Харесвам го, а той ме използва
И двамата сме студенти. Момчето е на 27 и пуши трева, а аз съм на 20. Запознаха ни общи приятели в дискотека. Той иска да се срещаме рядко, защото ми каза, че иначе щял да се привърже емоционално и не бил сигурен, че сега е точното време за връзка. Твърди че ме харесва. Когато той иска да се видим е супер мил или когато ми пише пръв. Ако аз му пиша първа, отговаря без изобщо да се интересува от мен. Каза че съм странна, защото не бях спала с някого от много време. Когато го питам как е прекарал деня си или нещо от сорта, винаги казва, че нищо не е правил- само пушил трева и играел игри. Аз си търся сериозна връзка и го харесвам въпреки всичко и се измъчвам че иска да се виждаме рядко, и то вечер. Според вас как трябва да постъпя в тази ситуация... да се опитам да променя нещо или да се оттегля без да се надявам излишно?

Коментари

1.   С наркоман нямаш работа, пък и както пишеш се вижда, че нищо не прави по цял ден, че и се е държал лошо с тебе. Зарежиго, ще си намериш по - добър от него.
Аре и успех :))))

2.   Събуди се, момиче! Гониш химери.

3.   Я по- добре се откажи от него. Винаги може да стане нещо не толкова плиятно покрай тези наркомански истории.

4.   Махай го оттука като те използва

5.   Според мен отговорът е очевиден. Той те използва, като дори не си прави труда да го прикрива. Не можеш да промениш нищо у такъв човек. Той е просто непукист и такъв ще си остане.

6.   Само прочетох "Момчето е на 27 и пуши трева... " и спрях. Защо по-дяволите се занимавате са такива хора??? Това не мога да го разбера. Какво очакваш да получиш от такъв човек? Обич? Може би закрила? Момиче, трябва да си смениш мирогледа!!!

7.   Здравей, моят съвет е да забравиш за каквото и да било с този човек и съм сигурна, че вътре в себе си знаеш, че това е правилното. Съвсем видно е, че е несериозен и не може да ти даде това, което искаш и ако се забъркаш с него, само ще съжаляваш след това. Имах подобна ситуация с неподходящ човек като се надявах, че той ще се промени, когато сме заедно, но повярвай това никога не се случва... преживявах го пет месеца. Помисли си дали и ти искаш да гръмнеш толкова време от живота си във въпроси, тормоз и постоянно чудене и надежда за такъв човек. С една дума - бягай докато можеш! И бъди убедена, че ще срещнеш далеч по-свестен, вдигни малко критериите. :)

Ж21

8.   Какво ти момче! На 27 си е направо млад мъж! При това още студент? И пуши трева, играе си грички по цял ден, не те има за нищо.... ОК, на 20 си, но не бъди толкова наивна! По-добре се откажи от него докато е време....

9.   Не ми е ясно как те използва и при това положение защо все още го харесваш?

10.   Щом искаш такъв, че даже и питаш, какво да правиш... ти си едно доста ограничено момиче...

11.   Май той е единственият, който ти е обърнал внимание, чувстваш се самотна и не издържаш повече така, трябва ти секс, а знаем, че една жена обвърже ли се сексуално с някого, с когото и да е, се обвързва и емоционално (освен ако не ги сменя постоянно). Именно затова казвам, че когато хората търсят нещо сериозно, първо опознават човека срещу тях и преценяват дали искат нещо повече и ако искат пристъпват към секса. А не обратното!
И какво сега предпочиташ някакъв абсолютен паразит, само защото правите секс пред това да си свободна и да имаш шанса да срещнеш действително човек, който си заслужава? Игри, трева и на 27 още учи...нямам думи.
Ако нямаш изисквания какъв човек ще ти е партньор, няма и да го получиш, също така ако ти самата не желаеш да се развиваш в различни насоки, така че да покриваш високи изисквания, а предпочиташ да затъваш като този мъж, какво момче, изборът си е твой.
А и съм сигурна, че този е с претенции до небето, сигурно се смята за велик, а е просто комплексар.

12.   Бягай далече! Не само те използва като те търси, когато само му е скучно и няма друго забавление, но и не си заслужава да се занимаваш с наркомани. И твоя живот ли искаш да провали? Нима не заслужаваш най-доброто?

13.   явно си добро момиче... бягай далеч от такъв тип, иначе ще страдаш...