Проблеми с бивша
Здравейте
Не знам какво да правя и направо ми иде да се пръсна, разделих се с бившата си приятелка по нейно желание след 6 години съвместна дружба. По малко от седмица след раздялата ни, и аз срещнах много добро и красиво момиче, както и да е заживяхме заедно и бившата ми не спира да злорадства то по общи приятели, по комшии стигна до там че колата ми е надрана цялата! Няма кои друг, мога да и върна но вътрешно знам че по умния отстъпва, и все пак не мога да се събера в кожата си! Има ли хора сблъсквали се с подобни ситуации.?

Коментари

1.   Да ти имам и проблемите! Всяко чудо за 3 дни. Паркирай колата другъде или направо си смени номерът (цвета). Иначе тя ще говори-говори и какво?
При мен е по-сложно. Мъжът ми има бивша жена, която в началото действително успя да настрои всичките им семейни приятели собствените му деца против него, но хората не са прости. След известно време всеки сам си прави извод кой прав и кой крив. Ти просто не падай на нейното ниво. Представи новата си приятелка пред приятелите си и не се колебай да разясниш на най-близките си приятели и семейството си точно как стоят нещата. Остави бившата да се пържи в собствените си сосчета. Злобните хора накрая винаги остават без приятели и среда. Просто не падай на нивото ?! При нас поне се получи. В рамките на година хората разбраха, какво се е случило в действителност и дори порастналите деца на мъжа ми предпочитат да идват през свободното си време в нашия дом - просто злобният човек не е добра компания.

2.   Така е брато. Бившата ми прелюбодейна жена се разведе с мен, заради един цървул и въпреки всичките свинщини, които натвори дори още докато никой не знаеше за изневярята и ме чернеше пред хората и общите ни приятели, кумове, роднини ме гледаха като престъпник. Помията по мой адрес продължава и до днес - 6 месеца след развода, а дори на детето промива мозъка, но рано или ксъно на такива хора бумеранга им се връща... Запази спокойствие, пази си колата и ако я хванеш на местопрестъплението и натроши курвенските ръчички! Не и давай да ти вземе страха, щото курвите точно това искат! При теб още по-лесно, нямаш дете от тая пача.

3.   Ами по принцип тя се унижава. Най-добрия ход в случая е пълен игнор- прави се на ни чул ни видял. Не се оправдавай, мълчи си... Но пък защо има толкова насъбран негативизъм и злоба към теб, дали не си го заслужил по някакъв начин? !

4.   Към 3. Ако беше лош или е бил лош към нея, на дали сега щеше да е занимава с него. Просто бившата ще трябва да преглътне хапа и да продължи. Аман от комплексарки.

5.   Това е удар по егото и. След 6 години съвместна дружба я забрави и замени за по-малко от седмица. Може би е очаквала, че ще се "бориш " за нея, а ти просто си я заменил. Нормално, че се е озлобила, даже може би в главата и са се зародили филми от рода на, че ти през цялото време си я лъгал, изневерявал... бе тежко е да си жена :-) Не се притеснявай ще оправиш колата, приятелите ти нали са ти приятели и те познават и знаят, че не си такъв какъвто бившата те маскари и с времето на бившата ти ще и писне като види че не и обръщаш внимание или си поговорете спокойно ако и стиска да си излее мъката в очите ти

6.   Абе айде бе... Аз съм една бивша. Защо си мислите изобщо, че е от голямата загуба. Всичко е яд, че си си загубил времето и нищо повече... :Д Обикновено колата я е купена благодарение на нечия подркрепа, разбирай на половинката, наеми, квартири, обзавеждания и идва една приклепваща, която се настанява наготово и започва "Много добре се държи с мен... Направо.... " Цитирам, за да разберете капацитета. А мъжа се мисли за много оценен. хайде със здраве. А на дамите, които се водят ''изоставени'' - от какво /не от кого/ сте изоставени, мили дами :) Да бъдем малко над нещата :) Не се занимавайте с ''неща''.