Раздяла
Здравейте.. бяхме две години с едно момиче.. до последно тя искаше да е с мен. казваше ми колко ме обича и не можи без мен.. аз и бях първата сериозна връзка.. но изведнъж тя ми каза, че иска да се разделим, искала малко време.. и когато аз се съгласих с това.. тя излизаше с друго момче.. но постоянно ми звънеше, казваше ми, че и липсвам.. но след две седмици ми се обади и ми каза, че е с него и не иска да е с мен. каза ми, че не иска да се виждаме нито чува ме.. сега тя е с него.. и не ми звъни.. той е от компанията ба сестрай.. минаха три сесмици а тя не се сеща за мен.. гледам, че се снимат как са завдно, как се целуват и прегръщат.. незнам кво да направя..

Коментари

1.   Ами авторе, как така какво да направиш? Не е ли очевидно? :) Затриваш я. От нет пространството, както и от ума си. Явно е, че е била разкъсана между теб и този другия, но в крайна сметка е надделяла над него, не над теб. Просто се е изчерпала към теб за тези години и търси тръпката с друг. Не очаквай да се съберете отново. Дори да тръгне да те моли да я вземеш обратно, това си е обречено на следващ провал, защото може просто да й липсва чувството за сигурност, което си й давал. Нищо повече.

2.   Его и тоа...

speed...

3.   Жените идват и си отиват, но грамотността е вечна. Ю гет ми?

4.   Я се стягай и продължавай напред.. виж че тя и без теб е продължила, какво още човъркаш. Ще намериш друга девойка и може би следващата ти връзка ще е по- пълноценна от тази. Успех!

5.   Жените са като маймуните - не пускат един мъж, без да са се хванали първо за следващия.

6.   Нямало е любов между вас. Само тръпка, която е изчезнала от нейна страна. Но така става в една връзка - след 2-3 години обикновено двамата си омръзват. Както е написано по - горе, не я приемай отново, че пак ще те зареже (сигурно е заради сигурността, че е с тебе). Изтрий я отвсякъде.
Аре и успех с момичетата за по - нататък