Влюбих се в асистента
Знам, че има много такива теми. Но мойта е малко по различна. Значи въпросният асистент, не ми води някакъв предмет, той води практиките ни. Бях на практика с него и много ме изкефи. Харесвам такив тип мъже като него, по възрастни. Това е, че не го познавам много. Чудя се дали да му призная за чувствата си, като ходя да му предам работата си? Проблема е да си нямам проблеми после. Една колежка ми каза, че е чула че той има бебе, но не се знае дали е истина. А и това е, че като аз се опитвам да свалям мъжете, все не се получава. Не знам просто какво да правя. Мислех да го попитам дали е обвързан, но не знам как ще го разтълкува и да не ми се стъжни, ако няма нищо от негова страна.

Коментари

1.   Очаквам след няколко месеца тема "Той се оказа женен"...

2.   Ти там ходиш, за да учиш... Категорично те съветвам да не притесняваш човека.

3.   Някои жени са станали много нахални.

5.   не се занимавай там си да се учиш на нещо, не на дискотека да си правиш купона

6.   Благодаря на всички за отговорите. Вече имам решение на проблема. Най-добре е да сме колеги и приятели. Оказа се, че не може да има нищо.

7.   Мн ми е чудно как може да се влюбиш в човек, за когото не знаеш почти нищо

9.   Аз също се влюбих преди години в асистент. Още не мога да го забравя. Той се оказа женен и в допълнение разбрах че е имал нещо с колежка. Мислех и че е увлечен по мен, поне даваше такива сигнали. Връзка нямахме. Виждахме се на кафе около стажа ми, който така и започна без да го изкарам при него до край. Просто ми даде бележка. Говорехме си приятелски. Но той просто е един надут балон. Има самочувствие на богат мъж, защото си има бизнес, кара скъпа кола. Немога да разбера защо този мъж не ми излиза от главата, толкова време мина и си давам сметка, че както и преди така и ако недай си Боже някога нещо има между нас само ще страдам. Но истината е, че незнайно защо аз мечтая да сме близки и наистина страдам. Наистина мина страшно много време от нези времена, но той е мъжа, който най-дълго време е ангажирал съзнанието ми. Вече почвам да си мисля да не съм го познавала от минал живот и подсъзнанието ми да си играе с мен.