Колко време трае една любов?
Обичахме се с един мъж, но по скайп, българин от Англия.

Обаче, на срещата ни аз се държах резервирано и студено. Беше ме страх от такива срещи, където нищо не се получава, макар да го обичах. Мислех, че той няма да ме хареса, макар да е казвал, че ме обича..

След срещата, той ме търсеше 2 месеца по телефона, докато беше в България, но имах ангажименти. Затова му казвах да ме изчака 2месеца. Но през това време той е спал с друга.

ЗА мен това е леко поведение, да спи толкова бързо с него. Аз я чух по телефона, веднъж още когато бяха в България му вдигна тя телефона и разбрах, че той е спал с нея..

Сега е с нея и са заминали заедно за Англия. Преди да замине, той ме търсеше по телефона, но аз като знаех, че е спал с нея и не му отворих..
Защо ще търси друга, ако е обичал мен?? А 2години ми казваше, че обича само мен, и никоя друга..

Дайте ми съвет. Тежко ми е, и се опитвам да забравя за всичко това..

Коментари

1.   Не те е обичал, просто те е искал. И си е намерил заместничка. Недей да хабиш нерви заради него.

2.   На негово място бих те чакал още две години, за да се видим пак.
После бих ти звънял още поне 4 месеца, за да те чуя. Може пък да нямаш ангажименти и ще се имаме втора стреща.
Надявам се схвана иронията...
Следващия път, пак играй "Ледената кралица"!

3.   Ами, опитал е човека, може и наистина да те е обичал, ама колко да те чака? Пък и най-вероятно твоето държание окончателно го е отдалечило от теб.

4.   "Защо ще търси друга, ако е обичал мен?? "

ето и отговора

"той ме търсеше 2 месеца по телефона, докато беше в България, но имах ангажименти"

5.   Отново тази история...

6.   Говори с него най-добре!

7.   Когато не откликваш на една любов е така започват забежките. Съвет кажи му точно какво чувстваш към него, ако е човека за когото ти е писано да сте заедно ще го получиш обратно.
М44

8.   точно за такива българи в чужбина е много необходимо да комуникират със сънародници още повече ако са от по дълго време там.. общувала съм с такива.. имам и приятелки в подобни ситуации.. тенденцията е една и съща.. дали от носталгия или незнам и аз защо.. си търсят комуникация.. така им минава много по бързо времето като има с кой да убият времето вечер пред компютъра.. като си поставят някаква цел.. че ще се срещнат с някого.. така времето минава много по бързо.. не вярвай на думи изречени от човека който не те познава.. не те е виждал.. не си ли се питала защо те обича.. какво видя през компютъра че да те заобича.. истинските неща се виждат на живо.. разбира се вече си наясно че не си била единствена в комуникацията.. мъжете не им пука дали една жена е лека или не.. те пробват и ако стане ок ако ли не следващата.. ти запази достойнството си.. бъди на ниво.. който те обича истински ще държи на думата си, ще се бори и ще те спечели..

9.   а не бе, тебе ще чака

10.   Какъв съвет да ти дадем тук? Ти сама знаеш отговора. Този мъж не те заслужава, а и не вярвам да си мечтаеш за мъж, който с лекота да ти повтаря, че те обича и без много да му мисли да си легне с някое момиче. Но ти сигурна ли си, че и на нея не е писал и не е казвал, че я обича?? Може да си е писал с 10 момичета и да се е срещнал с 3 в България, от които ти да си била тази с най-студено държание. Привличала си го, но е избрал друга, защото е била по мила и в крайна сметка сега тя е с него. Не знаеш каква е точно ситуацията и няма смисъл и да гадаеш. Явно не е твоето момче.

11.   2 години! С отзвучаванията - max. 4.

12.   Еми и ти имаш вина за ситуацията. Две години сте си говорили, държала си се резервирано като най накрая той е дошюл тук и после 2 месеца не си успяла да отделиш един час, за да го видиш. Еми и аз да съм ще си помисля, че не искаш да бъдеш с мен. Винаги съм била на мнение, че човек силно желание има ли, ще намери начин да види другия особено като сте в една държава. После спал с други и ти не му вдигаш телефона. Първо може и да е спал, може и да не е спал, но с това, че ти не си му вдигала телефона нито е могъл да ти обясни ситуацията, нито да се извини, ако има за какво, а дори и го тласка към другата. И сега в крайна сметка какво очакваш? Дошъл е тук, искал е да се видите, да се опознаете, но ти си се дърпала. Казваш му нямам време не една седмица, а два месеца. Еми явно е имал друго очакване - очакване, че ще намериш време за него, че ще си по-мила и се е разочаровал. Като не си му показала сама най-хубавата част от теб, а най-резервираната какво очакваш да види. Не може да гадае, че ти видиш ли се държиш по един начин, но се чувстваш по друг. То хубаво е човек да почака, ама в крайна сметка не може цял живот да чака особено, когато е имал няколко месеца тук. То поне намек да беше направила след като е пристигнал, че проявяваш някакъв интерес към него.
Съжалявам, че съм така рязка, ама човек гони и преследва щастието си. Гледа да не изпуска подходящите моменти и се бори за любовта си. Другото ми е малко тип аз искам, но казвам, че не искам, но нека другите да гадаят какво аз всъщност искам. А е много уморително постоянно да гониш някого.
Ана

13.   2 години са свръх много време! Аз дори когато силно харесвам една жена, най-много да ме мотае един месец преди да се откажа да я занимавам. Не виждам от какво се оплакваш, той е видял, че няма интерес от твоя страна и просто е продължил. Следващият път бъди по-ясна и точна!

14.   Според мен, твоят човек е търсил някоя сериозна жена, за да замине с него за Англия. Ти, очевидно, не си била такава и дори да е имал чувства към теб, е трябвало да се откаже или да продължи да бъде сам. И аз бих постъпил по подобен начин на негово място.

15.   От един миг,до цяла вечност :)

16.   "Любов" единствено основаваща се на скайп/ фейсбук разговори не е ЛЮБОВ. Ако нямате физическа връзка, да сте заедно, да прекарвате времето заедно
никога не вярвай, че някой е влюбен в теб.