Той ме излъга по най-гаден начин
Добър вечер на всички!
Преди всичко благодаря на всеки отделил време да прочете историята ми, или да ми помогне със съвет...
Живея в чужбина, работя и съм с амбиция да уча(на 22 години съм). Преди около 2 месеца се запознах с момче на моята възраст. Той поиска номера ми и започнахме комуникация. Аз около месец избягвах да се виждаме, но ужасно много го обикнах изглеждаше толкова различен от другите. После се видяхме допаднахме си много и като характери.... започнахме и "връзка". От началото ми направи впечатление, че той много прибързваше на втория ден от връзката ни ме запозна с майка си, а на третия с цялото си семейство, после пък ми съобщи че иска да се преместя в неговата къща. Признавам, че бях изненадана, но мислех че след като търси нещо сериозно няма причина да отлага.... това бяха и думите му. Разбрах и че съквартирантката му го харесва, но той и казал, че иска да бъде с мен това още повече затвърди очакванията в мен. Казах му, че след като той ме запозна със семейството му, е редно и аз да го запозная с моето. Той каза ЧЕ НЯМА ТЪРПЕНИЕ ДА СЕ СРЕЩНЕ СЪС СЕМЕЙСТВОТО МИ! Попитах го многпкратно сериозен ли е в думите си, и потвърди, че никога не е бил по сериозен в целият си живот. Преди няколко дена ми се обажда да ми каже, че някаква си от миналото се появила в живота му и бил объркан... няма да споменавам, че много ме нарани това. След половин час ми се обажда, и започна да ми се извинява и да ми обяснява, че съм единствената в живота му, и обръща нова страница. Хора.... днес сутринта ми съобщава, че не е готов за сериозна връзка защото АКО СЪМ МУ ПРИЯТЕЛКА МОЖЕ ДА СЕ ГРИЖИ ЗА МЕН, А АКО Е С МЕН ЩЯЛ ДА МЕ НАРАНИ... не мога да спра да плача цял ден и то не зареди него, а защото ми е обидно, почувствах се толкова глупава, че оставих някакъв който незнае какво иска в този живот да се подиграе с мен. Вече незнам дали мога да се доверя на мъж, но засега гледам напред с амбиция защото аз за разлика от него знам какво искам... не търся съвет какво да правя, тъй като нямам какво да сторя. Просто ако някой е минал по този пък ако може да ме посъветва.... как да се справя с болката?

Благодаря!

Коментари

1.   Попаднала си на използвач, бягай далеч, защото ще иска да те врътка на пръста си когато си му удобна, на такива мъже им се вика пичеловки и са страшни курвари. Най-лошото е, че в последствие разбираш как се е хвалил пред всичките си познати и приятели какво е правил с теб, каква си, колко струваш... Един мъж не си ли държи на думата си е просто една п. тка. Не се занимавай с недорасляци, защото те и на 20 и на 40 все си остават путьовци.

2.   На 22 едва ли и ти знаеш какво точно искаш, ама айде...
Давай смело напред към следващата сапунка!

3.   Ха все едно за мен говориш. 1 година обяснения в любов, планове за деца и сватба от негова страна, запозна ме с всичките му близки, които знаеха за мен, предложи ми да живея при него и бум изведнъж спря да ме търси и то с месеци и се правеше, че не ме познава като ме види... Уау беше ми странно... Намери се повод да го питам защо не ме търси вече, а отговора му беше, че му е минал мерака и тръпката към мен (въпреки, че си няма друга)... Ми хубаво... аз се зарадвах, шото ако това се беше случило след като бяхме създали семейство щеше да е страшно... Така, че се радвай и бягай от такива фалшименти ;)... Доверие на никой...

4.   Болката ще си остане така или иначе, но може да се постараеш със следващия които ще си, не давай воля на чувствата си преди да си напълно сигурна че той е човека за теб. Така ако ти се случи отново това, ще си човек без чувства и няма да загубиш нищо, а и няма да те боли както сега. Горе главата на 22 живота е пред теб, някои ден ще намериш човека които те заслужава :)

5.   Авторката:Преди малко ми се обади, и ми призна, че е било зареди друга;( Бил влюбен в нея преди това, ама тя пък била с друг после 1 седмица след като започнахме да излизаме, тя му се била обадила, че вече била свободна, и дали искал да бъде с нея? !? ! И нашият вече много объркан незнае какво да прави... а тази другата му е съквартирантка, и я виждах непрекъснато там! От обида място не си намирам плача цял ден и то не зареди него, амк зареди накърненото ми достойнство... започнал да излиза с мен за да я бил забравил.... Господи мили Боже не мога да си обясня цял ден днеска.... защо човек постъпва така... след като имал чувства към онази какво по дяволите е търсил при мен пък че и нагло да тръгва със сериозните намерения към мен?

6.   Авторката:Номер 2 аз за разлика от него знам какво искам, а ти как разбра че аз незнам какво търся, не разбрах?

7.   № 2 аз вярвам, че човек може да знае какво иска на 22! Зависи от човека. Авторке, много е банално знам, но е истина времето ще те излекува. Преследвай своите цели и не се оставяй някакъв "пичеловко" да те отклони от целите ти. 22 години без него си се справяла успешно, какво са два месеца? Подкрепям №1.

8.   Авторката:Обидно ми е зареди това, че се оставих да ме излъжат, и се влюбих. Не мога да повярвам, че предната вечер правих вечеря, и той ме помоли да оставим и за нея, тъй като щяла да се прибере изморена от работа!!!! Това си е жива подигравка за мен, и накърняване на достойнството ми....

9.   Поздравления за коментара на номер едно, просто изпълни сърцето ми, Особенно новата дума която научих-пичеловки. Ще я използвам в най-скоро време, има кого да нарека така

10.   Да, така е. Но той има сложен психологически проблем, в който ще остане завинаги. Ако това ти е някаква утеха, затваряй страницата и излизай навън на разходка :) Мен лично това ме утеши :)

11.   Благодаря ти за поздравленията номер 9. Имам още много бисери в запас и всички продукт на житейския ми път.

А ти номер 2 защо съдиш по себе си, аз и на 18 знаех какво искам.

12.   Тоя е абсолютен мухльо! махай го и не се занимавай, само себе си нараняваш така, а тоя да си гледа селските пръчки от миналото и да си *** майката! :Д ГОРЕ ГЛАВАТА!

13.   Номер 11 и аз на 18 години знаех какво искам, за съжаление много голям процент от мъжете на 22 гпдини са си все още дечковци...

14.   Авторке, мисля че се досещам изобщо защо си стигнала до такава ситуация да се занимаваш с такъв смешник. Спомена, че си в чужбина, най-вероятно ти липсва семейството или се чувстваш все още самотна в новата държава. Виж, аз също не живея в Бг, но едно ще ти кажа- по-добре сама отколкото с неподходящия! Няма страшно да си сама известно време, да работиш върху себе си, да си имаш интересите, а хора има колкото искаш по тоя свят. Няма да изчезнат и мъжете! Разбирам, че вероятно, не мога да знам със сигурност, си искала разнообразие от сивото ежедневие, и си срещнала някой, на когото безрезервно си повярвала.
Разбира се, че нормален човек няма да се кълне в любов така бързо, няма да те запознава с родителите веднага и изобщо поведението на този е нелогично и неотговорно! Той самият е объркан, импулсивен и емоционално нестабилен!!!! Разбира се, че си наранена, ще ти мине. Това че те е наранил не означава, че трябва да позволяваш това да се случи отново. Просто го разкарай. И още нешо- като го гледам, той пак ще те потърси, игнорирай го, защото ако му се отдадеш пак, той ще знае, че може да си те играе на малкия си пръст.
И знай, че всеки е бил нараняван в един момент от някого, болката трудно се преглъща, но е необходима. Тя е най-вече опит, от който действително се учиш! И ето сега в твоя случай, ако наистина си нямаш вземане- даване вече с този, след време като се появи някой друг, който прави пак такива номера, с лекота ще го премахнеш, именно заради опита. В такъв смисъл, болката е предпоставка да намериш човек, който си заслужава!

15.   14 евала ти правя, виждам че си човек, които знае как да преценя хората!