Красива, но луда сектантка
Запознавам се с най-прекрасното момиче на света. Тя е студентка, на 23. Тя е най-красивото момиче, тя се държи естествено и земно. Тя е забавна, усмихва се, но в нея има нещо недостъпно. Същински ангел, свястно момиче, не пие, не пуши.

Излизахме няколко пъти и се влюбих до уши.
Стигнахме до секса. Започна да ме избягва, да търси оправдания.

Няма да забравя тази странна, дори зловеща вечер. Бяхме навън, беше студено. Ще се опитам максимално подробности, каквото се сетя да ви кажа.
Оказа се, че не гледа филми, не обича интернет, няма фейсбук, не обича да е сред хора и ей такива странни неща, викам добре не е кой знае какво.
Стана въпрос пак за секс и тя каза, че на нея секс не и трябва. Тя не прави секс. Не и е нужен.
Попитах я какво обича да прави, как си доставя удоволствия.

Каза, че обожава природата, дъжда, огъня, взе сняг от земята и с така му се любуваше и после вика някакви елементи, петият бил любовта, обаче не между мъжа и жената, а между човека и Бога, Вселената, природата, абе някакви такива.

И за някакви чакри се разприказва, че секса идвал от долната чакра, а нейната любов идвала от горната. Че в тази любов висша за секс нямало място.
Питах я да не членува в секта- тя каза, че не в никакъв случай.

Е викам ти за Бог ми говориш. Каза, че вярвала в природата, в хармонията и те такива неща.
През свободното време вика, че медитирала, обичала сама да е сред природата, ходи сама по горите.
Сега незнам струва ли си да се боря за нея, или да я оставя с нейният "Бог" и да я забравя.
Историята е напълно сериозна, знам че звучи шантаво. А най-странното е, че не прави секс. Твърди че е девствена.

Коментари

1.   Определено или е член на една от най-опасните и забранени секти в света - Кришна, или самата се навива, за да скрие страха си от секс. Може би просто е била изнасилена, знам ли. Може и да е девствена и да ? хлопа дъската нещо. Не се занимавай с нея, колкото и да е красва, освен ако не вярваш в неините глупости. Не става дума тук за секс, а като цяло - какво ще правиш с такава жена, откъсната от реалността? Ще можеш ли да живееш с нея и всяка вечер да я чакаш да медитира, а ти в това време да си въртиш чекии. Недай си боже да се влюбиш и да искаш деца, какви ще ги стори!!!
Далеч от нея, докато не си се влюбил.

2.   "Борбата за нея" така ще те умори и отегчи, че после, когато се откажеш ще те е яд, ама много на себе си за загубеното време.
Имал съм такава приятелка, брат, няма вадене от тоя транс.
Имай предвид, че на нея това й харесва. Не й се вижда странно. Дори няма да забелязва напъните ти за "борба", ако разбира се не са груби. Ако ли пък подходиш грубо ще си тръгне.
Като цяло ми ще да пробваш, защото аз навремето не успях да стигна койзнай колко далече...

3.   Това, че някой е различен от другите луд ли е? ! Отговори си сам...

4.   Дрънка си глупости, и сигурно наистина си вярва и си ги е втълпила. Смесва различни религии и идеали в едно доколкото разбрах, това значи че не е наред съвсем момичето.

5.   Е как прецени, че е ПЕРФЕКТНАТА като реално излиза, че нищо не си знаел за нея, а после се е оказало, че нямата НИЩО ОБЩО??? Много ми е интересно!

6.   Пробвай още няколко пъти, пък ако не даде, няма смисъл.

9.   Това момиче е лудо. По-добре бягай от нея... нали не искаш да си имаш приятелка психо-монахиня???

10.   Всеки луд с номера си, както казват хората. Може и да си вярва пък. Като чета споделеното, ти нямаш място в живота й. Може някой ден да й дойде друг акъл, но кой знае...

11.   Не се опитвай да я променяш. Не си подходящ за нея и не мисля, че с теб би била щастлива. По-добре момичето да е с човек с нейните възгледи.

12.   Номер 1

Обществото за Кришна-съзнание е официално регистрирано като религия в България от 1991, така че явно си чувал по телевизията някакви работи...

http://bg.wikipedia.org/wiki/Международно_общество_за_Кришна-съзнание

13.   Оле, аз съм подобен случай, направо като прочетох имам чувството, че става въпрос за мен, а дори не съм осъзнавала. С тази разлика, че аз ползвам интернет и с тази разлика, че избягвам да говоря за това с хората. Срамувам се.

Аз също не правя секс, защото ме отвращава, мръсен ми е и гаден, също съм девствена.
Но аз не членувам в секта и не медитирам. При мен е даже по лошо. Аз не мога да изляза от транса.
Дори не знам кога започнах и какво точно се случи.
В днешна дата аз не мога да изляза от транса. Не искам да се виждам с хора, да излизам по заведения, или техните там забавления.
Хора, искам да изляза от тоя транс и да бъда нормална, но няма излизане. Не мога да работя, нищо не правя, по цял ден чета за езотерика и окултизъм, лежа и съм в трансове. Имам най-различни кристали и полу скъпоценни камъни, свещи, направо започвам да се плаша от себе си, та аз до сега къде бях, че чак сега се осъзнавам. Въобще не знам какво се случва. Някакви измислени светове. Вече не знам кога сънувам и кое е реалност.
Не мога да търпя хора около себе си, само природа. влюбена съм в дъжда, вятъра, бурите и всички природни стихии.
Само че аз имам нужда от секс и постоянно мастурбирам по няколко пъти на ден. Много искам да съм нормална и да мога да правя секс, но дори целувката предизвиква в мен гадене.

Хора, не мога да стоя дори 10 минути в реалността, без да изпадна в транс. Помогнете ми да изляза от транса. Искам да живея на Земята, тук и сега, но съзнанието ми отдавна го няма тук. Хора, аз се мъча, моля ви помогнете ми. Извинявам се, че го пиша в чужда история и че не мога да помогна на автора с нищо, но моля изкарайте ме от тази дупка. Млада съм и искам да живея нормално като всички вас.

14.   Авторе, ти си доста ограничен човек. По-добре освободи момичето от присъствието си. Търси си некоя чалгарка, тя ще ти разправя само какво си е харесала в МОЛ-а и няма да натоварва плоския ти мозък с неща, за които се изисква определно интелектуално ниво, за да ги разбереш.

15.   Ами момичето си има по-различна ценностна система от масовата. Просто явно ти за пръв път се сблъскваш с подобен тип човек. Това не значи, че е луда, сектантка, лоша или нещо такова. Просто е земна, чиста, обича природата, а секса без любов за нея не е обект на внимание. Но пък ако се влюби истински в някой... ще си дойдат нещата естествено, според мен. Толкова ли е трудно да го разбереш това... Ами ти май не си за нея-намери си момиче с твоите разбирания за живот най-добре, щом ти е странно всичко това.

16.   Момичето не е сектантка, просто е по-интелигентна от масовката и е по-духовен човек.

18.   Аз съм момче, но също се затварям и умишлено избягвам нашия свят, защото не ми харесва накъде вървят нещата. Всички стойностни и духовно богати хора станаха луди за обществото, а навсякъде се множат тъпаците, свеждащи всичко до секс, пари, коли и удоволствия. Хора, с такива въпроси като автора, просто не са за това момиче, могат само да я омърсят и да я вкарат в света на плитките си разсъждения.

19.   №13, спри мистиката и езотериката, чети нормални неща.

От любовни романи и романтични филми гади ли ти се? А от мастурбирането?

20.   Номер 13 съм, благодаря за вниманието. Днес ревах цял ден, искам да водя нормален живот в реалният свят, искам да сляза долу. Имам чувството, че тялото ми е някъде долу на Земята, а съзнанието в космоса. Не живея като млад човек, а като някакъв старец мъдрец на 1000 години.
Освен това реших да спра психиделик и гоа трансовете, които по принцип слушам ежедневно. Проблемът е, че е по-силно от мен-НЕ МОГА ДА ГИ СПРА! НЕ МОГА БЕЗ ТЯХ, СЯКАШ СА ДРОГА! Начинът по който ме карат да се чувствам -това е нирвана, как да се откажа?
В началото, когато започнах да ги слушам усещах болка в главата, но продължавах, защото имаше нещо в тая болка, което ми харесваше.
А на въпросите ти, номер 19- ами аз не гледам нито любовни филми, нито чета любовни романи. Много са ми лигави и скучни. По принцип филми никакви не гледам. Книги не чета такива, ами само езотерика, окултизъм, астрология, психология...
А от мастурбирането полудявам от кеф, не ми се гади, правя го по няколко пъти на ден, но не ме задоволява напълно. Ефекта от него трае няколко минути и после пак ми се прави.

21.   Аз имах за един месец приятелка. Членуваше в някаква евангелистка църква. Обаче не правеше секс, а само свирки??? Щяла да прави секс като се ожени. Късмет на печелившия...

22.   НОМЕР 13!!! Майка ми е също като теб, всичко започна от четенето на езотерични книги. Непрекъснато чува някакви същества в главата си, ограничените хора може да си помислят, че е луда, но не ми пука. Отворила си нови нива на съзнанието си, израстнала си духовно. Много искам да поговорим, заинтригувах се, но незнам как може да се свържем. Едва ли администраторите ще ни публикуват личната информация. На мен ми се случи 2 пъти наскоро, преживях някакъв транс. Отдавна търся такива хора, вече мислех, че няма да намеря. Моля те остави си някакви координати, моля ви администратори позволете ни да се свържем!!! :х пиши ми на пощата засега ..... - моля ви, публикувайте емайла...

Модератор - не публикуваме контактни данни!

23.   По принцип ако е вярвяща християнка би трябвало да се пази чиста за мъжа си-е може да не е баш до сватбата, ама до годежа или поне докато си дадат дума, че ще се женят.
До тогава само целувки и милувки.

Ама това със свирките си е орален секс -т. е. пак си е вид секс и никак не се приема за редно.

24.   Номер 13 съм, съжалявам че не може да се свържем, но можем тук да контактуваме.
Искам тези отворени нови нива на съзнанието, да ги затворя. Искам да съм като останалите хора, да живея нормално. Пропилях си живота в четене и изучаване на космоса, Вселената, извънземните, енергията, хармонията, човешката психология и все теми, с които не мога да разговарям с никой.
Не мога да проведа дори един смислен разговор, защото хората ги имам едва ли не за примитивни и въпросите, които ги вълнуват, мен не ме.
Искам да се насладя сега на младостта си, защото после ще е късно.
Не съм правила ни свирки, ни нищо, не съм виждала на живо мъжки полов член. Като някой иска да прави секс с мен, независимо колко внимателно подхожда, реагирам все едно иска да ме коли и бягам.

25.   № 13/20 вземи си отвори ТВОЯ тема и престани да ни занимаваш със себе си в ТАЗИ тема!

26.   Номер 13, да си отворим една тема а? :D

27.   Виж пускам една тема в раздел Други под заглавието Езотерика, чакам те тааам 13

30.   Не виждам такава тема :(
номер 13