Отново!!!!
На 35 години... Дълга връзка.... и след това няколко несполучливи.... Отово опитах... не искам да съм сама, молех се да обичам... и ето, той се появи... стар познат... кафета, вечеря... и хоп в едно легло, страст... и така 2, 3 месеца, но нещо се изплъзваше. Усещах, но не исках да е така... Скандал.... и изплю камъчето. НЯМА ДА СЕ ПОЛУЧИ. Защооооо???? Амииии... в мен е грешката.... Млад/на 37/, не ангажиран, без деца.... защо, истинска съм винаги, без сценарий, без роля.... За кратко, но го обикнах, познавах го отдавна... Боли.... душата ме боли ужасно много... какво да направя... Извън равновесие съм.... Не искам пари, не искам яхти.... Искам този мъж... само да го обичам и да бъде до мен... умен, истински.... боли, боли, боли, не спира да боли... нямам въздух, пропадам. Искам да направя нещо, искам да опитам, дали ще.... не знам..
Това го написах преди 2-ве седмици... Цопирах и постнах пак... Искам ВИ съвета... отново.... с малко продължение... Цял месец без да се обади.... и аз не съм... и вчера в задръстване то... С колата съм то домен.... аз ни на пред ни на зад.... направих се, че не го виждам... и тръгнах.... , а той на спринт след мен... , а тези коли пред мен не се изтегляха и не се изтегляха....
-Защо не се направи, че не ме виждаш...
-Аз.... Не не те видях... честно...
-Не се правиииииии Видях те...
Исках даму кажа толкова нещао, но все едно някой ме беше хванал за гърлото и ме душеше...
То ми вика... Сърдиш ли се????
Аз... Не!!!! Защо не съм се обаждала... погалиме погледнахме се иииииииииииии. пак в това задръстване във тази Варна... Липсва ми много.... Не съм изпитвала това чувство, не го разбирам... не знам... умна, но всъщност много глупава съм май... Искам да съм с него.... Искам, но това не е достатъчно май...

Коментари

1.   Бъди заедно, но защо не успокоиш топката малко. Мисля, че клониш към това да задушаваш партньорите си.
Гледай си живота, оправяй се и нека ти си в центърът, мъжът да е до теб, но да не живееш за него.
Не го ли оправиха този Варненчик бе.... аз през там не карам вече, но доста романтична случка!

2.   Кефиш ме, бейби!
Но се надявам, че ще си с него! Да живее любовта!

3.   от авторката :
Благодаря номер едно :-) Разсмя ме :-) Романтично???? Не не... Бях ледена, а после... много сълзи....
Никой не ме вижда да палча. Винаги щастлива, усмихната и строга, а сега.... тази дреболия.... изкарва ме извън контрол това... Това е лудост!!! Дали????
Всичко е в ремонт... и Сливница започват скоро.... Кошмар.... Тогава от къде????
А с кого ли пък...??? Нали съм отхвърлена.... Какво искат тези мъже????

4.   От 1 - аз затова моята кола я държа на паркинг и си пътувам с такси - даваш там 2 лв. повече и слизаш при задръстване, а и шофьорите са винаги с една крачка напред и знаят как да ги избегнат. Оставила съм колата на удобно място извън задръстванията и за градско лесно - изчислих именно, че ми е по-евтино да пътувам с такси от това да си троша колата и бензина.
Поне работят бързичко този път. Стискам палци бързо да ми пуснат Булеварда... Сливница мен лично не ме засяга.
Какво искат мъжете ли? Ама честно???
Искат секс, хубаво прекарване, да имат свобода във връзката си, за да бъдат себе си и да не им се натрапват отговорности, задължения. Мъжете мразят женските капризи и очакват да си кажеш, какво искаш директно, но ако трябва да обобщя най-важните три неща за мъжа
1. Хубав, редовен секс
2. Хубав, редовен секс
3. Хубав, редовен секс
После идват манджите, спането, ВНИМАНИЕТО и другите неща, характерни за малките деца и домашните любимци. Каквото искат кученцата и бебенцата ЯК секс.
Мъжете иначе сами си падат в капана де, но искат да е ДОБРОВОЛНО и да си мислят, че връзката ви и всичко останало е тяхна идея.
Ако не ти се разправя с мъже - направи си бебе/вземи си куче/коте/хамстер купи си вибратор или просто остави мъжете да правят това, за което действително ги бива - да карат кола, да мълчат и да се изпъват на дивана, оставяйки повече боклук от всяко кученце и бебенце. Ако това не те дразни - вземи си мъж .
Ако те дразни - живей сама, с кученце или бебенце, но в никакъв случай с мъж и НЕДАЙ СИ БОЖЕ - с всички заедно - мъжът ще ревнува, а ти ще имаш три бебета, за които да се грижиш и накрая нужда от вибратор!

5.   Как си личи, че сте варненки. От там жена не се взема. Негодни са.

6.   Бул. Варненчик от районен съд до окръжен.... там ме притеснява най-много ;-)
" да не им се натрапват отговорности"-това най-много ги притеснява.... :-), а в този ред на мисли... всъщност аз не искам това, защото съм изключително отговорна, но.... цък... ужас.... застанала и ипиши, пиши.... ПИША всъшност! Искам съвет за толкова простичко нещо, на което сама знам отговора, а искам да е различен... Иска ми се да чуя, да прочета една друга гледна точка, която може би съм пропуснала или ми се е искало да я пропусна!

7.   Номер 5!!! Ха, а то не съм от Варна!!!! Да, живея тук, ноооо!!!! А ти от къде си толкова годен!!! От къде се пръкна толкова разбиращ, можещи знаещ... ааааааааа и РАЗЛИЧЕН!!!!

8.   С две думи - остави мъжа да бъде мъж, бъдейки себе си, а ти бъди себе си и не се разтваряй във връзката си. Приеми, че мъжът има своя си вселена, живот, проблеми и нужди и недей му натрапва своите, а още повече - не се отказвай от своя живот, нужди и да си решаваш сама проблемите.
Това е най-трудното. Да ги има ти и аз в това ние. Мъжете най-много се плашат от НИЕ-то. Не насилвай нещата.
Препоръчителна литература специално за жени като тебе - книгите на Шери Аргов. „Защо мъжете си падат по кучки“ и “Защо мъжете се женят за кучки“.
“Кучката, за която става дума в тази книга, не е зла, груба, властна или отмъстителна. Тя не е и жената, която владее всички сексуални техники и ги използва, за да манупулира мъжете. Тук става дума за онази жена, за която мъжете мечтаят.

А тя е нежна, но силна. Тя е изкусителка, която притежава магнетична власт. Тази жена не се отказва от собствения си живот, за да преследва някои мъж, нито прави компромиси, когато той прекрачи границата. Тя никога не му позволява да мисли, че я притежава напълно, и затова той никога не спира да се старае.

Авторката Шери Аргов е направила мащабно проучване сред стотици представители на мъжкия пол, за да разбере кои женски качества ги привличат или отблъскват. В следствие на техните откровени отговори тя формулира истината, която много жени предполагат, но не осъзнават напълно – мъжът желае не красивата жена, а онази, която е умствено предизвикателство за него. “
П.П. И аз не съм варнанка и дори не живея там за постоянно, а просто работя по проект в града -)

9.   Благодаря за вниманието! Удоволствие е за мен в 00, 55 да се води смислен диалог и то точно тук!
М. И.

10.   До 7 - от Тутракан.

11.   Мда, номер 5 е прав, от Варна жена не се взима. Красиви са, купонджийки, ебливи, самочувствени, стават за веселие, но за нещо сериозно не! Е, има и читави, но на читава варненка да попаднеш си е чудо. За всичко това си има и някво логично обяснение...