Kакво искат жените?
Повече от година имах връзка с жена на 35. Всички признаци показваха, че отношенията ни са добри. Дори много добри. Имам добър доход, не я притисках за нищо, не сме се карали, обсъждахме всеки въпрос касаещ двама ни, хетеро сексуален съм, не си падам по перверзии... Когато предложих да заживеем заедно, ударих на камък. На въпроса защо не иска, отговора беше, че няма да може да издържа на секса с мен ако живеем заедно??? По-голяма глупост не бях чувал! (За сведение съм среден размер-17.5 см; правехме секс 2-3 пъти седмично; без да твърдя, че съм голям майстор мисля, че се справям добре, поне такива са били отзивите до сега, включително и от нея; вярно, че съм малко бавен докато свърша, но това й позволяваше да свърши няколко пъти).

На въпроса ми какъв е проблема, отговора беше, цитирам: "Повече от един час секс ми идва прекалено!" На предложението ми да ограничим секса в исканите от нея рамки, отговора беше "Не". Смея да кажа, че положих усилия. Направих го защото мисля, че жената си струваше (така мисля и сега). Оказа се, че тя не мисли по същия начин. Винаги съм знаел, че да разбереш една жена е мисия невъзможна, но в този случай останах изумен. Не че има някакво значение. така че въпроса: "Какво искат жените?", остава отворен.
Мъж на 43.

Коментари

1.   Или има друга причина, или нещо куца в секса. Ако си такъв, какъвто си описал, не виждам причина да не иска, или поне щеше да ти каже защо ..
К Варна

2.   :))) Винаги много съм се забавлявала, като се започне с тривиалните определениея" Всички мъжете са такива", "Всички жени са едни и същи" и т.н. Към подобен тъп категория попада и този въпрос" Какво искат жените?" А вие бихте ли ми отговорили "Какво искат мъжете?" :))) Вероятно ще ми напишете, какво търсите вие, от какво имате нужда и потребност, но разбира се, че това няма да бъде съгласувано с много други мъже:)) Разни хора, разни идеали :)) Струва ми се, изкривявате част от реалността или може би не искате да я погледнете. Причината, която изтъква дамата е абсурдна:))) Как може кучето да се плаши от салам :)), абсурдно нали, каквато и порода да е :))) Вярно е, че добрият секс прави живота ни пълноценен и вълнуващ, но все пак, само той не е достатъчен .....

3.   За любовта жените са готови на всичко, дори и на секс. Заради секса мъжете са готови на всичко, дори и на любов

4.   Дамата си е напълно права, секс повече от един час си е направо прекалено. Представям си да ме лашка толкова време, та то дори ще ми стане противно, не удоволствие, а повече болка и отвращение бих изпитала. Та той ще я разкървави бе.

Господине, сега щом на 43 години за повече от час свършваш, та след няколко като почнеш критическата, тогава и за два часа няма да свършиш. Та тя ще остане и без ръце и без уста и без пу*тка жената - пълен инвалид.

5.   Виж какво, казваш че си с 17,5см. дължина, а ширина в диаметър ако си 5-6 см. навярно се е узорила милата, та че и за орална любов е трудно, ще се задави...
От всичко е явно, че не и харесва секса с теб, затова ти е отказала. Търси си жена не момиче на 35г. раждала и по-широка , може и по-възрастна от теб.
Успех!

6.   Мисля, че я разбирам. Истината е, че вероятно не изпитва оргазъм когато правите любов, но не е била искрена. Поради това дългият продължителен секс е бил изморителен за нея, докато ти си си мислел, че тя е на върха.

7.   Тя си го е казала-секса е проблема. ама наполовина. нормално горе долу за жена да не ти каже всичко в прав текст. както казва една девойка по-горе куче от салам не се бои.
Ралф

8.   На тази възраст да не е омъжена и затова да и идва
вповече. Иначе 3 пъти е нормално.