Той ме обича и аз него, но тайно..
Моля ви, споделете вашето мнение. За пръв път пиша такава тема, но този път се чувствам безсилна и ще съм благодарна за вашите коментари.
Аз и той.. ние сме приятели от скоро, няколко месеца. Но много близки, споделяме всичко. Той обаче ме харесваше не по приятелския начин и винаги ми го е казвал, натискал ми се е и така нататък.. аз го обръщах нашега или често се карах с него защото го карах за спре, а той не се отказа. Не се отказа, и аз без да се усетя се влюбих. Просто когато се скарах с него, и дните без него ми бяха мрачни, първоначално си мислех, че е просто защото ми липсва приятелското му присъствие. Но как да обесня това парене в корема си, тези пеперуди които се появяват всеки път когато се доближи до мен и поиска да ме целуне, а аз изгаряща от желание да го направя се отдръпвам от страх да не разваля нашето приятелство. Това е така защото всъщност, нашето приятелство ми е много ценно, никой не се е застъпвал и не се е грижел така за мен, както той. Но освен това, скоро ще бъдем и в един и същи клас по наложителни причини, и ако тръгнем и скъсаме ще се гледаме всеки божи ден и няма да имаме време да го осмислим, и просто незнам дали си струва риска, но пък чувствата ми към него ме правят да се държа лудо като него и незнам..

Коментари

1.   Тръгнете! Обичайте се! Но не се обяснявай много в любов да не се отдалечи. Ох, бъдете щастливи, но помни предупреждението ми защото аз 8месеца рева по единн ' приятел ' защото прибързах.. Ох успех!

2.   Благодаря за съвета ти! Цял ден чакам и се отчайвам, че никой не откликва и не ми дава съвет

3.   Съберете се. Помъчи го още малко :P, следващият път, когато се опита да те целуне, не се дърпай... смисъл, все едно е станало случайно :D, и след това, ще си поговорите така и така... ще му кажеш, че изпитваш същото към него, но ти е тъпо, че ще го загубиш като приятел. Смисъл, вие дори и да сте заедно, пак ще сте приятели помежду си, но няма да гледате на това от тази гледна точка, а от по-различна. И ако евентуално се разделите, едва ли ще останете приятели, но знае ли се. Това зависи от вас, какви сте...

4.   Знам, че те е страх да не си развалите приятелството, но ако наистина изпитваш чувства към него му кажи! Не е толкова лесно, но понякога страхът ти пречи да видиш и хубавата страна!

5.   На мен понякога ми липсват твоите чувства. Аз, ако бях на твое място щях да го изненадам и да отида пред дома му, както съм правила, да го викна да излезе навън, далеч от обсега обаче на някой близък, да го завлека на тъмно, или в някой храст и да го цуливам до полуда. Случвало ми се е - честно, и това и до ден днешен си остава едно от най-хубавите ми преживявания. И за него ще бъде незабравимо. Ако не сте се целунали още- направо действай, както те посъветвах и няма да сгрешиш.