Тъжна, но въпреки това си оставам мъжко момиче
Реших и аз да споделя нещо.. От 1 година съм с моя приятел. Първите 4 5 месеца нещата вървяха по мед и масло.. Но от та нататък той по цял ден беше с неговите приятели а на мен ми отделя по 2 3 часа. Отвътре се чувствам съсипана, а и вече почва да ми се отразява на външния вид, било то от недоспиване да мисля за него, от плачене и т. н... Реших да стисна зъби и да продължа напред, но немога искам постоянно да съм в прегрътките му.. какво да направя, кажете миии???

Коментари

1.   И аз съм била в подобно положение и затова ще ти говоря от позицията на моя опит.
Ако се чувстваш недоволна и пренебрегната не е нужно да търпиш. Ако нещо не ти харесва-кажи му. Не е полезно да държиш всичко в себе си, защото, както вече си забелязала, то започва видимо да се отразява, най-малко, върху външния ти вид...
И бъди сигурна, че щом сега те пренебрегва заради приятелите си(след като е минала само една година) ще го прави и занапред....

2.   Ако не се чувстваш щастлива в една връзка по-добре я прекрати.

3.   Говори с него.

4.   Това го кажи на него, не на нас. Ако не се разбере от дума и продължи по същия начин - зарежи го. По- добре сам и нещастен, отколкото с друг и нещастен. Успех :)

5.   Ами зарежи го, много просто.

6.   Най-напред, не е зле да ти кажа, че се пише прегръДки. Второ ще ти кажа, сега е с приятелите си, но ако много искаш да ги заместиш /което е невъзможно/, ще се уредиш с изневяра. Гледай си твоята работа, мастурбирай повече и не му досаждай. Само като те чета и ми ставаш досадна, какво остава да се хвана с теб. Защо хленчиш? Лигла ли си или кифла, защото така звучиш? Ако искаш да ходиш с него в компанията му по стрийптиз клубове и курви, тръгни. Сигурно повече ще ти хареса? Казано е : внимавай какво си пожелаваш! че може и да се сбъдне....
мъж, 24г

7.   Съсипана, плачене, външен вид... Абе ти, момиче добре ли си, какво очакваш, човекът да спре да пие бира и да играе карти и да общува с мъже, за да ти държи задника ли? Що за наглост е това! Да не си го хванала с някоя мацка в леглото, че изпадаш в такива истерии? Ти на училище ходиш ли или на работа, какво си се лепнала като кърлеж за човека и му изпиваш кръвчицата? Значи стискаш зъби, щото човекът се вижда с приятелите си? Ти не си нормална, да знаеш!

8.   За първи път чувам, че "мъжките момичета" реват, съсипват се и хленчат като теб. Ти не си никакво мъжко момиче, а поредната досадна кифла, дето си няма работа

9.   Наистина, ама наистина не разбирам момичета като теб. Той те пренебрегва, прави те нещастна, ти се примиряваш и на всичкото отгоре се наричаш "мъжко момиче"? ! Както беше казал един умен човек :"Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш. " Та и при теб нещо такова. Искаш, ама не можеш. А не можеш, защото си зависима от този човек. Приеми мисълта, че не си щастлива, не си доволна от живота си, откъсни се за седмица, две, три от него. Излизай с приятели, пътувай повече, запознавай се с нови хора. Ще видиш как за 2-3 месеца вече няма да е толкова тежко положението. Успех!