Провал на 7 годишна връзка заради алкохола
Здравейте, искам да споделя моята история за това как алкохола проваля връзките. Не търся съжалене а искам някой да се поучи от моята история преди да е станало късно. Так аз сам на 33 години а приятелката ми скоято живеехме на семеини начала от 5 години-не помня заради алкохола дори и рожденият и ден не помня(добре, че толкова години телефонът ми звънеше ден преди него). Колко жалко. Преди 5 години със семейството ми (и тя)построихме 3 етажна къща и всеки си имаше отделен апартамент в нея. Обзаведохме го смного труд и заеми от банки(аз и приятелката ми)и вече мислехме за деца. Но се наложи да сменя работата си, за по доходоносна а моята приятелка работеше в семеиният бизнес на родителите ми. Всичко беше супер, всеки се радваше на нашето щастие. Но нановата работа аз се пропих. пиех денонощно. Не обръщах внимание на моята приятелка и стигнахме до положението всеки да излиза сам. В къщи бяхме само съквартиранти. Поне правихме редовно секс все още. Но и това се промени заради алкохола и порното. Аз нещо се извратих. Започнах да гледам порно всеки ден по няколко пъти и пиех по много. Само на работа пиех средно между 6 и 8-10 бири. Вечер по половинка ракия или ако не е ракия 1л водка и след това за преди лягане 1-2 бири. Както се подразбира вече кои иска да живее с такъв човек? ! Милиарди пъти мие казвала да откажа алкохола или тя щте си тръгне, но аз не го направих. Вместо това приятелката ми започна да пие много, дори повече от мен и ми даде ясно да разбера че го прави нарочно. Сега вече и двамата бяхме пиянки. От неспирното пиене и купони моите родители ни изгониха от къщата, нея от работа. аз също напуснах работа по скоро ме изгониха за да не разсейвам колегите с алкохол хах. Отидохме на квартира. Спряхме да пием, аз започнах нова работа, но... започнах отново да пия защото не можех да понасям глупостите на моя началник, а за напускане и дума не можеше да става защото беше зима и работа няма. И секса беше спрял от давна и на моята приятелка не и беше никък добре. Но аз от алкохол и порно започна да не ми става самолета хах. Тя отначало ми прощаваше искаше да се разделим, но аз все я убеждавах че това е за последно и така 5 години хаха колко съ тъп. Никога не сам си ипредставял как мога да живея без нея и не мисе вярваше че ще се разделим. Тя е красива, нежна, умна, чувствителна, страстна най-добрия ми приятел, абе всичко каквото се иска от една йена беше Тя. Накрая взехме заедно решението да се разделим защото осъзнавах че няма бъдеще с мен т. е с една пиянка. Плакохме и събирахме багажа да се изнасяме от квартирата, плакохме и събирахме. Сега тя е в бабиниси(неините родители не са в българия)а аз в нашият дом. Все едно тежък развод макар и да не сме се подписвали трябваше да делим цялото имущество. Един ден тя мисе обади да оправя лаптопа че не работил нещ микрофона на скайпа. Аз съм компютърен специалист и отидох. Без да искам видях какво си е чатила с една наша приятелка и останах потресен. никога до сега не съм проверявал с кой какво си пише или кой и звъни, дори в чантата и не смеех да погледна. ако митрябвахе нещон от нея и я е носих зада миго даде сама а не аз да барам вътре. Може да съм пиянка но не съм такъв човек. Та с вапросната приятелка си чатили че тя(моята)си харесала вече едно момче от мойте приятели и се чуди дали да не му каже иска да правят секс хахах. Аз знам че рано или късно ще се случи такова нещо за щото нас ни познава целият град. Но не мислех че щее толкова рано и то тогава не съм изтрезнял вече две седмици напуснах пак работа защото не мога да го преживея. Все едно, че мие изневерила без реално да го е направила. Но както и дае. Аз не я заслужавам! Тя има право на по добър живот. Та така мои мили момчета и момичета алкохолът и порното развалят връзките. Моята изтория реших да я напиша не да се жалвам а по повод две статии на които попаднах тези дни в този сайт. Това е. Успех на всички.

Коментари

1.   Аз днес попаднах на - "Защо пък трябва и да раждаме? ", каква история да разкажа?? !
няма да използвам израза "за протокола", защото ставаме много ––> по темата: на същото мнение съм като теб/автора/ алкохолът, порното и парите ще разкатаят майката на семействата, иначе кофти работа.! Съвземай се по-бързо, нямаш време, иначе някой ще ти я вземе! Налягай си парцаливите гащички и се хващай в ръце. Все още имаш шанс, повярвай ми! Мисли правилно и не се разсейвай от целта си

2.   Дано успееш да се отрезвиш! Алкохолът е страшен бич, погубва теб, и хората около теб. А порното, няма лощо понякога, но когато порното е всеки ден, а на жената до теб не обърщаш внимание, става кофти. Имах една приятелка, чийто мъж я караше в продължение на поне година почти всеки ден да му прави с... ки, докато той гледа порно. Милата, много унизително. Той също пиеше по много. Изводът е един-този начин на живот погубва, Гледайте си жените, обичайте ги и ги уважавайте, защото свестни такива има вече много малко.

3.   Желая ти от все сърце, да намериш сили и да се пребориш с алкохола..
Ели

4.   Алкохолът и порното са си прекрасни. ТИ си развалил всичко.

Говориш като американците - "guns kill people"; не, както пистолетите не убиват хора, така и алкохолът не разваля връзки... Хората убиват и развалят връзки. Като не е с пистолет ще е с нож. Като не е с алкохол ще е наркотици. Примерно.

Ако съм неграмотна химикалът с който пиша ли ми е виновен за лошият правопис и пунктуация?

Докато не приемеш, че ТИ САМ си преебал нещата никога няма да се оправиш.

5.   Съгласен съм с №4.. Ти пак си пий, пак си гледа порно, но се дръж с една жена както заслужава тя. А от това което успях да прочета жена ти е страхотна ти го мислиш и 100%, че и някой друг го мисли. Намали пиенето и порното като за начало. Опитай се колкото се може повече да държиш контакт с нея и да общуваш. И може някоя вечер да я поканиш на вечеря у вас или в някой ресторант и в най - удобния момент и кажи, че си се променил и искаш да се върне.

Всеки човек заслужава втори шанс, но не и за една и съща грешка!! Така че внимавай..

Ако наистина те обича, тя ще се върне : ))

= // J // =