Чувствата му не са същите
Моята история е следната... нещата започнаха с просто един секс... преди близо 3 години. Близо година той не искаше да има сериозна връзка, а аз бях хлътнала до уши в него и постепенно той започна да се влюбва в мен. И така до един ден в който разкри чувствата си към мен и връзката ни вече беше сериозна. Мислихме за съвместно бъдеще заедно... запознах го с родителите ми.. той също ме запозна с неговите. Всичко беше идеално до преди няколко дни започнах да усещам как се държи по-различно с мен. Предпочита да излиза с приятелите си вместо с мен... почти не се сещаше да ми звънне. Аз естествен не се стърпях и го попитах защо се държи така към мен... аз ли съм направила нещо, а той ми каза че иска да се разделим за известно време, защото чувствал, че чувствата му към мен не са същите каквито бяха в началото и иска да остънови каква е причината. Не мога да го разбера, защото в същото време ми каза че ме обича и че няма друга в живота му(за което съм сигурна). До онзи ден, когато сложи окончателно край на нашата връзка. Излязохме да си поговорим и той ми съобщи плачейки, че иска да се разделим и в същото време ми казва, че ме обича. Много ми е тежко не мога да го преживея. Той ми е пред очите... Моля ви помогнете ми.. дали ще ми се обади отново? Много го обичам, като съм без него нямам желание за нищо. Всичко ми напомня за него ;(

Коментари

1.   Много странно поведение, не мога да си го обясня. Според мен може да се е влюбил в друга. Дори и да не е с нея, пак има чувства и това му пречи. Не виждам друга причина, наистина. Понеже на мен ми се е случвало и знам... Дано не е така. Или пък нещо се е уплашил от сериозността на връзката ви, което е по-малко вероятно. Дано се оправят нещата, знам колко ти е тежко :(

2.   И аз мисля, че е влюбен в друга и от това го боли.

3.   Не няма друга, той щеше да ми каже ако имаше друга понеже така се бяхме разбрали в самото начало, че ще бъдем честни и няма да има лъжи. И може би заради това дори той ми призна за случващото се с чувствата му :(

4.   изплашил се е, забрави го, не си заслужава....

5.   200 % има друга жена в живота му. Той е объркан, и не знае коя да избере. Бъди сигурна, че дълбоко ще съжалява за това, че се разделил с теб. Човек когато обича не кара другият да плаче и страда.

6.   здравей,
ако не се влюбил в друго момиче (аз не го вярвам) проблема може да е по-сериозен - а най-лошото ще е ако има здравословен проблем.
Това може ли да го отхвърлиш категорично?

7.   изплашил се е

8.   Колкото и да ти е трудно, не го търси. Остави го на мира и прочети "Мъжете са от Марс, жените от Венера". Може би отчасти ще ти помогне да си обясниш поведението му. Това само при положение, че наистина си сигурна че няма друга. Ако се е появила друга, тогава положението е различно. Надявай се да не е това. Успех и пиши как се развиват нещата.

9.   Аз си мисля, че всичко е заради компанията му... че са само момчета (необвързани). Само той си имаше приятелка... Никога не съм го притискала да излиза само с мен и да се виждаме всеки ден... виждахме се когато той пожелае и когато е свободен. Никога не съм му забранявала да излиза с приятелите си. Не знам какво да направя... постоянно мисля за него :( за спомените ми с него. Още повече, че живеем в малко градче и почти всеки ден го засичам.

10.   Здравей аз съм в същата ситуация, като твоята бяхме се разбрали, ако има друг или друга някой от нас да си кажем, единия ден ми каза, 4е много ме оби4а, на другия ден иска6е да остане сам да се разделим и на 3 тия ден ве4е има6е друга, която оби4а. минаха 2 месеца не се 4уваме, виждаме на мен ми е много трудно, не го търся ве4е опитвам се да продължа, бяхме 2 години заедно.. какво да ти кажа възможно е да има друга. живота продължава

11.   Здравей,
Недей да гадаеш истината, от това само ще те боли още повече. И аз смятам, че причината е друга е жена и не бъди толкова наивна, че той щял да ти каже. Каквато и да е причината, можеш само да гадаеш и нараняваш себе си по този начин. Най - добрия вариант за теб е ( но и най - трудния ) да не му се обаждаш по никакъв начин, колкото и да ти е трудно и не се рови в неговото пространство. Ако той има чувства към теб сам ще те потърси. Но ако не го направи, проодължи пътя си напред без да съжаляваш, болката бавно ще премине, а не можеш да си представиш колко ползи може да извлечеш от това, за да продължиш живота си в друга, много по - добра посока. Казвам ти всички тези неща от личен опит, аз бях на ръба като теб, не виждах смисъл в нищо, но когато сама поисках да си помогна, живота ми тръгна в друга посока, и сега живота ми е много по - красив и истински отпреди.
Така, че горе главата. Това е само един урок за теб, и те чакат само хубави моменти, искрено ти ги пожелавам да ги изживееш съвсем скоро и ще чакам да ни пишеш с хубави новини :)

12.   Много ми е неприятно като го срещна някъде по улиците и той си обръща главата на другата страна или ме подминава като пътен знак.... Много е гадно това да ти го причини човек, с който до оня ден си споделял едно легло и ти е казвал колко те обича и си имал мечти с него.

13.   наистина е гадно и на мен се случи да го видя и да се гледаме все едно сме непознати, но си вдигнах главата продължих си по пътя, вътре в мен всичко се беше свило на топка, ужасна болка изпитвах, но го подминх после плаках, плаках, ноо всяко нещо се преживява. сега ако ти звънне не му вдигай, не си заслужава, продължи напред, времето лекува!

14.   днес мина покрай мен с колата и през цялото време ме гледаше и говореше по телефона....