Имали жени който не изневеряват?
Пиша тази тема макар да съм сигурен че ще бъда обиждан от всички в този сайт. Вчера говорех с една жена и я попитах дали е изневерявала на сапругът си. Тя ме попита дали има жена която не го е правила. Какво мислите Вие? Имали жени който не са го правили особено след по дълъг брак? Благодаря на всички за мнението което ще искажете.

Коментари

51-60 от 60

59.   Има, но вече са голяма рядкост. Света поради една или друга причина стана изкривен, съответно и мисленето на повечето хора. Повечето не знаят какво искат, а пък на някой все нещо им липсва. Според мен ако има комуникация в една връзка, най - малкото няма да се стига до изневяра, може до край, но не и до това. Но, вече почти всеки се затваря в себе си и още по - лошото е, че не е искрен спрямо човека които е до него. А, от истории и случки на които съм присъствала много рядко след дълъг брак, дали жената или мъжа няма значени, криват от пътя поради една или друга причина.

61.   Мъж на 25 години съм, от 2 години и половина имам връзка с едно момиче, което не ми е изневерявало и аз не съм изневерявал нито веднъж! Първоначалните месеци излизах често по дискотеки, закачах се тук-там, правех се на идиот, целувал съм се с някакви парцалетини и съм танцувал, но в последствие видях, че моята приятелка е сериозна, прочетох и целият фейсбук, всичко с години назад история, без да разбере, телефони и прочие, имах параночина ревност, но когато вече се уверих, че е сериозна, не ме лъже и не ме използва, спрях и да излизам по дискотеки и да се правя на клоун и сега се чувствам много добре. Не се натоварвам да я дебна, а и гледам да не създавам у нея поводи за ревност : ) Има жени, които не изневеряват и при жените като цяло е по-малко вероятно да ти изневерят. Жените обичат да се хванат за клона и да пуснат другия, когато са сигурни, че не искат даден човек, рядко го правят заради спорта и секса, мъжете го правят от комплексарщина, че било идиотско мъж да отказва на жена и не било мъжко и за да правят някакви бройки, уви някак си осъзнах, че ми е много по-приятно да споделя дните си и времето си с приятелката ми, отколкото да преживея една нощ или един час с някоя използвачка и нахалница!

62.   Цитат:

" Вчера говорех с една жена и я попитах дали е изневерявала на сапругът си. Тя ме попита дали има жена която не го е правила. Какво мислите Вие? "
---
И от този въпрос и отговор с една единствена жена, си вадиш извода че милиарди жени по света... правят така???
---
За да задоволиш въпроса си, попитай тези милиарди жени, за да ти кажат.
--
Според мене ето как се става "журналист"...
Нямам повече думи.

63.   Към номер 61 като заживеете заедно няколко години и се срещнете с проблеми - наеми, сметки, деца, разходи, започнете да не си обръщате внимание (защото това е неизбежно) пак ще говорим ;)
Естествено ти пожелавам да не се случи и да сте все така с розовите очила :)
Емил 32

64.   Има. По различни причини - влюбени са, страх ги е - от разкриване, от пораждане на чувста, твърде заети са с работа, деца и др. Но на някои от тях /изключвам първите/ много им се иска.

67.   Има. Ако са грозни и дебели, и никой не ги ще.

68.   А има и такива, които много ги искат, ама не го правят, по различни причини. Някои даже имат и морал, колкото и на номер 67 да не му се вярва /защото очевидно е мъж/.

69.   Номер 61 е много прав! Жените излючително рядко изневеряват заради спорта, ако правят секс с приятеля към който имат чувства почти никога не биха изневерили. Мъжете може да си се хвалят отделно че спали с тая или оная но така стоят нещата в реалност, както се вика.. Никой не бяга от хубавото!

70.   Да бе има такива на всеки ъгъл само дето земята е кръгла няма такава забрави избий си го от главата човече веднъж ще е но ще изневери и не се правете на много морални няма няма Ама просто няма такава дории да не е е ввъпрос на време

71.   Ествствено, че има. Има и мъже и жени, които ги мързи да гледат камоли да поемат риск да изневеряват. Но по интересен е въпроса дали това е най важното клачество на една жена - да не изнверява? !? И аз като млад си мсилех, че е важно ама сега слкед 10 годни брак си мисля, че е далеч по важно жената да е огън в леглото и да се кефи и раздава. Дали ми изневерява не ми е чак толкова приоритетно стига да не разбирам. Важно е на мен да ми е добре.

По добре да ядеш торта с приятели отколкото лайно сам.

51-60 от 60