Истинската любов....
Здравейте, ще се постарая да съм максимално кратък на 22г. съм мъж познавам момиче от 6 години и от толкова съм влюбен в нея влюбен в истинският смисъл не съм спирал да мисля за нея никога не съм спирал да си мечтая на съм с нея с една дума просто я Обичам.

Всички останали жени в живота ми за мен са губене на време симпатично момче съм имал съм доста красиви жени, но просто обичам нея искам да съм само с нея. От друга страна знам, че това не е възможно говорили сме на тази тема просто не иска. Живеем в различни градове тя си има своя живот аз своя. Казал съм и, че съм готов на всичко за нея тайно вярвам, че и тя изпитва нещо. Но се мъча всеки изминал ден това не са ден, два това са 6 години, не мога да спя спокойно ден не минава да не мисля за нея, работя работа която ми дава доста прилични приходи, мога да си позволя много неща но не съм щастлив, и никога не съм бил. Единствената ми мечта е да бъда с това момиче дори и да прекарам 2-3 дни с нея. Повече не искам да падам ниско и да говоря с нея на тази тема ние дори се виждаме в година 2-3 пъти и преди да се случи не мога да спя, вълнувам се все едно е виждам за първи път.

Ходил съм пия сам по баровете като последния пропаднал хлапак, а не е така просто съм влюбен и отчаят искам тази жена. Обичам я но не мога повече да живея така. Само човек, който не е спал от любов може да ме разбере за какво говоря.

Моля ви дайте ми някакъв съвет какво да направя за да ми е по-лесно.

Коментари

1.   Ставаш и хващаш пътя към нея, нейния град. Друг начин няма.

2.   Здравей, разбирам как се чувстваш!
От собствен опит ще ти кажа, че колкото повече криеш чувствата си и мислите, толкова по дълаг период изминава докато преживееш човека или обстоятелствата.
В края на краищата направи това, което усещаш, че искаш.
Поговори с нея за да ти е ясно какво иска тя, недей да стоиш в неизвестното и да намираш утеха в алкохола!
Успех и пиши какво се случва.

3.   Интересна история :)

4.   Дано да си послушал досегашните съвети! Единственият начин да стигнеш до истината е ДЕЙСТВИЕТО! Не чакай повече!
Защо трябва да се измъчваш!? !
Напиши все пак - как са се развили нещата?

5.   Хайде, де! Напиши - как се развиват Нещата? !?

6.   Не иска да има нищо общо с мен не харесвала хора като мен. Отряза ме доста деликатно, каза ми че разстоянието е голям проблем и аз никога не бих отишъл да живея при нея ( което всъщност не е истина ) не иска да рискува с мен и да види дали просто ще се получи, явно още не може да разбере че тя е моята любов.

7.   Ти си я издигнал на пиедестал човече, недей така.

Докато си зациклил с това момиче никога няма да си щастлив, а твоето момиче може би е някъде около теб.

Мисля, че трябва да я преживееш и рано или късно
ще се появи момиче, което ще те накара да го направиш, пожелавам ти го.

На сила хубост не става.

Това, че си я издигнал на пиедестал, както вече написах,
ти пречи да видиш истинската и същност и да осъзнаеш,
че ако си с нея нещата няма да са толкова идеални и тогава даже може да разбереш, че всъщност тя не е твоят човек.

Младо момче си, помъчи се, намери хоби, работи,
спортувай, ЗАБРАВИ Я!

И рано или късно ще бъдеш истински щастлив и влюбен.
Докато си в сегашното си положение все ще страдаш...

Успех!

- Еделвайс

8.   Явно ти не можеш да разбереш, че НЕ си нейната любов. Не винаги човек го огрява, нали знаеш. Ще я преглътнеш и ще намериш момиче, което да те харесва и то.

bile