Как да увелича интереса му към мен?
Здравейте значи интересно ми е да разбера гледната точка и на 2-та пола.
Става на въпрос за момче което харесвам -или по точно ми е симпатичен. Той е от друг град. Но мислим да се видим.
Няколко пъти ме е питал, мен малко ме е срам и го отлагам. И така няколко пъти ме пита..
Все се дърпам както е думата.

Към мъжете:Как приемате едно момиче, което се дърпа един вид отлага да се видите?
Това още повече ли ви привлича или не точно привлича-А че имате по голям интерес към нея. Или се отдалечавате от нея по този начин..
И към жените-Вие дърпате ли се когато някой иска да се запознае с вас? Мислите ли, че по този начин го караме да има голям интерес към нас.
И малко тъпо но факт. Искам да попишем по дълго време и ще се видим, защото и аз искам..
Но ми е интересно засилва ли се интереса по този начин или не?

Коментари

1.   Аз като имам интерес към мъж не се правя на интересна, а му го казвам и искам да го виждам по-често, за да го опозная. Иначе съм една от най-трудно достъпните за интимности, но никога не се правя на такава квато не съм, за да се харесам на някой. Който не ме харесва да духа супата и да лицемерничи или там квото прайте вие си знаете...

2.   Ако той не те харесва достатъчно, няма как да увеличиш интереса му към теб. Не се дръж толкова резервирано, защото можеш и да го отблъснеш, без да искаш. Според мен, вижте се първо, дръж се нормално, приятелски... пък то ще си проличи дали те е харесал.

3.   Ако я харесвам много, независимо дали се дърпа ще се постарая. Но ако продължи да се дърпа твърде дълго без да ми казва нищо, то тогава ще си помисля че тя не желае нищо от мен и ще я оставя на мира.

4.   Зависи с каква цел го правиш. Дали още не си готова за това или просто искаш да видиш до къде стига неговия интерес към теб. За това първо помисли добре какво точно искаш за теб самата за да не останеш накрая разочарована.

5.   При всички мъже е различно, но ако питаш мен.. когато някоя ми се дърпа въобще спирам да се занимавам с нея. Аз не мога да бъда сигурен, че тя ме харесва или нещо подобно. Щом не иска, значи не иска!!

Щом го харесваш какъв е проблема да излезете??

Просто го направете (не е кой знае какво просто 1 среща) : ))

by. J

6.   Ако не е много уверен в себе си (както мен), твърде вероятно е да се откаже най-много от 3-4тия път. А ако и той е срамежлив и едва едва е намерил сили да ти предложи, едва ли ще се опита пак след отказа ти. Така че не се прави на интересна, а когато искаш нещо, не увъртай, а давай директно :)

7.   Да благодаря на всички имате право, мисля да се съглася.
Но мен това ме дразни, защото в неговия град може да си има приятелка.. И някак си после на мен ще ми е криво, ако иска да се получи нещо м/у нас а в същото време да си има приятелка.
Едва ли не да съм резерва. Градовете са ни доста близо..
А може и да се страхувам от разочарование, че може да е като някой други, който се опитват да се харесат на момичетата и да са им резерви..
Уж ме харесва казва, че се случвало да ме чувства по близка, и че иска нещо повече от приятелство. После пък казва, че ще се радва ако поне сме приятели..
И след това пак казва, че иска да е с мен, естествено ако и на живо се харесаме. Аз съм на 21 и той почти на 21

8.   Този не е срамежлив, по точно аз съм срамежлива..
Ще се видим да, но както казах ще е гадно ако си играе с момичетата, като останали момчета..
Надявам се да не се откаже..
Има и едно др момче, и то имаше интерес аз все му отказвах и той вече спря и да пипе... Но последните няколко пъти все му пиша и би трябвало да е забелязал, че имам интерес към него.. Но не не пише. Цт и много ме е яд.
Гоня си късмета

9.   Пак от авторката. Не знам какво да кажа просто.. Казва различни неща.. Мисля, че няма да стане нищо

10.   На 21 си. Лапнала си въдицата в интернет, сега те е срам да се видите на живо. Нямаш достатъчно самочувствие, за да повярваш, че няма всичко да приключи когато се видите. Освен това притесненията ти са без покритие. Дали ще си резерва или не си личи в почти всички случаи още от първата среща, НА ЖИВО. А и не мисли, че ти ще си крайно очарована от него. Нищо не се знае. Допаднали сте си, действай! 100% съм сигурна, че ако не се видиш с него, това ще те мъчи. И в главата ти ще са розовите нюанси от чатовете. Така че, отиди. Вижте се, опознайте се. И се осланяй на 6-то си чувство. Пускай се по пързалката!
Ан 21

11.   А как мога поне малко да разбера, че той е сериозен и може ли да се харесаме но да не се влюбим при първата среща..

12.   (11) Това като се видите ще разбереш ако пък не смело му биеш шут.

13.   Други съвети

14.   Давай смело и не се чуди повече, че аз от много чудене.. повярвай ми по-добре е да се видиш с него, защото както казаха по-напред това винаги ще те мъчи и няма да ти дава мира, ще си задаваш само въпроси без отговор. При мен знаеш ли как стана? , ще ти кажа. Запознахме се също като вас по нета, съвсем случайно и той много бързичко му се прииска да се видим, а аз защото съм си по-срамежлива и все отлагах, но явно той наистина държи на мен, все пак след толкова време, месеци изминаха, още да иска да се видим пък и аз още искам, дори повече отпреди.. може би има някакво силно привличане, усещане помежду ни, знам ли.. Та да се върна към въпроса, скоро на мен също ми предстои една такава среща, моята стана вече доста дълго отлагана, това е грешка да ти кажа, колкото повече се питаш''дали и кога'', толкова повече се разколебаваш и става все по-трудно и сега на мен ми е точно така. Опитах се да го забравя, дори бях категорична да сложа край.. но това ме измъчва.. искам да го видя и не намирам минутка покой, така че давай, не се отказвай и после да кажеш как е било. И аз ще ти кажа(;

15.   Зисахме той каза, че има и друго момиче, което харесва. И аз почти се отказах. Той иска да ме убеди, че може да стане нещо м/у нас ама.. аз си му казах, че да пробва с нея. писна ми

16.   14 Да не говорим за един и същ човек :D

17.   Ти на колко си години, а и той? , не ми се вярва, кажи ми само буквичката на града, от който е и ще ти кажа(:, но надали де и все пак понякога има съвпадения.

18.   Номер 17, би ли могъл да ми кажеш от кой град си ти? (Съжалявам за оффтопика)

19.   Аз съм на 21 а той на 20. От едно село е.. а е студент в С... селото не е близо до С

20.   Аз съм от град който започва с Б и е близо до С

21.   Аха, ами значи е друг, ние сме по-големи от вас и градовете ни са с други букви, извинявам се за закъснението на отговора(:Късмет ти желая иначе и нова любов да си срещнеш, няма нищо, не съжалявай, понякога нещата не се получават.

22.   Ами аз не казах това. Ще се боря.. просто не очаквах подобно нещо да ми каже...
Искам ще се видим, не знам кога но ще се опитам да му се харесам още повече.
Да има интерес към мен, но как?
Кажете някакви номерца.. Примерно като си чатим не съм винаги на компютъра той знае.. Но по някога се бавя няколко минутки и после му отговарям...
Искам да го накарам да има по голям интерес към мен как да го постигна... И с всеки изминал ден да иска да се видим все по бързо.. Иначе доста често ми казва мили неща, че иска вече да се видим... че не може да чака, че ме харесва.. Но и не мисля, че лъже, защото примерно ако му спре нета и аз съм му писала и той не е могъл да отг.. пише смс и се обяснява едва ли не... Та моля ви кажете как да засиля интереса му?
А аз ще направя всичко възможно да не го разочаровам като се видим.. Но сега да поддържам огъня както се казва!

23.   Мила, няма точна рецепта, то или се получава или не. Виж, прави това което ти подсказва сърцето, не се преструвай, не бъди изкуствена с отношението си, не го лъжи и няма как да не го спечелиш. Бъди себе си, колкото и тривиално да звучи, разсмивай го, трябва да усетиш неговото отношение първо, да почувстваш дали и той е искрен с теб, ако започнете да си споделяте и доверявате още по-добре, все пак имай си и едно наум винаги. Не те ли оцени сам, насила не става. Бъди смела и щом като искаш да се видите, не се отказвай, знам леко налудничево е но понякога сърцето е по-добрия съветник от разума(:, наистина най-искрено ти желая успех!

24.   На първия въпрос, как приемам момиче което се дърпа за реална среща.... Ще си помисля че нещо не е в ред с нея. Другия момент е че няма да си разказвам историята на живота на една виртуална позната или да ставам предмет за проучване, защото камера и снимка са далеч от действителноста и няма гаранция че нещо ще се получи. Всеки човек си има осанка излъчване а тя може да се усети само в реалноста и ефекта може да бъде, както положителен, така и отрицателен. Нищо не ти пречи след като ти харесва на снимка или на камера, да се видиш и в реалноста, и тогава да предценяваш, дали въобще си заслужава или не. Предварителното проучване или протакане на реална среща само ще накара всеки мъж да се откаже. Не е задължително да отиваш с мисълта, че трябва непременно да се изчукаш, без дори да си го видяла на живо(доста тъпа нагласа). Преценява се на място. Иначе, само си губиш както твойто, така и неговото време. Явно и тои е някоя зелена калинка на твоята възраст и затова оше сте в контакт(виртуален).

25.   Е глуости.. Секс може да правя но с сериозен приятел!
Ами знам, че може нищо да не се получи. знам..
И той ми е казвал, че може и само пр да си останем. Но в същото време ми прави намеци.. Как му се искало да ме целува и такива.
Но сега до като чатим искам да има интерес. А не да му омръзна/

26.   Вижте се и тогава вече ще си много по спокойна и наясно със това което искаш... по принцип чатовете са много вълнуващи но като се срещнеш с този човек и интересът ти към него рязко изчезва.. много малко са случаите в които итересът се засилва.. Просто не го отлагай, защото то си е по-скоро за теб отколкото за него :)

27.   Мдаааа той икаше да се видим събота или неделя. Не помня какво му бях отг.. но не беше отказ... сега вече те пита... сшг. се е отказал, но и не мисля да му намеквам да идва

28.   Все още не сме се видяли... Очаквам още съвети..
Какво да направя, за да има по голям интерес..
И пишете всички за което се сетите.. за срещата която предстой