Приятеля ми ме изкара изкара извън нерви!
Ходя с моя приятел от 2 месеца. През тези 2 месеца той или нализваше малко алкохол или изобщо и излизаше с номера, че има склонност към харчене на пари при употреба на алкохол. Аз съм купонджийка, но той беше пълно дърво, всички се веселят той не пие и стой на място. Да ама не!!! Разделихме с него. Една вечер бяхме на дискотека. И по едно време го гледам аз него с ризката, панталончето и сакото, турил също лачените обувки с усмивка до уши и танцува стъпка влиза в бара, не можех да го позная. Видях, че на масата се стовариха 4 шишета скъпо уиски и 4 танциорки. Той плати моментално. И се почнаха едни кючеци, цяла нощ не се спря. В този момент разбрах каква съм била глупачка да го зарежа. В последствие се събрахме с него и му се извиних публично. Така че никога не подценявайте човек, не се знае каква скрита лимонка :P

Коментари

2.   Браво, много добре си разбрала нещата. Без купони и пиянски истории любов не може.

3.   много си повърхностна

4.   Ти си поредният срам за БГ...

5.   хаха, ти си олицетворението на леката проституция, момиче :)

6.   Браво, много си умна, няма що... Нямаш никакви ценности

7.   Това е най-детинския и глупав коментар, който някога съм чел в този сайт! Не разбрах нито смисъла, нито идеята на "това нещо"

8.   Левски и Ботев се обръщат в гроба!

9.   Ох, искрено се посмях на тази тема. Имах нужда от малко смях. Благодаря... :)

10.   Браво, умна кифла си ти. ;)

11.   Оставете Момичето, това е една от Златките, а както забелязвам такива не влизат по форими, както правя аз и вие- писатели, те си живеят живота- поне така казват. Вероятно аз не зная как да живея, а може би се отнася и за вас. Това е ценностната система, която се изгражда у младите, та нали Тъпи хора лесно се управляват. Затова държавата ни е и до това дередже- защото такива са ни и ВИП-овете! Браво Златке- пиене и е.. не му е майката- това е живота! Давай! След 10г ако не си направила № пластики, ще изглеждаш като мен на 50

12.   но иначе изводът е правилен :)