Бих искала да задам въпрос
Аз определено имам някакви чувства към него. Но се чудя той има ли нещо по-специално към мен. Ще се радвам да чуя мненията ви.
Той се отнася добре с мене, правел е мили жестове. Например веднъж бяхме на една екскурзия и си харесах едно сувенирче. Той го плати вместо мен, за да ми останело за спомен от тази екскурзия.
В секса е внимателен с мен. В началото го насочвах какво ми харесва и той го правеше след това, без аз да го карам. Не ме е карал да правя неща, които на мен не ми допадат.
Предлагал ми е помощта си. Например да си намеря работа.
Веднъж обсъждахме изневярата и той каза, че ако спя с друг, нямало да ме погледне повече.
Съмнявам се обаче в него. Дразня се, че понякога харесва снимките на някакви момичета във фейсбук. Харесвал е и други снимки, но като видя, че е на някое момиче... полудявам.
Според вас имам ли основание да реагирам толкова бурно, или се вкарвам в някакъв филм?

Коментари

1.   Много интересна история.. За мен ти си влюбена, а той само се забавлява с теб. Прекарва си хубаво.
Най-добре си изяснете отношенията.

*Syndrome

2.   Във връзка ли сте с това момче? Очевидно те харесва. А харесването на снимки във фейсбук не е голяма работа.

3.   Щом си си търсила работа значи си над 18, а пък акъла ти е на под 14. Не мога да харесвам снимки защото си имам приятелка малееее. Не оценяваш момчето си и скоро можеш да го загубиш. Май не се хвалиш с голям умствен капацитет.

4.   За мен се вкарваш в някакъв филм. Обръща ти внимание, показва, че държи да ти доставя удоволствие и на теб да ти е добре, т. е. държи на теб.
И какво като е харесал някаква снимка. И аз харесвам доста снимки на доста мой приятели - момчета и момичета. Не винаги това е израз, че харесваш или изпитваш влечение към човека срещу теб. Примерно гледам албум дипломиране - може снимките да не ми харесват, но харесвам албума - един вид заради повода. Виждам, че мой приятели са си изкарали някъде хубаво и също харесвам някоя снимки. Не влагам емоция тип я виж този колко е секси и готин и затова да цъкам лайк, а просто нещо, ако ми е харесало, повода, дори самата снимка.
Това, което го мислиш не е реален проблем, а дребнавост.
Ана

5.   Ми явно имате чувства един към друг, от гордост направо няма да поговорите за чувствата ви един към друг, или единия ако го направи другия може да отрече. А сте си почнали само със секс, дали ще си заслужава за 'нещо повече'?

6.   Мила, Авторке! От опит ти казвам, че ФБ разваля само взаимоотношенията между хората. Първо мнителност, после ревност, а накрая скандали ииии или кой от къде е или приемаш този му вид забавление или приспиваш ФБ. Много са и- тата, но е факт. Не ти изневерява, не търси под вола теле и не се отдавай на мнителност- "ако тръгнете да се следите- ще се хванете" хората са го казали- не аз. Живей си живота и се забавлявай- "каквото е било- било е, а каквото ще става- ще става" Само се депресираш с излишни мисли и притеснение. Весело посрещане на Коледа, Момичета!

7.   А защо просто не говориш с него до каква степен имате връзка и това, че на него няма да му е приянтно да спиш с друг означава ли, че и той няма намерение да се интересува от други жени.
По добре поговори с него, вместо да предполагаш, предположенията няма да са толкова точни, колкото отговорите които той ще ти даде.
А ако вие имахте сериозна връзка, ти сама щеше да си изясниш отношенията ти с нег вместо да задаваш въпроси на хора, които не ви познават. А и съдейки природата на мъжете-по вероятно нямате сериозна връзка, кеото не пречи той да иска само той да си те е*е.

8.   Ако проблема е само в снимките, значи няма за какво да се притесняваш. Това, че е с теб не означава, че ще спре да харесва другите жени. Няма как да спре, дори не зависи от него, той е мъж и е нормално да има влечение към всички красиви жени, но жената, към която има чувства, и с която иска да сподели част от живота си може да бъде само една. Харесването на снимки във фейсбук не е нещо невиждано и нечувано, всеки го прави по един или друг повод, та дори и без повод. По-скоро ти си неубедителната в тази връзка, поне така се разбира от написаното. "Аз определно имам някакви чувства към него" звучи мило, но малко неуверено.

9.   Излишно се тормозиш... остави момчето да си има и други контакти, а ако ти си заслужаваш, ще е с теб и няма да допусне да кривне от пътя. Но ако започнеш с ревността и скандалите за такива дреболии, определено ще го улесниш да се насочи към друга.