Как да се справя с мислите си за нея?
Здравейте! Аз съм на 25 години. Историята е следната: В университета се запознах с едно момиче което впоследствие ми стана гадже и бяхме заедно почти 5 години. През половината време живяхме заедно. Случи се така, че от нейна приятелка разбрах, че си е намерила друг и ме лъже за разни работи. Разделихме се преди близо 4 месеца, но поддържахме връзка. Отскоро обаче не сме се чували и виждали, дори не ми честити рожденния ден а аз не мога да спра да мисля за нея: какво прави?; как е? и т.н. Искам да спра да мисля за нея и да продължа напред но уви не става. Какво да правя?

Коментари

1.   Зарежи я !!!

2.   Спри да мислиш за нея, щом те е заменила за друг значи не е държала вероятно особено много на теб, за обич няма да говоря. Казвам ти го погледнато от страна на жена, която не изостави, неизмени на мъжът до нея, но той го направи. Когато те искат и обичат не си изоставен.
УСПЕХ

3.   Омръзнал си и. Остави я да походи. Ако не се влюби в другия може би ще се върне при тебе, но може би.........

4.   Времето лекува всичко...

5.   Да прави да прави, какво да прави? Ще се поразвърти още малко насам натам, щото 5 години омръзват. Ще минат още няколко месеца (година максимум) и ще те потърси отново. Ако всичко ви е било наред и ти си я обичал истински-аз ти гарантирам, че ще се върне. Просто в един момент не всички ги свърта на едно място. :)

6.   Замени я, забавлявай се! Продължи напред!

7.   Мисля че ако се пробваш да я намериш и да и кажеш че неможеш да живееш без нея тя ще те разбере единствено самотния човек се обажда на старото си гадже и общува постояно с него има вазможност постарай се изненадаи я с нещо

8.   Остави я да изживее своята фантазия и сама да те оцени. Може би след време ще разбере какво е изгубила в твое лице и ще поиска да се върне обратно, може би... Ти не се оставяй да си зависим от един човек. Любовта и зависимоста са различни неща, не ги смесвай!
Д-р Хаус

9.   5 години не са малко.Да ги посветиш на човек , които те лъже.Не знам как , но гледаи само напред!

10.   До№ 3.
Тя може да се влюби в сегашния, с който е , но нещата там да не потргнат и пак да се върне и да подхлъзне автора, което няма да е в негов плюс, защото той я обича, и винаги ще я приеме, а девойчето може да се върне защото в крайна сметка е, и е оценило кой , кого обича, но за сметка на кой?

При мен се случи именно така, той тръгна с друга - мисля че се е влюбил, там нещата не са гладки, тя май го поизползва или и аз незнам какво, той се върна при мен-приех го , докато тя не започна пак да го търси , като нещата май бяха там на приливи и отливи. От това не печеля нищо загубих, защото се оттеглих.А въпросната дали обича моя приятел само тя си знае, аз зная и съдя по себе си , че когато човек обича не изоставя.

11.   Направи нещо извън нормалното си ежедневие.
Например отиди на поход, има фирми, които организират много хубави преходи на сносни цени, запиши се на курс по език, плуване и каквото искаш друго, разнообрази всекидневието си.
Ще се справиш.

12.   До №10 Съжалявам за теб но и аз загубих Аз сам №3 Загубих любовта на живота си...загубих 5 г. от него.Може би писах така по горе защото се надявам на мен да ми се случи...........но може би....

13.   ДЕВОЙКАТА, МОЖЕ ДА СЕ ВЪРНЕ ПРИ АВТОРА ЗАЩООТ Е ОЦЕНИЛА ИЛИ ЗАЩОТО ЗНАЕ ЧЕ ТОЙ ВИНАГИ ЩЕ Я ПРИЕМЕ , ПРОСТО ЗАЩОТО ЗНАЕ ЧЕ ИМА НЯКОЙ КОЙТО ДА МИСЛИ ЗА НЕЯ И МУ ПУКА ЗА НЕЯ. В МОЯ СЛУЧАЙ БЕШЕ ТОЧНО ТАКА....ЛОШОТО Е ЧЕ С ЕДНО ТАКОВА ЗАВРЪЩАНЕ ДАВАШ ПРАЗНИ НАДЕЖДИ НА ЧОВЕКА КОЙТО ТЕ ОБИЧА А ТИ НЕ СИ СИГУРЕН В ЧУВСТВАТА СИ ДАЛИ Е ОБИЧ ИЛИ НАВИК И ТАКА ЛЪЖЕШ ОТНОВО ЧОВЕКА А МИСЛИТЕ СА НА ДР МЯСТО. в МОЯ СЛУЧАЙ АЗ МИСЛЯ , ЧЕ ВЕЧЕ БИВШИЯ- СИ МИСЛИ ЧЕ ДРУГАТА ГО ОБИЧА, АЗ НЕСЪМ СЪВСЕМ СИГУРНА В ТОВА ЗАЩОТО НЯМАШЕ ДА БЪДЕ ИЗОСТАВЕН, НО ЕТО ЧЕ ТЯ ГО ТЪРСИ ИМЕННО ЗАЩОТО ЯВНО ПРИ ДРУГИЯ НЕ СЕ Е ПОЛУЧИЛО И ЗНАЕ ЧЕ ТОЙ ЩЕ Я ПРИЕМЕ, И СТАВА ГОЛЯМА ИГРА.И ЗНАЯ ЧЕ Е ЗАБЛУДЕН-ЕДНО ОБРЪЩАНЕ НА ВНИМАНИЕ НЕ Е ОБИЧ, НЕ Е ДА БЪДЕШ ИЗОСТАВЕН.

14.   Искам да ти кажа защо според мен се е получило така. Изоставих приятеля си, с който бяхме заедно близо 3г. защото срещнах друг, който моментално ме привлече, а и не бях сигурна дали се обичаме още или всичко се е превърнало в навик. След като прекратих отношенията ни разбрах, че съм направила най-голямата грешка в живота си... когато го срещна случайно ми се иска да се затичам и да го прегърна... но страх ме е че той вече не ме иска, когато ми се молеше да не си отивам аз предпочетох да бъда с друг и сега ме е страх, че ще ме отблъсне, затова обади и се, не да и се обесняваш в любов, обади се просто ей така, ако тя те иска още ще направи така, че да разбереш ... не оставяй обичта си

15.   Аз бях изоставена от приятеля си след дълги години- скъсахме. минаха няколко месеца дойде нова година и му звъннах да го чуя, и честитя, той като никога досега се държеше с мен сякаш само това е и чакал да звънна и да започнем отново. Видяхме се, всичко беше мн хубаво подновихме връзката, но не за дълго, защото влияние имаше от другата-появяваше и изчезваше. Дали това би помогнало не се знае, но не пречи да опита, НО ДА ИМА ЕДНО НА УМ.

17.   ако ви ражкажа моята изтория ще заплачете

обичам едно момиче тя мен не, тя си има един тя го обича ама той нея не, скъсаха аз имах един ден да и се обесна в любов но тями каза изкамд а сме само приятели и си тругна а най-лошото е че ми е сученичка ;(

18.   да ви призная аз сам на 12 Г но ме хвана л1бовта много рано ш едно моми4е ш парши клас ходех ме после я
оставих зареди дръго момиче и ртазбрах че то ва е грешка и исках да си я шърна пак при себе си
в 3 клас разбрах че ме харесва от неината наи добра приятелка тогава бчх като ангел но в 4 клас неината приятелка ме ижлага че тя не е искала да ме вижда
тогава се разплаках и от тогава я загубих
до като можеш вари при нея и го кажи обичам те варни се при мен!

19.   аз и осще и осще я бичам но за мен е късн вече но ти можеш даваи пробвай се отново недей пропускай
момента после боли много повече като знаеш че не си се пробвал пак а си можел.

20.   всеки ден я виждам ц дск и се питам? защо не и го казах всичко когато можех... и сега си плащам за грешката. опитай се да бъдеш заобиколен от приятели
знам че не е лесно да праи6 купон когато душата си тарси половинката. но се опитай:)

25.   Аз имам един въпрос. Тази история е от преди пет години. Интересува ме.... какво се случва сега с теб и с нея? Как гледаш на нещата ....

26.   При мен е същата история но е от 4 месеца. Обичах я много, всичко беше наред даже живяхме заедно известно време, и на края точно за два дни видях как се промени! След това разбрах че ме е лъгала от известно време с мои приятел. Разделихме се а аз спрях всякакви контакти въпреки че тя твърдеше че ме обичала нооо, болката беше твърде голяма за мен! И така вече няколко месеца но подяволите не мога да спра да мисля за нея всеки божи ден!
Интересно какво се е случило с историята на автора, успял ли е да я превъзмогне и КАК???