Просто случка или...
Искам да Ви разкажа една много гадна за мен случка, за да ми поолекне.
Имам си приятел от няколко месеца. Той се е държал много добре с мен, винаги ме е карал да се чувствам специална и желана. Той е хубаво момче-висок, с атлетично тяло и чаровен.
Така се случи, че бяхме поканени на едно домашно парти на рожденият ден на негов приятел.
Брат му, който е с 3 години по-голям от моето гадже дойде с неговата мацка и седнаха в другият край на масата.
Аз нямам самочувствието на супер красиво момиче, въпреки, че обожатели никога не са липсвали и това е била причина за ревност, провокирана в настоящият ми приятел и стари връзки.
Както и да е... за това парти, аз се бях нагласила, гримирала-всичко на 6!
Обаче когато гаджето ми фокусира приятелката на собственият си брат започна да я обсибва с комплименти-колко красива била, колко й отивали къдриците, как приличала на Анджелина Джоли и т. н. Брат му се направи на разсеян, аз също. Пред всички си говореха за френски ласки и как ако тя му направи масаж, моят приятел трябвало да й се отплати някак си....
Въпреки всички напиращи в мен чувства, аз запазих спокойствие и се държах абсолютно нормално, докато си тръгнахме. Постарах се да не правя нито физиономии и никой не разбра, че ми е станало гадно
Изпратихме първо приятелката на брат му, а после ме изпратиха и мен.
Моят приятел не пи алкохол, защото караше кола и това допълнително го изнерви. Накарах го да ме изпрати до входа ми и той го направи с голямо нежелание.
През нощта ми изпрати смс колко ме обичал и държал на мен, колко много ценял факта, че съм до него и как иска да сме много дълго време щастливи и ще направи всичко за мен.
Нищо не му казах на следващият ден. Просто... не исках да се караме, за да не ме разбере грешно. Аз не ренувам от приятелката на брат му-та нали тя... е все пак гадже на собственият му брат! Освен това, смятам, че един истински мъж ще накара приятелката си да се чувства прекрасна и красива, а тази негова постъпка беше... меко казано разочароваща.
Моите родители много го харесват, но след като им споделих те не изразиха много хубаво мнение за него.
Не издържах и му обясних по телефона как ме е накарал да се почувствам, казах му, че не може да разчита да си подтискам чувствата, защото щеше да е много грозно да правя сцени. Всеки има своят чар, но щом е толкова щастлив с мен и ме обича както твърди какво е целял с тази си постъпка? Дали е било номер, за да видят аз как ще реагирам? Или просто е глупава сцена, повлияна от детският му акъл и раздъждения.
Моля Ви за мнение :)

Коментари

1.   Не знам, но си видяла за мен част от истинското лице на приятеля си. Той се е държал като пълен простак или ти преувеличаваш нещо. Но в началото като влюбени и загубени често сме слепи за недостатаците на партньора си. Според мен приятелят ти си ги бръщолеви такива винаги. Затова и брат му не го е взел на сериозно. Не мисля, че ги мисли тези работи, а просто така се прави на интересен. Просташка работа. От сега нататък ще виждаш все повече негови недостатаци и ако не успееш да го приемеш такъв, какъвто е, ще имате проблеми и връзката ви ще се разпадне.

2.   И какъв точно ти е проблемът не разбрах? Държиш се детински намираш проблеми там където ги няма и съм сигурен, че ще ги изпуснеш там където наистина са.

3.   Независимо каква е причината, аз лично не виждам оправдание за такава постъпка - да седна с мъж и той да точи лиги по друга... не виждам извинение...

4.   Просто случка... която в бъдеще все по-често ще се случва... докато се случат и по-големи случки... и...