Имам връзка със семеен мъж
Аз не живея със съпруга си, но и не се развеждаме, защото аз не мисля да се омъжвам втори път. Имам връзка със семеен колега, при който нещаща в семейството му също не вървят, ама заради децата живеят заедно. Аз не го ревнувам от жена му, даже винаги съм казвала, че тя е на първо място и трябва с нея да се съобразява. Добре ми е с него, нежен е, внимателен,nлюбвеобилен. Може би много от посетителите на сайта ще ме обвинят, че развалям семейство, ама аз не го чувствам така. При тях нещата не вървят и ако не съм аз ще е някоя друга, която наистина ще развали семейството им без да се съобрази с това, че има деца.

Коментари

51-68 от 68

58.   56 ще ти отговоря защо съм търпяла-, жената, първата така да се каже беше доста жалка и аз смятах, че той като мине увлеченията ще дойде на себе си и така стана! Защо съм написала ли? Защото ако нямаше такова хойкане и тичеши след мъжете любовници, много неща биха били по- различни! Да не ти дава бог да си в такова положение, за да не се налага ти да вземаш решение!

59.   аз в такова положение няма как да бъда, и не любовниците тичат сле д мъжете, а обратното, явно не си наясно, остани си в незнание.

60.   просто не сте желани ,отчаяните съпруги и сте страшно злобни ...

61.   решението е развод, жалко че не си го взела. ;много сте смешни такива дето ви изневеряват и стоите заради пари или нещо друго - страх от самота

62.   59, 60, и 61 - виждам те, че пишеш и в други подобни теми - злобно и агресивно. Какво ти направиха - мъжът те заряза или съпругата му ти вдигна скандал? Отчаяни съпруги много - но за пръв път виждам отчаяна любовница.

65.   бившата няма как да вдигне скандал, просто защото е вече бивша, тези, на които ви изневеряват, наистина сте страшно злобни, мразите и сте гневни, но това е нормално, според психолозите, все пак са ви предали нали, ха - ха, просто не ставате.

66.   Хaхaхa н 62, точно същото си помислих, докaто четях нaпъните нa въпроснaтa. И дa, тя си е тaкa, лесно се рaзпознaвa "стилът" и.

67.   66 лесно се разпознават въпросните отчаяни съпруги, те са си така ЗЛОБНИ.... и напъните им да се обясняват са злобни... ха - ха... права си, отчаяни любовници няма, те са втори съпруги! 62 виждам че и в други теми пишеш така злобно и агресивно....

70.   горкия ти мъж! добре, че те е разбрал какво представляваш

72.   горката! не е ясно какво представляваш от толкова злоба!

76.   Здравей №59, 60, 61, 65, 70, 72! Както се вижда от "изложението" ти, ако това може да се нарече изложение, явно са те зарязали и ти ругаеш целия свят и всички съпруги! А защо да не можеш да бъдеш в положение на лъгана съпруга или любовница? Времето си тече живота си върви и човек голяма дума никога не трябва да казва! А нали има и една поговорка "Не прави другиму това, което не искаш да направят на теб"! Живота е бумеранг, хвърляш го и той се връща при теб! Няма никаква логика в това, което пишеш напр-горката! не е ясно какво представляваш от толкова злоба! Копирам затова е с правописните грешки-какво искаш да кажеш? От това, което чета тук аз от няколкото ти откъслечни израза виждам, че си бясна на някого, който убеждаваш, че е злобен, че някой трябвало да се разведе, защото ти е пречел на плановете, че някой в сайта не е желан-като, че ли ти ще кажеш кой е желан и кой не е? ! Но от писанките ти става ясно, че ти злобееш срещу някого! Не ме интересува живота ти, но внимавай за здравето си, може би имаш нужда, няма да кажа от психолог, както ти казваш за да аргументираш твоите ЛИЧНИ съждения, а по-скоро от сериозно лечение, може би депресия със съответните изследвания! Всичко добро ти желая!

77.   76 май си отчаяна съпруга, и злобната май си ти. моят съвет е да идеш на психиатър и да си пиеш хапчетата редовно. къде видя правописни грешки, май и не виждаш освен всичко? та оправи си свойто здраве, депресията си и не се грижи за чуждото!

78.   76 до 77! Грешките ти са, че всяко изречение се започва с главна буква, а ти за главни букви не си чувала! Щом ми се говори за психиатър, ясно кой пише! Само липсва глупавото -ХА ХА! Грижа се за здравето си, но психически съм стабилна! Както виждам пак се опитваш да ме убеждаваш, че съм злобна! Нямаш никакво право да обиждаш хора от сайта, които не познаваш! Така! Само в горните четири реда, не пиша изречения, защото не са написани правилно и не са изречения, ме обиждаш, че съм луда, заради психиатъра, който си чула, но не си разбрала кога се ходи, защото когато човек има проблеми ходи на психоаналитик, разказва си проблемите, както при теб с обидните квалификации и му дават съвет, как да ги оправи, както твоята отрицателна настройка към хора, които нищо не са ти направили! Живей си живота под достойнството ми е да се занимавам с неприятни и невъзпитани хора!

79.   не са ме зарязвали, аз съм зарязвала. никой не ми пречи на никакви планове, ако си желана, нямаше да си толкоз злобна...

80.   Номер 77, всяко изречение започва с главна буква...

82.   Здравей те. Аз съм на 35 год, женен с 2 деца. Имам 16 години брак. От 2-3 години няма искра между нас, не правим секс(на 2месеца 1 път), просто всичко между нас си отиде. Бях аз активния вече ми писна. Може би много хора ще ме обвинят други не но, без да го търся го намерих. Срещнах голямата си любов съвсем случайно. Тя е с 4 години по малка от мен с дете на 4 год. Проблемът в нейния брак е бил липсата на внимание, интимност, любов и уважение. Точно като мен. Без да си казваме какво искаме просто си го даваме. Ато е толкова малко. Казва се любов. Много ме е яд че, женa ми не разбра какво искам. Мечтаех да го преживея с нея. За съжаление всичко рухна. Жал ми е за децата но, аз немога повече да живея така. самоизяждам се. Ще започна нов живот с нов човек. Децата ги обичам безрезервно много и ще се грижа за тях както до сега

83.   Научих,че интелигенните тук четат Дийпак Чопра. Мнението ми за неговите и подобни писания е ,че освен профит за афторите си не са допринесли с никаква помощ за ни един читател.
Подчертавам,че коментарът ми не е с цел да обиждам или ангажирам някого с мнението си,а по скоро превантивно насочен към младите мислещи хора да не си губят времето с подобни "шедьоври".

84.   На лъжата краката са къси и колкото повече я криете толкова повече после боли! Какви са тия глупости заради децата, чета и се смея... Заради финанси окс, защото го обичате окс, защото не можете да се справите без партн. окс, ама заради децата щото да имали семейство, че това семейство ли е? В крайна сметка всичко ще се разбере по добре по нормален начин да си се разделят хората, а и като е заради децата защо го правите. Просто този който е семеен не иска да изпуска сигурното, че да литне из вятъра. Наранявате така доста хора, както и децата, а уж го правите за тях. Семейство по добре да нямам семейство в един дом от колкото да гледам и майка ми и баща ми да страдат.

51-68 от 68