Чувствам се виновна
Значи имам връзка от 1 и 3 месеца, в момента приятеля ми е в чужбина много ми липсва и се опитвам да се расейвам по някакъв начен излизам с едно момче от нашата компания тоест на кафе, или някъде на мохабет нямъм никакви задни мисли но на няколко пъти се опитва да ме докосне и целуне стана ми приятно когато ме галеше и това си го обяснявам като момент на слабост на всяко живо същество се случва. Отбласнах го и му казах че няма да изневеря на приятеля си но се случи 2 път казах му че или ще сме само приятели или нищо. Чувствам се много гадно сякаш имам вина защото излизаме често заедно не мого да спя вече нормално постоянно ме тормози тази мисъл чувствам че това не е правилно. СПОРЕД ВАС?

Коментари

1.   Според мен трябва да поработиш малко върху правописа си.
Д-р Хаус

2.   Според мен не постъпваш правилно спрямо приятеля си. Съветвам се да се поставиш на мястото му и да видиш какво е.
Относно този твой "приятел за по кафе".. По-добре стой на разстояние. Ако те обича, според мен, няма да те дели, ще се опита да е с теб официално, а не само заместител на гаджето ти. Но мисля, че не те обича, а иска само секс.

Хубаво си направила, като си се дръпнала и си го предупредила, че така рискува приятелството ви.

Съветът ми към теб е да стоиш далеч от този човек иначе рискуваш връзката си и спокойствието си, което, както сама признаваш, вече започва да се руши.

3.   Всичко си зависи само от теб! Ако ти искаш да чакаш приятеля си ще го чакаш без да му изневериш. Ние не можем да те спрем, сама трябва да се справиш.

4.   Да бе, убеди ме напълно! Значи, нямаш задни мисли но ти е приятно да те докосва. А тук питаш дали е лошо. Предполагам си млада-няма лошо в това да бъдеш с който поискаш. Но е лошо да караш другото момче да си мисли, че имате връзка и го чакаш. В смисъл-ако ще правиш нещо с новото момче-първо се изясни със старото.
Ралф

5.   А то пък нейното момче не се знае какво прави в чужбина може и той да се утешава някъде от самотата си.

6.   Номер 4 аз не искам нищо с това момче освен пр и не съм му давала никакви поводи да си мисли че искам да има нещо повече даже му казах, че го уважавам много като пр и това е всичко :)

7.   Ако той е усетил, че ти е станало приятно, когато те е докоснал си мисли, че в момента си просто объркана. И някой мъже не приемат женското НЕ. И всъщност вие жените сте си виновни заради това. Ти го наричаш момент на слабост, това за което говоря. Факт е, че ващо не не става да да в един момент. Поне съм виждал с очите си как при много мъже работи. Така че явно ти си мислиш за приятелство а той...не баш :)
Ралф

8.   Да номер 7 и аз останах с същото впечатление но за мен е само такав

9.   И НА ДВАМАТА ВИ СЕ Е ПРИЧУКАЛО. ТОВА Е, ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА ГРУБОСТТА. РЕШАВАЙ СИ НО ВСЯКО ДЕЙСТВИЕ СИ ИМА ПОСЛЕДСТВИЯ. КУПИ СИ ВИБРАТОР, НЯМА СТРАНИЧНИ ДЕЙСТВИЯ, ПОНЕ ПО ОТНОШЕНИЕ НА ИЗНЕВЯРАТА...