Труден избор между двама мъже
Може моята история да ви прозвучи доста тинейджърски, но все пак ми е нужен съвет.
Обвързана съм от година и малко, но нещата напоследък не вървят. Той вече ме има едва ли не за собственост, държи се по-хладно с мен, вече по-рядко ми казва обичам те, секса оредя, и като цяло не се чувствам кой знае колко щастлива с него. Но от друга страна секса е просто перфектен, най-хубавият, които някога съм правила.
Междувременно мой приятел с който преди сме имали вземане даване ми призна, че все още има чувства към мен, и ми го показва при всеки удебен случей. Все ме търси да се видим на по кафе, пита ме кога пак си сводобна, да те видя и така нататъка. Като цяло този 2рият мъж е и доста по преспективен от настоящият ми. В смисъл по амбициран е и като работа, и като лични планове. И по стабилен финансово ( не си мислете, че съм поредната златотърсачка, не съм, аз съм момиче, което просто не иска да си пропилее младоста и бъдещето ). Но за сметка на това в леглото не си напасваме, главно заради по-скромният размер на достойнството му ( а съм свикнала на по-голям и дебел заради настоящият ми приятел, но не съм някоя широка като кофа, тясна съм от долу )
Чудя се по-добре ли е да остана с мъж на който му е все едно дали ще е с мен или не, само заради хубавият секс, или да се задоволя с по-неудовлетворяващ за мен секс, но по стабилен мъж, които поне го е грижа за мен и не му е все едно с него ли ще съм или не.
На 20 години съм, а момчетата са малко по-големи от мен.
Благодаря на тези, които изчетоха цялата ми тема, както и на оставилите коментар! Всяко адекватно мнение е ценно за мен!!!

Коментари

1.   Авторке, не се сърди, но направо ме е срам от пола ми заради такива като теб. Какво ще кажеш да започнеш да си честна към себе си и околните си, да скъсаш с човека, с когото не си щастлива. Дебели чепове се намират в секс-шоповете за по 20 кинта. Колкото до другото момче, не тръгвай с него, ако не го обичаш. На 20 г. си, помисли за собствената си професионална квалификация, финансова стабилност и образование, преди да гледаш тази на мъжленцата. Намери си мъж, който обичаш, не гледай само чепа и джоба, защото жените, който го правят завършват задължително много, ама много зле!
Ева

2.   Потресаващо.... каква деградация в бъдещото поколение...

страхотен проблем имаш, че чак не знам какво да те посъветвам..

кошмар.

3.   Напълно съгласна с номер 1, и аз май правех тази грешка като теб преди, съпоставях мъже сякаш са някакви продукти с различно качество, смятам, че истинска връзка е, когато и от двете страни има чувства, т. е. това трябва да е на първо място, а не някой друг фактор като пари или... член в твоя случай. Звучиш нелепо, едно от най-важните неща за една връзка е искреността, сега си представи как и двамата прочитат темата ти и знаят какво е в главата ти. Е, честно казано нито единият не би останал с теб ако види това. Какъв е изводът - че не си честна в отношенията си и няма как да бъдеш истински щастлива така.
Има и друг вариант- да бъдеш и с двамата и да ползваш привилегиите, които всеки от тях има- аз не одобрявам този вариант, само го посочвам, защото нерядко хората го правят. Но щастливи ли са?

4.   Ева ти го каза страхотно!
Златотърсачка си и още как, само че в малко по-друг смисъл - сметкаджийка някаква.
Замисляла ли си се някога какво ТИ би допринесла в живота на един мъж, освен с височайшето си присъствие, вместо да мислиш постоянно с какво той(те) биха допринесли в твоя?
Нямам какво да добавя.

5.   Авторке, здравей! Всичко е бизнес и секса и брака и взаимоотношение. Секса, колкото и да е хубав е секс, без чувства е нищо, а чувствата без пари се изпепеляват. Така, че първо си прекалено млада и не бързай да се хвърлиш на някой на врата за да те обгрижва. Най- важното е ти да си независима, така, че дерзай в тази насока. Ти си имай цели, гони ги и се развивай, а човека с който ще си щастлива ще се пяви, когато ти се докажеш и тогава няма да е нужно да търсиш паричко за да те издържа, както и голям чеп да те чеша- ще имаш повече възможности да избираш. Човек без цели и амбиции мисли за чепа и парите... Докажи си и ще имаш всичко- без зависимости от някой си

6.   Това си е чиста измислица. Поне от 5 изречения, стигнах до този извод.

7.   Не съм съгласен с горните коментари. Не си никаква златотърсачка, мила, а си най-обикновена сметкаджийка и то от тези, които някак се опитват да съчетаят тънките сметчици с големия питон

8.   Ами и аз се присъединявам към колегите с мнението, че авторката е донопробна. Хм, та значи трябва да решаваш между голям чеп и пари... труден избор - ама не си златотърсачка, да не си помислиш, че това намеквам.

Иначе ми хареса коментара, който пита ТИ какво ще допринесеш за мъжете - май Господ да ни пази нас от такива като тебе. Това от мен и със здраве.

10.   Здрасти на всички, искам да кажа само едно браво Ева поклон и уважение, а на авторката не мога да помогна само бог може

11.   Аз всъщност не разбрах от тези двамата ти имаш ли изобщо някакви чувства към някой от тези мъже? Човек избира със сърцето си, а не с онази си работа.

Вили.

12.   На авторката и Бог не може да помогне :Д

Моят съвет е да си хванеш един негър с 25 санта, че така като си тясна, поне да те разшири малко отдолу. Тогава вече ще можеш да поемаш всякакви чепове.

Благодаря за вниманието.