Споделена история от Тинейджърски

Нещо ме човърка отвътре
Здравейте, уважаеми читатели.

Аз съм момиче на 15 години. Скоро даже ще стана на 16.
Историята ми не е нещо особено, като останалите, но от скоро ме превземат съмнения и искам да се допитам до някого, който е външен наблюдател (Вие).

Накратко- с моето момче сме заедно вече 4 месеца. Не е много, но факта, че след толкова време, все още съм влюбена в него и го обичам, означава много за мен. Както и да е, преди около 2 седмици бяхме у тях. Уж гледахме филм. Какво стана, след известно време се награбихме, нацелувахме се, намачкахме се и правихме секс. На мен ми беше за пръв път. На него също. Така де.. първия път не беше нещо особено и хубаво, но след това повторихме и беше много по- добре.

Та, преди всичко това много пъти бяхме говорили за това и прекарвахме часове, четейки образователно в интернет. Той не ме притискаше. Беше доволен само да е близо до мен. Каза ми, че когато му дойде времето, тогава. Е, времето дойде.

Както и да е, де. От няколко дни в мен се прокрадва леко съмнение (отново повтарям, че го обичам безкрайно много).
Мисля си.. дали на някакво подсъзнателно ниво не съм му се отдала, само за да изляза от клуба на Девствениците.
Винаги съм искала да съм възрастна (не по 'искам-да-си-правя-каквото-ми-скимне' начин). Да мога да бъда самостоятелна и да мога да направя нещо с живота си.

Знам, че това няма как да стане на този етап, но вече започвам леко да се.. плаша.

Дали всичко това не го правя подсъзнателно за да се убедя, че съм голяма?

Вяра

Коментари

1.   Вероятно е така, защото според мен си малка все още за секс. Ще можеш да направиш нещо с живота си само ако залегнеш здраво над учебниците. В повечето случаи това се осъзнава по късно. А секс ще правиш цял живот, стига да имаш желание за това.

2.   Права си! Според мен си мислиш правилно. Правиш тези неща, заради горе споменатите причини. Поне аз мисля така.

3.   Дори мъничко звучиш като възрастна. :) По всичко личи, че си интелигентно момиче и хубавото е, че изпитваш истински чувства. Остави нещата такива каквито са.Изживей си любовта. Но имай в предвид, че е много вероятно в един момент това момче да ти писне и да поискаш да бъдеш с друг. Тогава просто смело направи тази крачка. В живота си човек минава през много етапи.Просто бъди подготвена, че това може да се случи с теб един ден и не изпитвай огризения ако се случи и ти го зарежеш. Ще страда било той, било ти-после ще си намерите нви половинки. С времето ще забравите и продължавате напред. Успех :)
Ралф

4.   Скъпа,чуваш ли се какво говориш :) На 15 и го обичаш "безкрайно много" .. просто няма как да стане!
Има доста време докато станеш самостоятелна .. не бързай да пораснеш,защото когато му дойде времето няма да ти хареса особено :) И аз мисля,че си правила секс (колко е бил секс не знам) за да излезеш от клуба на "Девствениците" :)))
Ивето :)

5.   Ако обичаш, Иве, но не съм съгласна с теб. Не можеш да съдиш за хората по групата в обществото, на която те пренадлежат. На 15 и не можела да обича. Кой ви е казал? Това че пу*ките, които са на 15 не могат, не означава, че и тя не може. Един човек, който е наясно със себе си, знае какво иска и е преживял достатъчно, може много повече неща от тези, които се очакват от него. Дори и тоя човек да е на 15.

Д 24 (:

6.   5-ти номер .. Та тя дори не знае защо е правила секс с него,дали защото го "обича безкрайно много",или за да излезе от клубЪТ?! Демек тя не е много наясно със себе си .. Те хора на по 40 години не знаят дали обичат или се увличат,пък тя,че е на 15 ще знае .. :)
А и жовита е пред нея толкова много хора ще срещне,толкова неща я очакват ..
Вяра има време да пораснеш,има време и да обичаш ИСТИНСКИ,а за написаното в тази история според мен си е детска работа .. Изживей си детството пълноценно :)
Ивето :)

7.   Kакво е това клуба на детствените.за мене даси детствена означава че си чиста.за каде бързаш да се мърсиш.тези които почват от ранна възрас половия си живот какво си мислиш че правят разбиват си живота неосазнателно и като станат на 20 вече имат 2-3 аборта и 10-15 гаджета и тогава вече се чустват много пораснали и знаешти.

8.   Напълно подкрепям номер 1 и 5! :)