Споделена история от Секс и интимност

Питане за болки в тестикулите
Здравейте, имам едно питане. От няколко месеца нямам полови контакти, тъй като съм в процедура на развод и докато не приключи всичко, нямам желание и да търся секс партньорка. От известно време имам леки болки в тестесите. въпроса ми е следния. Възможно ли е да е от това, че нямам полови контакти. И самозадоволяването не ми помага пак има някаква болка.

Коментари

1.   О, кажи на колко си години и колко често се самозадоволяваш.
Иначе, прави го поне веднъж дневно. Ако не се оправиш до 1 седмица така отиди не лекар-уролог. Моят бивш приятел имаше такива болки и не предприе навреме мерки. Оказа се, че има разширени вени на тестикулите и в крайна сметка първо спря да му става, а след това стана и импотентен. Разделихме се заради други причини, но той е вече близо 10 години женен и няма деца. Прави си сметката, колко е важно да отидеш на лекар навреме.
Има си иначе добри медикаменти за тези работи и ако си отишъл на време ще могат да те излекуват.
Не се изолирай от обществото и жените иначе. Моят съпруг също беше в процес на развод, когато се запознахме и веднага ни потръгнаха нещата. Това беше много отдавна. Ето ни днес - имаме дългогодишен успешен брак. Като един брак е отишъл по дяволите това не значи, че никога повече не трябва да имаш връзка и брак. Напротив, това е шанс за ново начало. Ние дори имаме свои големи деца и така мъжът ми има общо 4 деца от два брака. Макар, че вече е на възраст имаме редовен секс и той такива проблеми като твоите няма и за разлика от повечето си приятели няма и проблеми с простатата и изглежда с 10 г. по-млад от тях, дори зъбите са му като на млад мъж. Прави си сметка, колко е важен редовният секс, спокойствието и домашният уют за един мъж.

2.   Към номер 1:На 35г. Съм, еми горе долу по 3-4 пъти в седмицата. Нямам намерение да се занемарявам, просто докато отминат дънданиите. Сега нямам време и желание да търся спътница. Но определено ще отида на лекар, но мисля, че е заРади секса. И после мисля да си припомня младите и неангажиращи възки.

4.   Ами успех, Авторе. Мисля, че не е много сериозно, но мъжете според мен много се занемарявате и не се грижите за себе си. Аз съм здрава жена под 30 г. и всяка година ходя на гинеколог за check up. Мъжът ми е на 50 г., а 3 г. го преследвах, за да отиде на един зъболекар, не иска да ходи да си прегледа простатата и дебелото черво, а така може в най-ранен стадий да се открият раковете, от които страдат и умират мъжете най-често. Съжалявам, но за мен мъжете не се грижите за здравето си и затова умирате 10 г. по-рано.
Пожелавам ти бърз и безболезнен развод. Иначе не съм сигурна, че ще се наслаждаваш дълго на „млади и неангажиращи“ връзки. Много бързо ще те грабне любовта. Съвет - търси сред по-младите и неупотребени жени, защото за съжаление доста от жените на възраст стават цинични след множество разочарования с мъже и накрая по цял ден ще слушаш мрънкане (и по-добре да си беше останал с жена си) -))
Мъжът ми беше малко по-възрастен от теб, когато се запознахме. И той беше в развод и нямаше сериозни намерения към мен-вчерашната пикла, но връзката ни продължава вече по-дълго от бившият му брак. Никой не знае, къде ще го отвее вятърът. Никога не казвай никога, защото мъжът ми 1 г. след развода си пак беше женен, а казал преди това на всички, че НИКОГА нямало да се жени.-)

5.   Мъжете не ходят по лекари, а жените при най-малката хрема или разстройство тичат в спешното.

6.   Върви на лекар да те прегледа, може на видеозон да те прати и да ти направи някои изследвания. Така без преглед каквото и да кажем няма да ти помогне. Понякога и от бъбреците е възможно да те болят тестисите.

7.   Върви на лекар, те уролозите са за това.