нещата направини сега- ще ти помогнат утре.