Как да правя секс със съпруга ми след изневярата му?
Здравейте, моята история е толкова банална, но искам съвет! Омъжена съм от 15 години. Бих казала че имаме мирно съвместно съжителстване, съпруга ми не е лош човек като цяло, грижовен е, отговорен. Но.... го хванах в изневяря. Той си призна, било грешка, носталгия -понеже ми изневери с бившо негово гадже. Опитвам се да го разбера, кой ли мъж не изневерява, а най -вече той каза че съжалява, виждам че държи на мен. Може би ще го преглътна, опитвам се... но как да правя секс с него. Не мога, непрекъснато си представям как е докосвал тази жена, спомням си какви еротични съобщения са си писали по скайпа и това ме подлудява. Как ще се пречупя не знам

Коментари

1.   „Бих казала че имаме мирно съвместно съжителстване“

Тук се крие разковничето, авторке. Просто ти отдавна си забравила, че имаш съпруг и любовник в леглото си, а бракът ви се е превърнал в „мирно съвместно съжителстване“. Не си му простила.
Докато не му простиш, няма как да можеш да си легнеш с него, а докато продължаваш така, той ще си има любовници. Кръгът се затваря, докато бракът ви се разпадне. Ако не предприемеш нещо, ако не ревизираш и своето си поведение и ПРИЧИНИТЕ той да потърси любов при друга, няма да можеш да спасиш брака си.
Може би така е по-добре за всички - „мирно съвместно съжителстване“ човек в крайна сметка може да има с всяка жена/мъж, но човекът се жени/омъжва, за да има любов, секс, интимност с човека, в който е влюбен. Човек се жени/омъжва, за да е до другият в добро и лошо. Явно ти не обичаш вече мъжа си-съквартирант и няма да можеш да му простиш. Нормално. Където няма любов, няма и прошка. Където няма любов, няма и секс. Където няма любов, бракът е обречен.

2.   Добре, а защо преди изневярата не си представяше как я е докосвал нея и сума ти други жени от периода преди да се ожените?!
Филмът е само в твоята глава!
Виж, ако е донесъл зарази нещо, това вече е друг въпрос...

Ти напълно ли изключваш възможността някога през живота си да бъдеш с друг мъж? Ами ако след това съпругът ти започне да се държи с теб като с изкопаемо, добре ли ще се чувстваш?
Навила си си някаква глупост на пръста и не позволяваш на здравият ти разум да я преодолее...

3.   Ако това ще те успокои, мъж който да не е кръшнал след 15 г. брак е нещо като извънземните - всички твърдят, че ги има ама никой не ги е виждал:) Това важи и за жените де, според мен. Та нищо не е станало чак толкова - малко адреналин, малко да се почуства, че още "Може".. А и секса в къщи е станал рутинен - до болка знае как ще се обърнеш и как ще изохкаш. И ти също. Впрочем ти никога ли не си помисляла за друг мъж??? Не??? Айде бе! :))

4.   Защо ще се насилваш да спиш с него, длъжна ли си?

5.   Номер 4, разбира се, че е длъжна. Не случайно има израз „съпружески права“. Който не дава на мъжа си да има любовници, но и не иска да прави секс с него, каква съпруга е изобщо?

6.   № 5, в случая изобщо не му дължи каквото и да било. Защото господинът си намерил любовница. Всъщност длъжна е - да украси главата му с някой чифт рога. Каквото си постелеш, на това ще легнеш. Толкоз.

7.   Не е длъжна да прави секс. Откъде взе това знание №5. Авторке, не се насилвай. Ти си наранена и страдаш. Дай си повече време. Защо не обясниш на мъжа си какво чувстваш, той може да ти помогне. Съгласна съм с № 2 за киното.

8.   Мен ако питаш имаш идеален повод да направиш това което тайничко си фантазирала - секс с друг:))) А и рогата ще му ходят - да не е бил глупак да го хващаш:)

9.   Само на задна за да не го гледаш.

10.   Към номер 1-каквото и да бях правила, дори и всичко от кама сутра -чуждото си е чуждо-интересно, вълнуващо, пак щеше да ми изневери. , Аи на всички мъже са им слаби ангелите, дори мис свят да имат в къщи. Така че не ми разправяй ти че в мен е вината

11.   Извинете ако съм груба но ние българките след като се успокоим че сме женени, задомени... се отдаваме на едно мирно спокоино съжителство, занемъряваме се с времето за сметка на къщата кояото блести от чистота, не ни пука какви бикини слагаме защото той вече си ме познава... косата остава на заден план, грима е само за повод... масово жените след 30 затлъстяват, казават че са доволни от сексуалния си живот един път в седмицата 3 седмици в месеца!!! Е мъжете са по-умни от нас. С по-малко грижи за себе си те имат ухажорки които не спят като съпругата а си отваярят очите и си живеят живота. Мъжете искат да се гордеят с жена си, не само защото им е родила деца и им готви. Авторке съжалявам но се погрижи за себе си и за брака си защото и сега ако не измислиш с какво да разнообразиш сексуалния ви живот и да го накараш да не мисли за другата има шанс да си останеш сама!

12.   от авторката към номер 11-знаеш ли как изглеждам че говориш така. Определено мого да кажа че полагам доста грижи за външния си вид, изглеждам по -млада за годините си, редовоно ходя на фитнес. Да не говорим че не ми липсват ухажори, така че ако реша да си върна изневярата никак няма да ми етрудно Така че не ми говори празни приказки просто да се впишеш и да кажеш нещоДа не би на холивудските актриси примерно които изглеждат перфектно и полагат и влагат пари във външния си вид да не им изневеряват

13.   Авторке, удари си два шамара да се освестиш малко и да осъзнаеш, че за да си живееш с мъжа си като съквартиранти не става.... Ако все те "боли глава", "не сега" и други подобни са ти били в речника, трябва да се освободиш от тях. Влизай си в ролята на каквото трябва, че...
Отиди някъде за ден -два и после пробвайте отново да почнете на чисто, опитай се да простиш.... прости и обичай.

14.   ... 11 не си груба, просто си ограничена... и не поставай всички семейни жени под един знаменател... ЗАРА

15.   "Кой ли мъж не изневерява" Не не не не!!! Ако живееш с това, никога няма да си щастлива, как се понасяш???? Ако бях на твое място щях да изчезна... как ще ми изневерява бе!!! Остави го, или му изневери и ти :)!!!

16.   Чета коментарите и си мисля, че наистина хората са разни - може би и затова живота е интересен.
Ще напиша този този коментар само защото считам, че авторката го заслужава и като косвен отговор на някои от постовете.
Имам брак от 23 години и никога не съм изневерявал на жена си - почти никой не ми вярва но е факт. Жените ме харесват и съответно преди брака се възползвах... с две думи бях голям помияр.
Нещото, което ни запази връзката през тези години е истината, по-точно доверието помежду ни. Договорихме се винаги да си казваме нещата и добри и лоши - повярвайте ми правим го и помага.
Така че към авторката, прецени си сама:
- ако човекът до теб заслужава, просто сложете истината на масата и преглътни горчивият хап (та той ежедневно докосва хиляди неща) но не му изневерявай и ти - най-голямата глупост.
- ако не заслужава... помисли какво да промениш...
Успех!

17.   Да, щом един мъж изневерява е пич, а жената курва... , когато мъжът изневерява жената си е виновна, когато на мъжът му изневерят, той е светния тя е курвата.
Как може да нямате никакво уважение бе момичета? Вие от къде знаете, че авторката на темата се е занемарила, че ги пишете такива небивалици? Ами те авторке, как може да си с толкова ниско самочувствие. Какво е това дежурно твърдение "то кой мъж не изневерява"? Кой е този мъж, който на мен ще ми изневерява? Разбера ли, че ми изневерява-бракът ми приключва.

18.   N:11 съм. Нямате никакво въображение. Исках да представя жените в България като манталитет. Да има и доста изкл. Няма как да знаем от 10 изречения целия ви живот тук само предполагаме и аз изложих моите предположения, тъй като тук съвететите се базират на предположения понеже не се познаваме. Извинете ако не сте разбрали на какво исках да набелегна.

19.   Номер 11, моите наблюдения са съвсем различни. Мъжете се отпускат след 30-тата година, че и по-рано. Да не казвам, че някои направо надебеляват брутално! Всеки ден виждам момчета на моите години, които един път не са посетили фитнес или направили едно упражнение. Точно мъжете виждат, че щом вече са женени, могат да се тъпчат колкото искат. Млади момчета може да ги вземеш за някакви чичаци с издутите им шкембета. Ама това е така, защото жените жените се влюбват не в каквото виждат, а каквото чуват. Жените вече след 40-тата година по-скоро започват да се отпускат. Аз жена под 40, не съм видял да има дебело тяло.

А за случая. Авторката си знае най-добре, но изневярата не мисля, че е нормална. Едно е да си мислиш за други мъже/жени, друго е да правиш секс с тях. Аз лично нямам достатъчно опит да кажа кое е правилното.

М20

20.   За съжаление н. 11 е права като изключим това, че някои жени и къщите си занемаряват.
И все пак, говорим за други поколения, които са имали съвзем други грижи преди 10-15 г. от това да ходят на фитнес. Не можете да си представите, за какви времена става дума!
Днес не само живеем по-добре, но и имаме достъп до информация и качествена храна. Има и хубави фитнеси, каквито преди е нямало.
За мен остновният проблем на българката жена е, че пуши прекалено много (за да е слаба) и гладува (за да е слаба). Имаме някакъв перверзен идеал за красота - средно висока, дори нисичка жена с изпито от гладуване, слабо тяло. Рядко се вижда млада, слаба (но не слаботелесна) жена с хубав бюст, рядко се вижда жена, която има спортно тяло и не употребява алкохол и цигари.

М20 също е прав, но за привлекателността на мъжете не е толкова важно тялото. Повечето жени дори не харесваме мускулести мъже. За мъжете на 30 е важно да са постигнали нещо в живота, да имат стабилна работа и доход, кола, да са самостоятелни и да не живеят при мама и тати.

21.   Авторке, нещо си противоречиш:) Твърдиш, че на всички мъже са им "слаби ангелите" и изневеряват независимо от външния вид и секса на съпругите си. В същото време категорично отказваш да приемеш този "факт" и се вайкаш. Ами значи имаш избор. Правиш секс с мъжа си, изгонваш го и отиваш при друг/ама и той е мъж като другите, със "слаби ангели"/, спираш да правиш секс или го обръщаш на жени. :))

22.   Щом ти е кръшнал търси причината в себе си, само в себе си!!!
Явно нещо му е липсвало в, , мирното съвместно съжителство"!
И си го е намерил при друга, нищо ново под слънцето, мила моя!

23.   Към номер 21 аз съм приела изневярата защото съм наясно че и при друг да заживея и той ще ми изневери рано или късно. Още повече че той съжалява, извиними се, каза че съжалява и че е било грешка, още повече че сега е по тих и от мухата. Друг е въпроса че е ако това се повтори няма да има прошка. Но за всяка грешка има прошка. Един път правя компромис не повече. Проблема е единствено че не мога да се пречупя по време на секс. Това е, но явно за това ще ми трябва повече време, затова поисках съвет тук от хора които са минали по този път -как да си помогна и преодолея този проблем.

24.   Авторке /23/, то ти и сега не си простила, какъв друг път?
Не си простила и не си осъзнала своите си грешки, затова бракът ти е обречен на науспех, както и е и неуспешен опитът ти да правиш секс с мъжа си.
Няма да мине много време и нещата ще се оталожат. Обикновеното „мирно съвместно съжителстване“ ще продължи и човекът ще потърси отново любовницата си или ще си намери друга. Въпрос на време е. Ако искаш се изживявай като жертва - прави го, но вината е на 50% твоя и докато самата ти не се погледнеш отстрани и не видиш сама грешките си, няма как да промениш нещо.
Не е вярно, че мъжете масово изневерявали. Който си има у дома повече от съвместно съществуване, който има качествен секс, спокойствие, любяща съпруга, чист и подреден дом, той не си търси любовници. Да, изкушението дебне, но връзката с друга жена е показателна, че бракът не върви. Едно е да кръшниш на някоя командировка да кажем, друго е да имаш любовница.
Поведението на мъжа ти показва, че не е щастлив с теб. Не си мисли, че действително съжалява. Просто не иска да се развежда (заради деца, общо имущество, срам). Ако нямаше тези задължения, мъжът ти от много отдавна да се е чупил.
Сама решавай, дали заслужаваш някой да бъде с теб по задължение, а иначе да не е щастлив и дори да гасне по друга жена, която го е правила такъв.

25.   21 съм. Не визирам лично тебе, говоря по принцип. Та повечето мъже кръшкаме не заради липсата на секс а заради секса който ни липсва - надявам се ме разбираш. Ако е за едното "изпускане на напрежението" всеки мъж може да го постигне и сам за 2 мин. без проблем. При любовницата всичко е позволено и е с кеф. Волности, фетиши, играчки... абе каквото ти душа иска. В 90% от случаите ако мъжа си поиска или намекне в къщи за някоя "екстра" ще бъде изгледан с поглед който говори: "ти луд ли си??? " В най-добрия случай може да му се отпусне нещичко - с досада и "ай от мен да мине". След 15 г брак за вас секса е станал рутина и е равен на "свършване". Стандартната процедура -вечер, в спалнята и набързо:) ако... изобщо го има. Та така. Не искам никой да обидя, просто това е мое мнение. М50

26.   Зхаеш ли Непозната - въпросът ти е толкова ясен, а възможния отговор - много сложен. Аз имам същия проблем от 6 месеца и още Не съм намерил решение. Може би ако ти си представиш, че би ти било интересно да знаеш че е бил щастлив, НО ти си за него жената на живота му!!?? И намери едно място от него/ например рамото му, което другата не е целувала. Намери нещо като мисъл, емоция или видение, което да е по ярко и силно от картините с нея. Трябва с този Заместител да избуташ "демоните от мисълта" на по заден план. Не се залъгвай - трябва време и е трудно и боли. Но Опитай!

27.   Авторке, Авторке Авторкеее, защо ли ми е познато и на мен. Страхотни сме и двет ес теб- най- страхотните жени, но нещо мъъъничко у нас да имаше и то чуждо щяхме да сме перфектни. Това, което го кзваш ми е до болка познато, както и неговата реакция. По нисък от тревата, по- тих от водата и пак и пак и пак... Това е стало преди години при мен и още не мога да простя. Мислела съм за изневяра, НО не съм го нправила, защото не съм срещнала този, който го заслужава, а не съм помиярка да го правя просто така... не го мога, но затова пък се възхищавам на жени, които могат и рога да слагат и после с техните в къщи да го правят. Явно и това не е за всеки- професия си е..

28.   Тъй като и аз имам 15 годишен брак, само едно ще ти кажа. Изневяра с бившо гадже не е просто изневяра. Това си е чисто предателство. Знам, ч еболи да промениш изведнъж живота се на 360 градуса, но аз не бих продължила с такъв човек. Не бих спала с него дори, ако ще да умирам за секс. Мила, просто се махни от него, какво правиш? Защо се унижаваш? Няма такова обяснение като "грешка". Това е детинско, пубертетско. И ти ли си грешка в живота му? Извинявай ако те наранявам допълнително с ковментара си, но въпросът ти е абсурден, все едно питаш "как дъ се унижа още повече пред него, идеи? ". Защото точно това правиш!

29.   "кой ли мъж не изневерява, "
" най -вече той каза че съжалява, виждам че държи на мен".

За първото -не, не изневерява всеки мъж и ако така са те възпитали, жалко за теб. Представи си има такива, които не го правят, освен ако ножът не еопрял до гърлото, пък дори и тогава. За второто- забрави ли, че хората се познават по делата, не по дрънканиците?

Виждам, че искаш да повярваш в нещо, в което сама себе си убеждаваш и очакваш и ние да те убедим. Е, аз няма да го направя. този мъж се подиграл с теб, с отношенията ви и с приятелството ви. Заслужава побой с камъни, извини ме, а не да му се предлагаш и да му го поемаш още и още. Ако изневярата те възбужда, добре. Ако ти харесва да си унижена и с рога на главата, добре. Иначе аз на твое място бих ситръгнала

30.   Евала, № 15! Само така! И аз мисля като теб!

Към всички останали с никакъв опит в брака, нищо няма да напиша само едно-15 години са много време хора, всичко е трудно след 15 години, а най-вече прошката!

31.   25- точно го каза - на мъжете само секс ви е в главата и оправия няма. Не ви е достатъчно, че имате добри и грижовни супруги, които са ви родили деца и се грижат да ви е приятно и уютно в къщи, ами искате на 40-50 години да са секс маниачки.

Това не знам дори и механична играчка дали ще го може - трябва да е нещо средно между работник в предприятие, кухненски робот и професионална проститутка.

Замислете се също и че жена ви не ви е длъжна и ако искате нещо по-странно за нея в секса трябва да я накарате вие тя да го поиска и да и е приятно. А ако жените ви ви изгледат и кажат "ти луд ли си" автоматично ме навява на мисълта, че сте некадърници, защото не сте ги предразположили.

Да не говорим, че българските мъже (не всички, но нали 25 обобщаваше, та и аз така) се сещат да подарят цвете на жена си само на празник, и то ако са благоволили да сетят, защото повечето съпрузи дори годишнината на сватбата си трудно помнят. Изрази като "обичам те" или "много добре изглеждаш днес" или "колко хубаво си подредила"и тн. отдавна не псисъстват в речника на редовия съпруг. Те изчезват когато свърши медения месец обикновено.

Та така на 50 от жената се очаква да работи, да е перфектна домакиня, перфектна любовница, да се грижи за външния си вид и естествено да не иска нищо от мъжа си - нито мила дума, нито комлимент, тя трябва сама да се мотивира толкова години да не угасне любовта към съпруга си, за да не би той случайно да поиска нещо по-добро и да и изневери.

Авторке, не слушай хора като 25. И не прави секс със съпруга си, ако не си готова за това. Не си длъжна да правиш нищо. Той е нарушил правилата в брака ви и ще ги изкупва колкото е нужно.

32.   М50/21/25 за мен е изказал доста компетентно мъжко мнение и е прав сам по себе си.
Права е и дамата под номер 31 обаче.
Истината е някъде по средата - за проблемите в един брак винаги виновни са двама. Който не може да прости на съпруга/та си и не търси своите си грешки, няма да може да спаси брака си.
Казвам ви го като втора жена на мъж, които е бил системен кръшкач в първия си брак, а при мен не ги прави тези номера. 100% съм сигурна в това, защото сме честни един към друг и ми е признавал изневерите си, когато ги имаше в самото начало на връзката ни. Говоря за човек, чиито стил на живот е бил свързан с това да изневерява на жена си, да флиртува и да е непрекъснато на лов. С мен ги прави тези номера в самото начало, но за мен това не беше важно, а да сме честни един към друг и да се обичаме. Е, от близо 5 г. не е бил с друга жена напълно доброволно. Аз пуснах птиченцето, което обичам на свобода и то само се върна и избра мен. Сега е мое без да слухтя, преследвам и да треперя като други жени.
Като жена, която е прощавала и се е опитвала да разбере партньора си знам, че авторката нито е в състояние да прости, нито е в състояние да разбере партньора си. Проблемът не е само в изневярата, а в това, че не е бил честен с нея - обещал ? е да е верен, създал е семейство с нея и се е осрал. При нас беше обратното - каза ми, че ще ми изневерява предварително. Аз го приех под условие, че ще става дума само за секс, аз няма да бъда пренебрегвана и винаги ще ми казва, а той в крайна сметка се кротна и изгуби интерес към другите жени много бързо.
От свои опит мога да кажа, че и м50 е прав, но и жената от н. 31 е права! Обществото очаква от жената понякога прекалено много, а и е жестоко към нея. Аз съумях да гледам прагматично на проблема и в крайна сметка спечелих и любовта, и вярността, и уважението и доверието. Който успее да мисли разумно, да изключи временно емоциите си и да се опита да разбере партньора си, мотивите му и проблемите му, ще успее да спаси връзката си. За тази цел трябва да има и много любов и разбиране, а мисля, че сърцето на авторката е празно към този мъж. Вярвам, че се опитва, че прави всичко от себе си, но понякога трябва да се премирим - по-добре ужасен край от ужас без край!

Авторке, не си губи времето и годинките с мъж, когото не обичаш и от когото се чувстваш измамена. Заслужаваш повече!

33.   Вах, мали, мали. Тук всички сте готови да изхвърлите един 15г брак на боклука. Никой няма право на грешка, така ли? Е няма безгрешни хора, а щом има грешка значи има и прошка. Авторке изключи всички емоции, направи равносметка на всичко което ти дава този човек. Ако ти трябва време за да преосмислиш ситуацията-говорете, кажи му. Та това са 15г. би могла да му кажеш всичко. Не си длъжна да бъдеш с него ако не го искаш. А за да забравиш картините с другата ти трябва да му простиш. Прости му от все сърце и душа (ако можеш). Иначе нейният спомен ще е винаги с теб.

34.   И моя мъж ми изневери 50 дни след като родих сина му, криво ми е ама и аз не оставям нещата така. Като се се сетя за случая веднага се обаждам на едно бившо готино гадже с което винаги сме правили само секс нищо ангажиращо и се успокоявам и пак си живеем щастливо.

35.   Ех, повечето сте млади, много млади и зелени.. не можело да се живее с човек, който ти бил изневерил, не можело да има брак без любов и т. н. Ще ви кажа, че такова животно като любов в над 10-годишен брак нема. Може да има уважение, привързаност, да ти е приятно да си общуваш с другия и да правите и секс, защото обичате секса и сте вие заедно, а не защото толкова още умирате по другия. Че мъжът ако има шкембе, какво да умирам толкова по него. Ама ако си ме задоволява, какво ми пука за шкембето му.
Авторке, не бързай, не трябва лесно да се разрушава дълъг брак, сигурно имате и дечица, помисли за тях. И аз съм в подобна на твоята ситуация, дори по-зле, защото аз не съм сигурна дали и сега няма някоя любовница. Поговори с него и му обясни, че му прошаваш и искаш да сте заедно, но трябва да прояви малко търпение, защото имаш нужда от време да забравиш. Известно време не прави секс с него, но да не е прекалено дълго, за да не потърси заместител. И аз не исках да правя секс с моя, и то не толкова като теб, защото е докосвал оная, ами защото ми беше обидно, засегнал е честта ми, пък виж аз сега да му пускам. Но в един момент, като ме тресна хормона и две не виждах без секс, взех да мисля другояче. И започнахме да правим секс. Сега обаче пак има криза. И не търси секс. А аз откачам без, но не искам да изневерявам, не е за мен такъв филм. Карам си на ръчна.
№ 16, да имаше повече мъже като теб!
Някой беше казал, че жената трябвало да е склонна на повече разнообразие в секса и така нямало да загуби мъжа си, нещо такова. И това не винаги е вярно. В моя случай е точно обратното. Аз винаги съм била много дива, разкрепостена в секса, много съм страстна, отворена съм към нови пози и техники в секса, ама мъжът ми е консерва, кара все по един начин, ама в крайна сметка той ми изневери, а не аз на него. Приятелката ми вика : търсил е нещо друго в секса с нея, по-пикантно. Какво по-пикантно викам, всичко съм правила, и анален секс редовно, и свирки му правя постоянно и го оставям да се изпразни в устата ми, ама не, дощяло му се друга.

36.   Права си, че и да го замениш с друг няма гаранция, че следващия няма да ти изневери, защото изневерите са често срещано явление и затова даваме втори шанс. Аз трети шанс няма да дам - каквото и да ми струва. Той ми изневери - е не точно - хванах го точно преди да го направи. Но това, че е искал ми е достатъчно. Не секс... на мен не ми се живееше от това предателство. Простих му, но сексът почти изчезна. И така 6 години се измъчвах от тази мисъл. След тези 6 годишни терзания срещнах един красавец, в който се влюбих. 1 месец имахме тайни романтични срещи, придружени с повдигащо самочувствието ухажване, но без сексуални отношения. Зарязахме се взаимно, поради несъответствия в характерите. Сега съм щастлива със съпруга си - сексът и разбирателството са копче. Та исках да ти кажа, че аз така се оправих. Друго не помага - от личен опит го знам. А и сега сме квит и двамата си го знаем и никой не може да каже нищо на другия по въпроса с изневерите. За да постигнете хармония в отношенията, които той е нарушил, трябва и ти да ги нарушиш.

37.   34, а често ли "се сещаш за случая"? :))
_Az_