Влюбих се в по-малък от мен!:(
Здравейте!
За първи път споделям в нета, но наистина имам нужда от мнение, защото на никой не мога да споделя! Преди година се върнах да живея в родния ми град, който е много малък, а знаете как е в малките градове-клюки и интриги! Повечето от моите стари приятели ги нямаше и аз започнах да излизам с едни много приятни момчета с 6 години по малки от мен! И най вече бях с тях заради него-уникално момче! Мисля че се влюбих от парвия път в който го видях, но не предприемах нищо, защото е по малък от мен и бях сигурна, че никога няма да бъде с мен! Докато една вечер се случи, искаше ме страшно много, а аз нямаше как да му откажа, защото го исках даже повече от него! И така вече шест месеца правим секс, но пред хората сме само приятели! За чувства не сме говорили и не мисля, че някога ще говорим, но напоследък ме гледа някакси влюбено, но незнам дали не си втълпявам, много сам объркана! Много искам да сам с него, да имаме нещо сериозно, но като се замисля че е само на 18 и има още какво да види от живота и се отчайвам, не мога да му го причиня рано му е да се обвързва! Незнам какво да правя обичам го и секса е страхотен! Искам чувствата да изчезнат но е просто невазможно, ние постоянно сме заедно! А и другото е че в този малък и интригантски град няма как да бадем двойка, хората мислят по съвсем различен начин, ужасно е! Дайте съвет как да постъпя...

Коментари

1.   Здравей!
1. Какво значи 'градът е малък, хората са с друго разбиране'. Толкова ли, като се обичате толкова, да се преместите в друг град? ! Можете.
2. ГОДИНИТЕ НЯМАТ НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ! Моя приятелка например в момента е на 27, а живее с момче на 22. Много са си щастливи, обичат се и т. н.
3. Оставам леко с впечатлението, че си се влюбила в пениса му, а не в него. Ти познаваш ли го като човек? Качествата му? За да се предприеме стъпка 1, трябва да познаваш него, а не ерекцията му, разбираш ли? :)
Мая, 17 г.

2.   Мила спокойно какво са 6 години :) Излизам с момче на 20 а аз съм на 37 и се обичаме, а имам и деца.... Успех! За не ти пука за хорското мнение!

3.   Ти си на 15 съдейки по правописните грешки

4.   Няма значение разликата в годините. Важни са чувствата. А и щом прави секс с теб, значи няма как да няма чувства. Да не ти пука, излизай си с него и 6 години не са много :).

5.   Номер 2, а мъжът ти знае ли ?

6.   Абе момиче хвани се за няква работа, кво се поебаваш с някакъв пикльо, който те ползва само за секс?

7.   Защо трябва да се съобразяваш с хорското мнение, да не плащаш дана опщаствено мнение... Аз съм на 29 а гаджето ми е на 21. По млад и по активен е в леглото обича ме и аз него също и не се крием от никой дори и от родителите. За какво живееш за онези дето ще ти навредят с приказки и клюки или ще спазваме селските норми и морални връски от преди педесет години. Живей си живота обичай този който те обича и дава всичко от себеси за да си щастлива. Щом е пълнолетен със сигорност нее престъпление или нещо лошо. Та мъжете как могат да имат млади момичета и жени а ние неможем да сме с по млади...??? Прави каквото ти е по сърце и не позволявай да ти влиае хорското мнение. Пожелавам ти страсни и хубави моменти с това момче. Аи не мисля че като си на 2 иколко има голяма разлика между вас за да те притеснява това..

9.   Номер 5 и да знае и да не знае се тая, бракът ни отдавна не върви, така че не ми пука и да разбере!