Не мога да избера
Здравейте, на всички! От две години излизам с едно момиче, отношенията и като цяло връзката ние е много сериозна. Нека нарека това момиче Х. А за другото което, ще стане въпрос Х1. Та да се върна конкретно на темата. Значи с момичето Х ходим от две години, връзката ни е много сериозно, и мога да твърдя на 100%, че тя не ми изневерява. А преди да тръгна с Х ходих с Х1. С Х1 ходихме около 1 година след което се разделихме да го наречем по взаимно съгласие. Но когато я видя (Х1) сърцето ми тръпва и искам да съм си с нея. Но когато не съм с Х някак си ми липсва. И всяка вечер когато остана сам с мислите си мисля за Х1, Направо незнам какво да правя вече. Моля дайте ми съвет. Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   остави и двете , докато срещнеш Х2

2.   Лесно е просто не се връщай към миналото, излизай си със сегашната приятелка и се радвайте на връзката ви.

3.   не гледай назад, било каквото било, забрави я веднъж за винаги

4.   Неслучайно е бивша, гледай си живота и бъдещето.

5.   Напрви това което ти се иска, ама трябва да си наясно какво точно искаш де.

6.   Tоа па си въобразява, че той избира.. алоуу, слез на земята малко, жените сме тези, които избираме, вие само имате честта да бъдете избрани (евентуално).

7.   Възможно е това да е временно състояние. Ако нещо в момента във връзката ти не върви, това те кара да се връщаш към последния човек, който си обичал. Според мен си помисли хубаво дали връзката, която имаш сега те удовлетворява, дали е това което искаш... Не казвам да се връщаш в миналото... Може би да потърсиш Х2.. :))

8.   Като гледам как несериозно пишеш за връзките си мисля, че не заслужаваш никое момиче да не те погледне, авторе!