обичам го, но не знам той какво изпитва
Запознахме се преди близо 2 години, и тогава живеехме заедно като съквартиранти, но имаше и повече от това. Две седмици след като заживяхме заедно, преспахме и това продължи така до края. Не всяка вачер, но все пак достатъчно често. През цялото време, за нас се предполагаше, че знаят само другите ни съквартиранти, но не и приятелите и познатите ни. След време, когато вече беше ясно, че ще се разделяме, той дойде да спи при мен и последната вечер преди да си тръгне, макар да знаеше че от утре пътищата ни се разделят.
Малко след като се разделихме, ние продължавахме да си пишем, но вече само като приятели. Макар вече всеки да бе продължил по своя път все още си пишехме. Преди няколко месеца, разбрах че си има приятелка (не живеем в един град, така че няма как да се засечем по пътя или нещо такова) и така спряхме да си пишем.
Всичко се преобърна, когато преди няколко седмици започнахме да си пишем отново (той беше вече скъсал с приятелката си естествено), и той започна да ми се извинява за преди и да обяснява колко нечестно е постъпил спрямо мен, и на края, за капак на всичко ми каза, че ме обича (нещо, което никога не беше правил), и странното беше че го повтори няколко пъти. разбрахме се да си пишем пак някой път, но аз се изплаших и след няколко дена го попитах защо ми е казал това, и след като не получих отговор, му казах, че си имам и свои проблеми, и не мога да разреша неговите. Уж пак си останахме ''приятели'', но оттогава, той не иска да говори с мен. Незнам какво да направя. Обичам го, но искам да си останем и приятели, а сега изглежда, че всичко провалих.

Коментари

1.   "Обичам го, но искам да си останем и приятели, а сега изглежда, че всичко провалих. "
Мисля, че нямаш представ какво искаш, нито ти нито той.